Simple Membership - en to sl_SI translation catalogue (529 entries)

en: The admin of this site does not allow users to access the wp dashboard.
sl_SI: Skrbnik tega mesta uporabnikom ne omogoča dostopa do Wordpress nadzorne plošče.

en: Go back to the home page by
sl_SI: Vrnite se na domačo stran tako, da

en: clicking here
sl_SI: kliknete tukaj

en: Error! This site has the force WP user login feature enabled in the settings. We could not find a WP user record for the given username:
sl_SI: Napaka! Na tem mestu je omogočena funkcija obvezne prijave uporabnika v Wordpress v nastavitvah. Za dano uporabniško ime ni bilo mogoče najti Wordpress uporabniškega zapisa:

en: This error is triggered when a member account doesn't have a corresponding WP user account. So the plugin fails to log the user into the WP User system.
sl_SI: Ta napaka se sproži, ko račun člana nima ustreznega Wordpress uporabniškega računa. Zato vtičnik ne uspe prijaviti uporabnika v Wordpress Uporabniški sistem.

en: Contact the site admin and request them to check your username in the WP Users menu to see what happened with the WP user entry of your account.
sl_SI: Obrnite se na administratorja spletne strani in ga prosite, da med Wordpress uporabnikih preveri vaše uporabniško ime in da si ogleda, kaj se je zgodilo z vnosom vašega uporabniškega računa v Wordpressu.

en: You can use the back button of your browser to go back to the site.
sl_SI: Če se želite vrniti na spletno mesto, uporabite gumb “Nazaj” na vašem brskalniku.

en: You are not logged in.
sl_SI: Niste prijavljeni.

en: Do you want to protect this content?
sl_SI: Ali želite zaščititi to vsebino?

en: No, Do not protect this content.
sl_SI: Ne, ne ščiti te vsebine.

en: Yes, Protect this content.
sl_SI: Da, zaščitite to vsebino.

en: Select the membership level that can access this content:
sl_SI: Izberite raven članstva, ki lahko dostopa do te vsebine:

en: Validating, please wait
sl_SI: Preverjanje veljavnosti, prosimo počakajte

en: Invalid email address
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: This field is required
sl_SI: To polje je obvezno

en: Password must contain at least:
sl_SI: Geslo mora vsebovati vsaj:

en: - a digit
sl_SI: - številko

en: - an uppercase letter
sl_SI: - veliko tiskano črko

en: - a lowercase letter
sl_SI: - malo tiskano črko

en: Invalid Username
sl_SI: Neveljavno uporabniško ime

en: Usernames can only contain: letters, numbers and .-_*@
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje samo: črke, številke in .-_*@

en: Minimum
sl_SI: Minimalno

en:  characters required
sl_SI:  znakov, ki so potrebni

en: Apostrophe character is not allowed
sl_SI: Znak apostrofa ni dovoljen

en: Members
sl_SI: Uporabniki

en: Membership Levels
sl_SI: Ravni članstva

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Payments
sl_SI: Možnosti plačila

en: Add-ons
sl_SI: Dodatki

en: You need to login to view this content.
sl_SI: Če si želite ogledati to vsebino, se morate prijaviti.

en: Your account has expired.
sl_SI: Vaš račun je potekel.

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
sl_SI: To vsebino si lahko ogledajo le člani, ki so se pridružili

en: This content is not permitted for your membership level.
sl_SI: Ta vsebina ni dovoljena za vašo raven članstva.

en: You need to login to view the rest of the content.
sl_SI: Za ogled preostale vsebine se morate prijaviti.

en:  The rest of the content is not permitted for your membership level.
sl_SI: Nadaljnja vsebina ni dovoljena za vašo raven članstva.

en: Error! Nonce verification failed for user registration from admin end.
sl_SI: Napaka! Preverjanje ni uspelo za registracijo uporabnika iz administracijskega konca.

en: Member record added successfully.
sl_SI: Zapis člana je bil uspešno dodan.

en: Please correct the following:
sl_SI: Prosimo, popravite naslednje:

en: Error! Nonce verification failed for user edit from admin end.
sl_SI: Napaka! Preverjanje ni uspelo za urejanje uporabnika s strani skrbnika.

en: Your current password
sl_SI: Vaše trenutno geslo

en: Invalid Email Address
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: Already taken
sl_SI: Že uporabljeno

en: Name contains invalid character
sl_SI: Ime vsebuje neveljaven znak

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Warning! Simple Membership plugin cannot process this login request to prevent you from getting logged out of WP Admin accidentally.
sl_SI: Opozorilo! Vtičnik Simple Membership ne more obdelati te zahteve za prijavo, da bi preprečili nenamerno prijavo iz Wordpress administracije.

en: Click here
sl_SI: Kliknite tukaj

en:  to see the profile you are currently logged into in this browser.
sl_SI:  če si želite ogleti profil, v katerega ste trenutno prijavljeni v tem brskalniku.

en: You are logged into the site as an ADMIN user in this browser. First, logout from WP Admin then you will be able to log in as a normal member.
sl_SI: V tem brskalniku ste prijavljeni na spletno mesto kot administrator. Najprej se odjavite iz WP Admin, da se boste potem lahko prijavili kot normalen član.

en: Alternatively, you can use a different browser (where you are not logged-in as ADMIN) to test the membership login.
sl_SI: Druga možnost je, da uporabite drug brskalnik (kjer niste prijavljeni kot administrator), da preizkusite prijavo za članstvo.

en: Your normal visitors or members will never see this message. This message is ONLY for ADMIN user.
sl_SI: Vaši obiskovalci ali člani tega sporočila ne bodo videli. To sporočilo je prikazano samo administratorju.

en: Captcha validation failed on login form.
sl_SI: Preverjanje veljavnosti Captche v prijavnem obrazcu ni uspelo.

en: User Not Found.
sl_SI: Uporabnik ni bil najden.

en: Password Empty or Invalid.
sl_SI: Geslo prazno ali neveljavno.

en: Account is inactive.
sl_SI: Račun ni aktiven.

en: Account has expired.
sl_SI: Račun je potekel.

en: Account is pending.
sl_SI: Račun je v čakanju.

en: You need to activate your account. If you didn't receive an email then %s to resend the activation email.
sl_SI: Svoj račun morate aktivirati. Če e-poštnega sporočila niste prejeli, %s za ponovno pošiljanje e-poštnega sporočila za aktiviranje.

en: click here
sl_SI: kliknite tukaj

en: You are logged in as:
sl_SI: Prijavljeni ste kot:

en: Logged Out Successfully.
sl_SI: Odjava uspešna.

en: Session Expired.
sl_SI: Seja je potekla.

en: Please login again.
sl_SI: Prosimo, prijavite se znova.

en: Membership Level
sl_SI: Raven članstva

en: Category ID
sl_SI: ID kategorije

en: Category Name
sl_SI: Ime kategorije

en: Category Type (Taxonomy)
sl_SI: Vrsta kategorije (taksonomija)

en: Description
sl_SI: Opis

en: Count
sl_SI: Število

en: Category protection updated!
sl_SI: Zaščita kategorije posodobljena!

en: No category found.
sl_SI: Ni najdene kategorije.

en: Please login to comment.
sl_SI: Za komentiranje se prosimo prijavite.

en: Please Login to Comment.
sl_SI: Za komentiranje se prosimo prijavite.

en: Comments not allowed by a non-member.
sl_SI: Komentarji nečlanom niso dovoljeni.

en: Wordpress account exists with given username. But given email doesn't match.
sl_SI: Wordpress račun z danim uporabniškim imenom že obstaja, vendar se ne ujema z e-pošto.

en:  Use a different username to complete the registration. If you want to use that username then you must enter the correct email address associated with the existing WP user to connect with that account.
sl_SI:  Za dokončanje registracije uporabite drugo uporabniško ime. Če želite uporabiti to uporabniško ime, morate vnesti pravilen e-poštni naslov, povezan z obstoječim Wordpress uporabnikom, da se povežete s tem računom.

en: Wordpress account exists with given email. But given username doesn't match.
sl_SI: Wordpress račun z dano e-pošto že obstaja, vendar se uporabniško ime ne ujema.

en:  Use a different email address to complete the registration. If you want to use that email then you must enter the correct username associated with the existing WP user to connect with that account.
sl_SI:  Za dokončanje registracije uporabite drug e-poštni naslov. Če želite uporabiti to e-poštno sporočilo, morate vnesti pravilno uporabniško ime, povezano z obstoječim uporabnikom WP, da se povežete s tem računom.

en: Username is required
sl_SI: Uporabniško ime je obvezno

en: Username contains invalid character
sl_SI: Uporabniško ime vsebuje neveljaven znak

en: Username already exists.
sl_SI: Uporabniško ime že obstaja.

en: Password is required
sl_SI: Geslo je potrebno

en: Password mismatch
sl_SI: Neskladje gesla

en: Email is required
sl_SI: E-pošta je potrebna

en: Email is invalid
sl_SI: E-pošta ni veljavna

en: Email is already used.
sl_SI: Ta e-pošta je že uporabljena.

en: Member since field is invalid
sl_SI: Član, ker je polje neveljavno

en: Gender field is invalid
sl_SI: Polje spola ni veljavno

en: Account state field is invalid
sl_SI: Polje stanja računa ni veljavno

en: Invalid membership level
sl_SI: Neveljavna raven članstva

en: Error! Invalid Request. Could not find a match for the given security code and the user ID.
sl_SI: Napaka! Neveljavna zahteva. Ni bilo mogoče najti ujemanja za dano varnostno kodo in ID uporabnika.

en: Join Us
sl_SI: Pridružite se nam

en: Free membership is disabled on this site. Please make a payment from the
sl_SI: Brezplačno članstvo je na tej strani onemogočeno. Prosimo, da naročite

en:  page to pay for a premium membership.
sl_SI:  mesečno članstvo na naši strani.

en: You will receive a unique link via email after the payment. You will be able to use that link to complete the premium membership registration.
sl_SI: Po plačilu boste prejeli edinstveno povezavo preko e-pošte. To povezavo uporabite za dokončanje registracije članstva.

en: Security check: captcha validation failed.
sl_SI: Varnostno preverjanje: preverjanje veljavnosti Captche ni uspelo.

en: You must accept the terms and conditions.
sl_SI: Sprejeti morate pogoje in določila.

en: You must agree to the privacy policy.
sl_SI: Strinjati se morate s pravilnikom o zasebnosti.

en: You need to confirm your email address. Please check your email and follow instructions to complete your registration.
sl_SI: Potrditi morate svoj e-poštni naslov. Preverite e-pošto in upoštevajte navodila za dokončanje registracije.

en: Registration Successful.
sl_SI: Registracija uspešna.

en: Please
sl_SI: Prosimo

en: Login
sl_SI: Prijavite se

en: Please correct the following
sl_SI: Prosimo, popravite naslednje

en: Membership Level Couldn't be found.
sl_SI: Ravni članstva ni bilo mogoče najti.

en: Profile updated successfully.
sl_SI: Profil je uspešno posodobljen.

en: Profile updated successfully. You will need to re-login since you changed your password.
sl_SI: Profil je uspešno posodobljen. Zaradi spremembe gesla se ponovno prijavite.

en: Please correct the following.
sl_SI: Prosimo, popravite naslednje.

en: Captcha validation failed.
sl_SI: Preverjanje veljavnosti Captche ni uspelo.

en: Email address not valid.
sl_SI: E-poštni naslov ni veljaven.

en: No user found with that email address.
sl_SI: Noben uporabnik ni bil najden s tem e-poštnim naslovom.

en: Email Address:
sl_SI: E-poštni naslov:

en: New password has been sent to your email address.
sl_SI: Na vaš e-poštni naslov je bilo poslano novo geslo.

en: Can't find member account.
sl_SI: Ne najdem računa člana.

en: Account already active.
sl_SI: Račun je že aktiven.

en:  to login.
sl_SI:  za prijavo.

en: Activation code mismatch. Cannot activate this account. Please contact the site admin.
sl_SI: Neskladje aktivacijske kode. Tega računa ni mogoče aktivirati. Obrnite se na administratorja spletnega mesta.

en: Success! Your account has been activated successfully.
sl_SI: Čestitamo! Vaš račun je bil uspešno aktiviran.

en: Cannot find member account.
sl_SI: Računa člana ni mogoče najti.

en: Activation email has been sent. Please check your email and activate your account.
sl_SI: Aktivacijsko e-poštno sporočilo je bilo poslano. Preverite e-pošto in aktivirajte račun.

en: Sorry, Nonce verification failed.
sl_SI: Oprostite, preverjanje ni uspelo.

en: Sorry, Password didn't match.
sl_SI: Oprostite, gesla se ne ujemajo.

en: Date format is not valid.
sl_SI: Oblika datuma ni veljavna.

en: Access duration must be > 0.
sl_SI: Trajanje dostopa mora biti > 0.

en: Member
sl_SI: Uporabnik

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Access Starts
sl_SI: Začetek dostopa

en: Account State
sl_SI: Stanje računa

en: Last Login Date
sl_SI: Datum zadnje prijave

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Set Status to Active
sl_SI: Nastavi status na Aktivno

en: Set Status to Active and Notify
sl_SI: Nastavi stanje na Aktivno in me obvesti

en: Set Status to Inactive
sl_SI: Nastavi stanje na Neaktivno

en: Set Status to Pending
sl_SI: Nastavi stanje na Čakanje

en: Set Status to Expired
sl_SI: Nastavi stanje na Poteklo

en: incomplete
sl_SI: nepopolno

en: No member found.
sl_SI: Noben član ni bil najden.

en: Error! Please select a membership level first.
sl_SI: Napaka! Najprej izberite raven članstva.

en: Membership level change operation completed successfully.
sl_SI: Operacija spremembe ravni članstva se je uspešno zaključila.

en: Access starts date change operation successfully completed.
sl_SI: Sprememba datuma začetka dostopa je uspešna.

en: You can manually change the membership level of any member by editing the record from the members menu.
sl_SI: Raven članstva katerega koli člana lahko ročno spremenite tako, da uredite zapis v seznamu članov.

en: You can use the following option to bulk update the membership level of users who belong to the level you select below.
sl_SI: To možnost lahko uporabite za množično posodobite ravne članstva uporabnikov, ki pripadajo ravni, ki jo izberete spodaj.

en: Membership Level:
sl_SI: Raven članstva:

en: Select Current Level
sl_SI: Izberi trenutno raven

en: Select the current membership level (the membership level of all members who are in this level will be updated).
sl_SI: Izberite trenutno raven članstva (raven članstva vseh članov, ki so na tej ravni, bodo posodobljena).

en: Level to Change to:
sl_SI: Raven, v katero članstvo spreminjate:

en: Select Target Level
sl_SI: Izberite ciljno raven

en: Select the new membership level.
sl_SI: Izberite novo raven članstva.

en: Bulk Change Membership Level
sl_SI: Skupinska sprememba ravni članstev

en: You can manually set a specific access starts date value of all members who belong to a particular level using the following option.
sl_SI: Določeno vrednost datuma začetka dostopa lahko ročno nastavite za vse člane, ki pripadajo določeni ravni, in to z naslednjo možnostjo.

en: Select Level
sl_SI: Izberite raven

en: Select the Membership level (the access start date of all members who are in this level will be updated).
sl_SI: Izberite raven članstva (datum začetka dostopa vseh članov, ki so na tej ravni, bo posodobljen).

en: Specify the access starts date value.
sl_SI: Določite vrednost datuma začetka dostopa.

en: Simple WP Membership::Members
sl_SI: Simple WP Membership::Člani

en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

en: Add Member
sl_SI: Dodaj člana

en: Bulk Operation
sl_SI: Množično delovanje

en: Membership Level Creation Successful.
sl_SI: Ustvarjanje ravni članstva uspešno.

en: Membership Level Updated Successfully.
sl_SI: Raven članstva je bila uspešno posodobljena.

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Access Valid For/Until
sl_SI: Dostop veljaven za/do

en: No membership levels found.
sl_SI: Ni bilo najdenih ravni članstva.

en: Search
sl_SI: Išči

en: Simple WP Membership::Membership Levels
sl_SI: Simple WP Membership::Ravni članstva

en: Add Level
sl_SI: Dodaj raven

en: Manage Content Protection
sl_SI: Upravljanje zaščite vsebine

en: Category Protection
sl_SI: Zaščita kategorije

en: Post and Page Protection
sl_SI: Zaščita prispevkov in strani

en: Date
sl_SI: Datum

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Protection settings updated!
sl_SI: Nastavitve zaščite posodobljene!

en: No items found.
sl_SI: Ne najdem ničesar.

en: The category or parent category of this post is protected. You can change the category protection settings from the
sl_SI: Kategorija ali nadrejena kategorija te objave je zaščitena. Nastavitve zaščite kategorije lahko spremenite v

en: category protection menu
sl_SI: meniju za zaščito kategorije

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Payment Settings
sl_SI: Nastavitve plačila

en: Email Settings
sl_SI: Nastavitve e-pošte

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Advanced Settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Addons Settings
sl_SI: Nastavitve dodatkov

en: Plugin Documentation
sl_SI: Dokumentacija vtičnika

en: Enable Free Membership
sl_SI: Omogoči brezplačno članstvo

en: Enable/disable registration for free membership level. When you enable this option, make sure to specify a free membership level ID in the field below.
sl_SI: Omogočite/onemogočite registracijo za brezplačno raven članstva. Ko omogočite to možnost, v spodnjem polju navedite brezplačni ID ravni članstva.

en: Free Membership Level ID
sl_SI: ID brezplačne ravni članstva

en: Assign free membership level ID
sl_SI: Dodelite ID brezplačne ravni članstva

en: Enable More Tag Protection
sl_SI: Omogoči več zaščite oznak

en: Enables or disables "more" tag protection in the posts and pages. Anything after the More tag is protected. Anything before the more tag is teaser content.
sl_SI: Omogoča ali onemogoči zaščito oznak »več« v objavah in straneh. Vse po več oznako je zaščitena. Vse, kar je pred več oznako je teaser vsebina.

en: Hide Adminbar
sl_SI: Skrij skrbniško vrstico

en: WordPress shows an admin toolbar to the logged in users of the site. Check this if you want to hide that admin toolbar in the frontend of your site.
sl_SI: WordPress prikaže skrbniško orodno vrstico prijavljenim skrbnikom spletnega mesta. Obkljukajte, če želite skriti to skrbniško orodno vrstico na frontendu spletnega mesta.

en: Show Adminbar to Admin
sl_SI: Pokaži skrbniško vrstico skrbniku

en: Use this option if you want to show the admin toolbar to admin users only. The admin toolbar will be hidden for all other users.
sl_SI: To možnost uporabite, če želite skrbniku pokazati orodno vrstico samo za administratorje. Skrbniška orodna vrstica bo skrita za vse druge ravni skrbništva spletne strani.

en: Disable Access to WP Dashboard
sl_SI: Onemogoči dostop do Wordpress nadzorne plošče

en: WordPress allows a standard wp user to be able to go to the wp-admin URL and access his profile from the wp dashbaord. Using this option will prevent any non admin users from going to the wp dashboard.
sl_SI: WordPress omogoča standardnemu uporabnik Wordpressa, da lahko gre na “wp-admin” URL in dostopa do njegovega profila iz Wordpress nadzorne plošče. S to možnostjo boste preprečili, da bi vsi uporabniki, ki niso skrbniki, lahko prišli na Wordpress nadzorno ploščo.

en: Default Account Status
sl_SI: Privzeto stanje računa

en: Select the default account status for newly registered users. If you want to manually approve the members then you can set the status to "Pending".
sl_SI: Izberite privzeto stanje računa za novo registrirane uporabnike. Če želite člane ročno odobriti, lahko stanje nastavite na »Neohajano«.

en: Members Must be Logged in to Comment
sl_SI: Člani morajo biti prijavljeni za komentiranje

en: Enable this option if you only want the members of the site to be able to post a comment.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite da lahko člani spletnega mesta objavljajo le komentarje.

en: Pages Settings
sl_SI: Nastavitve strani

en: Login Page URL
sl_SI: URL prijavne strani

en: Registration Page URL
sl_SI: URL registracijske strani

en: Join Us Page URL
sl_SI: URL strani Pridružite se nam

en: Edit Profile Page URL
sl_SI: URL strani Uredi profil

en: Password Reset Page URL
sl_SI: URL strani za ponastavitev gesla

en: Email Settings Overview
sl_SI: Pregled nastavitev e-pošte

en: From Email Address
sl_SI: Iz e-poštnega naslova

en: Email Settings (Prompt to Complete Registration )
sl_SI: Nastavitve e-pošte (Poziv k popolni registraciji)

en: Email Subject
sl_SI: Zadeva e-pošte

en: Email Body
sl_SI: Telo e-poštnega sporočila

en: Enter the email address where you want the admin notification email to be sent to.
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov, kamor želite poslati e-poštno obvestilo administratorja.

en:  You can put multiple email addresses separated by comma (,) in the above field to send the notification to multiple email addresses.
sl_SI:  V zgornje polje lahko vstavite več e-poštnih naslovov, ločenih z vejico (,), da pošljete obvestilo na več e-poštnih naslovov.

en: Enter the subject for the admin notification email.
sl_SI: Vnesite zadevo za e-poštno obvestilo administratorju.

en: This email will be sent to the admin when a new user completes the membership registration. Only works if you have enabled the "Send Notification to Admin" option above.
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano administratorju, ko novi uporabnik dokonča registracijo članstva. Deluje le, če ste zgoraj omogočili možnost »Pošlji obvestilo administratorju«.

en: Email Settings (Registration Complete)
sl_SI: Nastavitve e-pošte (končana registracija)

en: Send Notification to Admin
sl_SI: Pošlji obvestilo administratorju

en: Enable this option if you want the admin to receive a notification when a member registers.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da administrator prejme obvestilo, ko se član registrira.

en: Admin Email Address
sl_SI: E-poštni naslov administratorja

en: Admin Notification Email Subject
sl_SI: Zadeva e-poštnega obvestila administratorju

en: Admin Notification Email Body
sl_SI: Telo e-poštnega obvestila administratorju

en: Send Email to Member When Added via Admin Dashboard
sl_SI: Pošlji e-pošto članu, ko je ta dodan prek Wordpress nadzorne plošče

en: Email Settings (Password Reset)
sl_SI: Nastavitve e-pošte (Ponastavitev gesla)

en:  Email Settings (Account Upgrade Notification)
sl_SI:  Nastavitve e-pošte (obvestilo o nadgradnji računa)

en:  Email Settings (Email Activation)
sl_SI:  Nastavitve e-pošte (Aktiviranje e-pošte)

en: Enable Expired Account Login
sl_SI: Omogoči prijavo na račun po njegovem poteku

en: When enabled, expired members will be able to log into the system but won't be able to view any protected content. This allows them to easily renew their account by making another payment.
sl_SI: Če je to omogočeno, se bodo lahko člani, katerim je članstvo poteklo, prijavili v sistem, vendar si ne bodo mogli ogledati zaščitene vsebine. To jim omogoča enostavno podaljšanje računa z drugim plačilom.

en: Membership Renewal URL
sl_SI: URL obnovitve članstva

en: You can create a renewal page for your site. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/creating-membership-renewal-button/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to create a renewal page.
sl_SI: Za svoje mesto lahko ustvarite stran za obnovitev. Preberite <a href="https://simple-membership-plugin.com/creating-membership-renewal-button/" target="_blank">to dokumentacijo, če</a> želite izvedeti, kako ustvariti stran za obnovitev.

en: After Registration Redirect URL
sl_SI: Preusmeritveni URL po registraciji

en: You can enter an URL here to redirect the members to this page after they submit the registration form. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-after-registration-redirect-for-members/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to setup after registration redirect.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete URL, da preusmerite člane na to stran, potem ko pošljejo obrazec za registracijo. Preberite <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-after-registration-redirect-for-members/" target="_blank">to dokumentacijo in</a> se naučite nastaviti preusmeritev po registraciji.

en: Enable Auto Login After Registration
sl_SI: Omogoči samodejno prijavo po registraciji

en: Use this option if you want the members to be automatically logged into your site right after they complete the registration. This option will override any after registration redirection and instead it will trigger the after login redirection. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-auto-login-after-registration-members/" target="_blank">this documentation</a> to learn more.
sl_SI: Uporabite to možnost, če želite, da so člani samodejno prijavljeni na vaše mesto takoj po končani registraciji. Ta možnost bo preklicala vse preusmeritve po registraciji in namesto tega sprožila preusmeritev po prijavi. Preberite <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-auto-login-after-registration-members/" target="_blank">to dokumentacijo, če</a> želite izvedeti več.

en: After Logout Redirect URL
sl_SI: Preusmeritveni URL po odjavi

en: You can enter an URL here to redirect the members to this page after they click the logout link to logout from your site.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete URL, da preusmerite člane na to stran, potem ko kliknejo povezavo za odjavo s spletnega mesta.

en: Logout Member on Browser Close
sl_SI: Odjava člana po zaprtju brskalnika

en: Enable this option if you want the member to be logged out of the account when he closes the browser.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da je član odjavljen iz računa, ko zapre brskalnik.

en: Allow Account Deletion
sl_SI: Dovoli brisanje računa

en: Allow users to delete their accounts.
sl_SI: Uporabnikom dovolite, da izbrišejo svoje račune.

en: Force Strong Password for Members
sl_SI: Sili močno geslo za člane

en: Enable this if you want the users to be forced to use a strong password for their accounts.
sl_SI: Omogočite to, če želite, da so uporabniki prisiljeni uporabiti močno geslo za svoje račune.

en: Use WordPress Timezone
sl_SI: Uporaba Wordpress časovnega pasu

en: Use this option if you want to use the timezone value specified in your WordPress General Settings interface.
sl_SI: Uporabite to možnost, če želite uporabiti vrednost časovnega pasu, ki je določena v vmesniku za splošne nastavitve WordPress.

en: Auto Delete Pending Account
sl_SI: Samodejni izbris računov na čakanju

en: Select how long you want to keep "pending" account.
sl_SI: Izberite, koliko časa želite ohraniti račun »na čakanju«.

en: Admin Dashboard Access Permission
sl_SI: Dovoljenje za dostop do nadzorne plošče administratorja

en: Force WP User Synchronization
sl_SI: Sili Wordpress sinhronizacijo uporabnikov

en: Enable this option if you want to force the member login to be synchronized with WP user account. This can be useful if you are using another plugin that uses WP user records. For example: bbPress plugin.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite prisiliti, da se prijava člana sinhronizira z Wordpress uporabniškim računom. To je lahko koristno, če uporabljate drug vtičnik, ki uporablja WP uporabniške zapise. Na primer: bbPress plugin.

en: Default Membership Level
sl_SI: Privzeta raven članstva

en: When automatically creating a member account using this feature, the membership level of the user will be set to the one you specify here.
sl_SI: Ko samodejno ustvarite račun člana s to funkcijo, bo raven članstva uporabnika nastavljena na raven, ki jo določite tukaj.

en: When automatically creating a member account using this feature, the membership account status of the user will be set to the one you specify here.
sl_SI: Ko samodejno ustvarite račun člana s to funkcijo, bo stanje računa članstva uporabnika nastavljeno na stanje, ki ga določite tukaj.

en: Payment Notification Forward URL
sl_SI: URL za posredovanje obvestila o plačilu

en: You can enter an URL here to forward the payment notification after the membership payment has been processed by this plugin. Useful if you want to forward the payment notification to an external script for further processing.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete URL, da pošljete obvestilo o plačilu po tem, ko je ta vtičnik obdeloval plačilo članstva. Koristno, če želite obvestilo o plačilu posredovati zunanji skripti za nadaljnjo obdelavo.

en: Terms and Conditions
sl_SI: Določila in pogoji poslovanja

en: Enable Terms and Conditions
sl_SI: Omogoči pogoje in določila

en: Users must accept the terms before they can complete the registration.
sl_SI: Uporabniki morajo sprejeti pogoje, preden lahko dokončajo registracijo.

en: Terms and Conditions Page URL
sl_SI: URL strani s pogoji in določili

en: Enter the URL of your terms and conditions page. You can create a WordPress page and specify your terms in there then specify the URL of that page in the above field.
sl_SI: Vnesite URL strani s pogoji poslovanja. Lahko ustvarite WordPress stran in določite svoje pogoje tam nato določite URL te strani v zgornjem polju.

en: Enable Privacy Policy
sl_SI: Omogoči pravilnik zasebnosti

en: Users must accept it before they can complete the registration.
sl_SI: Uporabniki ga morajo sprejeti, preden lahko dokončajo registracijo.

en: Privacy Policy Page URL
sl_SI: URL strani s pravilnikom o zasebnosti

en: Enter the URL of your privacy policy page.
sl_SI: Vnesite URL strani pravilnika o zasebnosti.

en: Settings updated!
sl_SI: Nastavitve posodobljene!

en: General Plugin Settings.
sl_SI: Splošne nastavitve vtičnika.

en: Page Setup and URL Related settings.
sl_SI: Nastavitve strani in nastavitve povezane z URL-ji.

en: The following pages are required for the plugin to function correctly. These pages were automatically created by the plugin at install time.
sl_SI: Za pravilno delovanje vtičnika so potrebne naslednje strani. Te strani je vtičnik samodejno ustvaril ob namestitvi.

en: This email will be sent to your users when they complete the registration and become a member.
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano uporabnikom, ko dokončajo registracijo in postanejo član.

en: This email will be sent to your users when they use the password reset functionality.
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano uporabnikom, ko bodo uporabljali funkcijo ponastavitve gesla.

en: This interface lets you custsomize the various emails that gets sent to your members for various actions. The default settings should be good to get your started.
sl_SI: Ta vmesnik vam omogoča, da prilagodite e-poštna sporočila, ki se pošljejo članom za različna dejanja. Privzete nastavitve so dovolj dobre za začetek.

en: This documentation
sl_SI: Ta dokumentacija

en:  explains what email merge tags you can use in the email body field to customize it (if you want to).
sl_SI:  pojasnjuje, katere oznake spajanja e-pošte lahko uporabite v telesu e-pošte, da jo prilagodite (če želite).

en: Settings in this section apply to all emails.
sl_SI: Nastavitve v tem razdelku veljajo za vsa e-poštna sporočila.

en: This email will be sent to your users after account upgrade (when an existing member pays for a new membership level).
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano uporabnikom po nadgradnji računa (ko obstoječi član plača novo raven članstva).

en: This email will be sent to your members when you use the bulk account activate and notify action.
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano članom, ko uporabite množično aktiviranje in se odločite za obveščanje članov o dejanju množičnega računa.

en:  You cannot use email merge tags in this email. You can only use generic text.
sl_SI:  V tem e-poštnem sporočilu ne morete uporabljati oznak za spajanje e-pošte. Uporabljate lahko le generično besedilo.

en: This email will be sent if Email Activation is enabled for a Membership Level.
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano, če je aktiviranje e-pošte omogočeno za raven članstva.

en: This email will be sent to prompt users to complete registration after the payment.
sl_SI: To e-poštno sporočilo bo poslano uporabnikom, naj po plačilu dokončajo registracijo.

en: Simple WP Membership::Settings
sl_SI: Simple WP Membership::Nastavitve

en: User is not logged in.
sl_SI: Uporabnik ni prijavljen.

en: No Expiry
sl_SI: Brez datuma poteka

en: Registration
sl_SI: Registracija

en: Member Login
sl_SI: Prijava za člane

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Password Reset
sl_SI: Ponastavitev gesla

en: You will be automatically redirected in a few seconds. If not, please %s.
sl_SI: V nekaj sekundah boste samodejno preusmerjeni. Če ne, prosim %s.

en: Action Status
sl_SI: Stanje dejanja

en: Not a Member?
sl_SI: Niste član?

en: renew
sl_SI: obnovi

en:  your account to gain access to this content.
sl_SI:  svoj račun za dostop do te vsebine.

en: (Please Select)
sl_SI: (Izberite prosim)

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

en: Activation Required
sl_SI: Potrebna je aktivacija

en: Male
sl_SI: Moški

en: Female
sl_SI: Ženska

en: Not Specified
sl_SI: Ni določeno

en: Pending
sl_SI: Na čakanju

en: Expired
sl_SI: Poteklo

en: Delete Account
sl_SI: Izbriši račun

en: Payment Button Title
sl_SI: Naslov plačilnega gumba

en: Button Type
sl_SI: Vrsta Gumba

en: The selected entry was deleted!
sl_SI: Izbrani vnos je bil izbrisan!

en: Simple Membership::Payments
sl_SI: Simple Membership::Plačila

en: Transactions
sl_SI: Transakcije

en: Manage Payment Buttons
sl_SI: Upravljanje plačilnih gumbov

en: Create New Button
sl_SI: Ustvari nov gumb

en: View Profile
sl_SI: Poglej profil

en: Email Address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Member Profile
sl_SI: Profil člana

en: Transaction ID
sl_SI: ID transakcije

en: Subscriber ID
sl_SI: ID člana

en: Amount
sl_SI: Znesek

en: Your membership profile will be updated to reflect the payment.
sl_SI: Vaš profil članstva bo posodobljen tako, da odraža plačilo.

en: Your profile username:
sl_SI: Uporabniško ime vašega profila:

en: Click on the following link to complete the registration.
sl_SI: Kliknite na naslednjo povezavo, da dokončate registracijo.

en: Click here to complete your paid registration
sl_SI: Kliknite tukaj, da dokončate plačljive registracije

en: If you have just made a membership payment then your payment is yet to be processed. Please check back in a few minutes. An email will be sent to you with the details shortly.
sl_SI: Če ste pravkar opravili plačilo za članstvo, je vaše plačilo v obdelavi. Prosim, preverite še enkrat v nekaj minutah. V kratkem vam bo poslano tudi e-poštno sporočilo s podrobnostmi.

en: Expiry:
sl_SI: Iztek:

en: You are not logged-in as a member
sl_SI: Niste prijavljeni kot član

en: Logged in as:
sl_SI: Prijavljen kot:

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Login Here
sl_SI: Prijavi se

en: Not a member?
sl_SI: Niste član?

en: Join Now
sl_SI: Včlanite se zdaj

en: Error occured during payment verification. Error code: %d. Message: %s
sl_SI: Med preverjanjem plačila je prišlo do napake. Koda napake: %d. Sporočilo: %s

en: Payment check failed: invalid amount received. Expected %s %s, got %s %s.
sl_SI: Preverjanje plačila ni uspelo: prejeti neveljaven znesek. Pričakovano %s %s, dobil %s %s.

en: Empty payment data received.
sl_SI: Prejeti prazni podatki o plačilu.

en: You are about to delete an account. This will delete user data associated with this account.
sl_SI: Račun boste izbrisali. S tem boste izbrisali uporabniške podatke, povezane s tem računom.

en: It will also delete associated WordPress user account.
sl_SI: Prav tako se bo izbrisal pridruženi WordPress uporabniški račun.

en: (NOTE: for safety, we do not allow deletion of any associated WordPress account with administrator role).
sl_SI: (OPOMBA: za varnost ne dovolimo izbrisa katerega koli povezanega WordPress računa z administratorsko vlogo).

en: Continue?
sl_SI: Nadaljuj?

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Confirm Account Deletion
sl_SI: Potrditev brisanja računa

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Repeat Password
sl_SI: Ponovitev gesla

en: I accept the
sl_SI: Sprejemam

en: I agree to the
sl_SI: Strinjam se z

en: Privacy Policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Create a brand new user and add it to this site.
sl_SI: Ustvarite novega uporabnika in ga dodajte na to spletno stran.

en: (required)
sl_SI: (zahtevano)

en: E-mail
sl_SI: E-pošta

en: (twice, required)
sl_SI: (dvakrat, zahtevano)

en: Strength indicator
sl_SI: Indikator kakovosti gesla

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sl_SI: Namig: Geslo mora biti dolgo vsaj sedem znakov. Da bo močnejši, uporabite zgornje in spodnje črke, številke in simbole, kot so ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Account Status
sl_SI: Status računa

en: Add New Member
sl_SI: Dodaj novega člana

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Add Membership Level
sl_SI: Dodaj raven članstva

en: Create new membership level.
sl_SI: Ustvarite novo raven članstva.

en: Membership Level Name
sl_SI: Ime ravni članstva

en: Default WordPress Role
sl_SI: Privzeta Wordpress vloga

en: Access Duration
sl_SI: Trajanje dostopa

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled
sl_SI: Brez izteka veljavnosti (Dostop za to raven ne bo potekel, dokler ni preklican

en: Expire After
sl_SI: Poteče po

en: Days (Access expires after given number of days)
sl_SI: Dnevi (Dostop poteče po danem številu dni)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks
sl_SI: Tedni (Dostop poteče po danem številu tednov

en: Months (Access expires after given number of months)
sl_SI: Meseci (Dostop poteče po danem številu mesecev)

en: Years (Access expires after given number of years)
sl_SI: Leta (Dostop poteče po danem številu let)

en: Fixed Date Expiry
sl_SI: Končen datum dostopa

en: (Access expires on a fixed date)
sl_SI: (Dostop poteče na določen datum)

en: Email Activation
sl_SI: Aktiviranje e-pošte

en: Enable new user activation via email. When enabled, members will need to click on an activation link that is sent to their email address to activate the account. Useful for free membership.
sl_SI: Omogočite aktiviranje novega uporabnika preko e-pošte. Če je omogočeno, bodo člani morali klikniti na aktivacijsko povezavo, ki bo poslana na njihov e-poštni naslov za aktiviranje računa. Uporabno za brezplačno članstvo.

en: View Documentation
sl_SI: Ogled dokumentacije

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: If enabled, decryptable member password is temporarily stored in the database until the account is activated.
sl_SI: Če je omogočeno, je dešifrirano geslo člana začasno shranjeno v zbirki podatkov, dokler se račun ne aktivira.

en: Add New Membership Level
sl_SI: Dodaj novo raven članstva

en: Read the
sl_SI: Preberite

en: category protection documentation
sl_SI: dokumentacija o varstvu kategorije

en: Membership Level:
sl_SI: Raven članstva:

en: General Protection
sl_SI: Splošna zaščita

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Edit Member
sl_SI: Uredi člana

en: Edit existing member details.
sl_SI: Uredite obstoječe podrobnosti o članu.

en:  You are currenty editing member with member ID:
sl_SI:  Trenutno urejate člana z ID-jem člana:

en: (twice, leave empty to retain old password)
sl_SI: (dvakrat pustite prazno za obhajanje starega gesla)

en: This is the member's account status. If you want to manually activate an expired member's account then read
sl_SI: To je stanje računa člana. Če želite ročno aktivirati račun člana, ki je poteklo, preberite

en: this documentation
sl_SI: to dokumentacijo

en:  to learn how to do it.
sl_SI:  da se naučite, kako to storiti.

en: Notify User
sl_SI: Obvesti uporabnika

en: You can use this option to send a quick notification email to this member (the email will be sent when you hit the save button below).
sl_SI: To možnost lahko uporabite za pošiljanje hitrega e-poštnega obvestila temu članu (e-poštno sporočilo bo poslano, ko pritisnete gumb za shranjevanje spodaj).

en: Subscriber ID/Reference
sl_SI: ID naročnika/sklic

en: Last Accessed Date
sl_SI: Datum zadnjega dostopa

en: This value gets updated when this member logs into your site.
sl_SI: Ta vrednost se posodobi, ko se ta član prijavi na vaše mesto.

en: Last Accessed From IP
sl_SI: Zadnji dostop iz IP

en: Save Data
sl_SI: Shranjevanje podatkov

en: Delete User Profile
sl_SI: Izbriši uporabniški profil

en: Edit membership level
sl_SI: Urejanje ravni članstva

en: You can edit details of a selected membership level from this interface.
sl_SI: Podrobnosti o izbrani ravni članstva lahko urejate iz tega vmesnika.

en: You are currently editing:
sl_SI: Trenutno urejate:

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled)
sl_SI: Brez izteka veljavnosti (Dostop za to raven ne bo potekel do preklica)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks)
sl_SI: Tedni (Dostop poteče po danem številu tednov)

en: Enable new user activation via email. When enabled, members will need to click on an activation link that is sent to their email address to activate the account. Useful for free membership.
sl_SI: Omogočite aktiviranje novega uporabnika preko e-pošte. Ko je omogočeno, bodo člani morali klikniti na aktivacijsko povezavo, ki je poslana na njihov e-poštni naslov za aktiviranje računa. Uporabno za brezplačno članstvo.

en: Save Membership Level
sl_SI: Shrani raven članstva

en: Example Content Protection Settings
sl_SI: Primer nastavitve zaščite vsebine

en: All
sl_SI: Vse

en: Incomplete
sl_SI: Nepopolne

en: Gender
sl_SI: Spol

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Street
sl_SI: Ulica

en: City
sl_SI: Mesto

en: State
sl_SI: Regija

en: Zipcode
sl_SI: Poštna številka

en: Country
sl_SI: Država

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Member Since
sl_SI: Član Od

en: Posts
sl_SI: Prispevki

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Custom Posts
sl_SI: Objave po meri

en: The required pages have been re-created.
sl_SI: Zahtevane strani so bile ponovno ustvarjene.

en: Generate a Registration Completion link
sl_SI: Ustvari povezavo za dokončanje registracije

en: You can manually generate a registration completion link here and give it to your customer if they have missed the email that was automatically sent out to them after the payment.
sl_SI: Tukaj lahko ročno ustvarite povezavo za dokončanje registracije in jo daste stranki, če so zamudili e-poštno sporočilo, ki mu je bilo po plačilu samodejno poslano.

en: Generate Registration Completion Link
sl_SI: Ustvari povezavo za dokončanje registracije

en: For a Particular Member ID
sl_SI: Za določen ID člana

en: OR
sl_SI: ALI

en: For All Incomplete Registrations
sl_SI: Za vse nepopolne registracije

en: Send Registration Reminder Email Too
sl_SI: Pošlji tudi e-pošto opomnika za registracijo

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Link(s) generated successfully. The following link(s) can be used to complete the registration.
sl_SI: Povezave so uspešno ustvarjene. Za dokončanje registracije se lahko uporabijo naslednje povezave.

en: Registration completion links will appear below
sl_SI: Povezave za dokončanje registracije bodo prikazane spodaj

en: A prompt to complete registration email was also sent.
sl_SI: Poslan je bil tudi poziv za dokončanje registracijske e-pošte.

en: Re-create the Required Pages
sl_SI: Ponovno ustvarite zahtevane strani

en: If you have accidentally deleted the required pages that this plugin creates at install time, you can use this option to re-create them.
sl_SI: Če ste po nesreči izbrisali zahtevane strani, ki jih ta vtičnik ustvari ob namestitvi, lahko za ponovno ustvarjanje uporabite to možnost.

en:  has full explanation.
sl_SI:  ima popolno razlago.

en: Leave empty to keep the current password
sl_SI: Pustite prazno, če želite obdržati trenutno geslo

en: Company Name
sl_SI: Naziv podjetja

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Logged in as
sl_SI: Prijavljeni ste kot

en: Membership
sl_SI: Članstvo

en: Account Expiry
sl_SI: Potek računa

en: Edit Profile
sl_SI: Uredi profil

en: Username or Email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-naslov

en: Remember Me
sl_SI: Zapomni si me

en: Forgot Password?
sl_SI: Pozabljeno geslo?

en: All the payments/transactions of your members are recorded here.
sl_SI: Vsa plačila/transakcije vaših članov so zabeležena tukaj.

en: Search for a transaction by using email or name
sl_SI: Iskanje transakcije z uporabo e-pošte ali imena

en: You can create new payment button for your memberships using this interface.
sl_SI: S tem vmesnikom lahko ustvarite nov plačilni gumb za članstvo.

en: Select Payment Button Type
sl_SI: Izberite vrsto plačilnega gumba

en: PayPal Buy Now
sl_SI: PayPal Kupi zdaj

en: PayPal Subscription
sl_SI: PayPal naročnina

en: PayPal Smart Checkout
sl_SI: PayPal Pametna blagajna

en: Stripe Buy Now
sl_SI: Stripe Kupi zdaj

en: Stripe Subscription
sl_SI: Stripe naročniški sistem

en: Braintree Buy Now
sl_SI: Braintree Kupi zdaj

en: Next
sl_SI: Naprej

en: You can edit a payment button using this interface.
sl_SI: Gumb za plačilo lahko uredite s tem vmesnikom.

en: All the membership buttons that you created in the plugin are displayed here.
sl_SI: Vsi gumbi za članstvo, ki ste jih ustvarili v vtičnik, so prikazani tukaj.

en: Error! The membership level ID (
sl_SI: Napaka! ID ravni članstva (

en: You can create membership payment buttons from the payments menu of this plugin (useful if you want to offer paid membership on the site).
sl_SI: Gumbe za plačilo članstva lahko ustvarite iz plačilnega menija tega vtičnika (uporabno, če želite na strani ponuditi plačano članstvo).

en: PayPal Integration Settings
sl_SI: PayPal nastavitve integracije

en: Generate the "Advanced Variables" Code for your PayPal button
sl_SI: Ustvarite kodo »Napredne spremenljivke« za PayPal gumb

en: Enter the Membership Level ID
sl_SI: Vnesite ID ravni članstva

en: Generate Code
sl_SI: Ustvari kodo

en: Braintree Buy Now Button Configuration
sl_SI: Braintree Buy Now Konfiguracija gumba

en: Button ID
sl_SI: ID gumba

en: Button Title
sl_SI: Naslov gumba

en: Payment Amount
sl_SI: Znesek plačila

en: Braintree API key and account details. You can get this from your Braintree account.
sl_SI: Braintree API ključ in podrobnosti računa. To lahko dobiš s pametnega računa.

en: Button Appearance Settings
sl_SI: Nastavitve videza gumba

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Select button size.
sl_SI: Izberite velikost gumba.

en: Color
sl_SI: Barva

en: Gold
sl_SI: Zlata

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Silver
sl_SI: Srebrna

en: Black
sl_SI: Črna

en: Select button color.
sl_SI: Izberite barvo gumba.

en: Shape
sl_SI: Oblika

en: Rectangular
sl_SI: Pravokotno

en: Select button shape.
sl_SI: Izberite obliko gumba.

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

en: Horizontal
sl_SI: Horizontalno

en: Select button layout.
sl_SI: Izberite postavitev gumbov.

en: Additional Settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Payment Methods
sl_SI: Načini plačila

en: PayPal Credit
sl_SI: PayPal Kredit

en: Select payment methods that could be used by customers. Note that payment with cards is always enabled.
sl_SI: Izberite načine plačila, ki jih lahko uporabljajo stranke. Upoštevajte, da je plačilo s karticami vedno omogočeno.

en: The following details are optional
sl_SI: Naslednje podrobnosti so neobvezne

en: PayPal Subscription Button Configuration
sl_SI: Konfiguracija PayPay Subscription gumba

en: Billing Amount Each Cycle
sl_SI: Znesek obračunavanja za vsak cikel

en: Billing Cycle
sl_SI: Cikel zaračunavanja

en: Billing Cycle Count
sl_SI: Število ciklov obračunavanja

en: Re-attempt on Failure
sl_SI: V primeru neuspešnosti poskusi ponovno

en: Trial Billing Details (Leave empty if you are not offering a trial period)
sl_SI: Podrobnosti preskušanega obračunavanja (Pustite prazno, če ne ponujate preskusnega obdobja)

en: Trial Billing Amount
sl_SI: Znesek preizkusnega obdobja

en: Trial Billing Period
sl_SI: Obdobje preizkusnega obdobja

en: Optional Details
sl_SI: Izbirne podrobnosti

en: Stripe Buy Now Button Configuration
sl_SI: Konfiguracija gumba Stripe “Kupi zdaj”

en: Collect Customer Address
sl_SI: Zbiranje naslova stranke

en: Stripe Subscription Button Configuration
sl_SI: Konfiguracija gumba za naročnino preko Stripe

en: Buy Now
sl_SI: Takojšnji nakup

en: Subscribe Now
sl_SI: Naroči se zdaj

en: Error occured during PayPal Smart Checkout process.
sl_SI: Med postopkom pametnega PayPal je prišlo do napake.

en: HTTP error occured during payment process:
sl_SI: Med postopkom plačila je prišlo do napake HTTP:

en: Type password here
sl_SI: Tukaj vnesite geslo

en: Retype password here
sl_SI: Ponovno vnesite geslo tukaj

en: Registration is complete. You can now log into the site.
sl_SI: Registracija je končana. Zdaj se lahko prijavite na spletno mesto.

en:  Field has invalid character
sl_SI:  Polje ima neveljaven znak

en:  Password does not match
sl_SI:  Geslo se ne ujema

en: Already taken.
sl_SI: Že odvzeto.

en: Street Address
sl_SI: Ulica

en: State / Province / Region
sl_SI: Zvezna država/Provinca/Regija

en: Postal / Zip Code
sl_SI: Poštna / poštna številka

en: Check this box to delete the image. The image will be deleted when you save the profile.
sl_SI: Če želite izbrisati sliko, potrdite to polje. Slika bo izbrisana, ko shranite profil.

en: You will need to re-login since you changed your password.
sl_SI: Odkar ste spremenili geslo, se boste morali ponovno prijaviti.

en: Please enter any two digits with <strong>no</strong> spaces (Example: 12)
sl_SI: Vnesite kateri koli dve števki brez <strong>presledkov</strong> (Primer: 12)

en: Verification
sl_SI: Verifikacija

en: Please enter any two digits with no spaces (Example: 12)*
sl_SI: Vnesite kateri koli dve števki brez presledkov (Primer: 12)*

en: Username can only contain: letters, numbers and .-*@
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje le: črke, številke in .-* @

en: Allowed characters are: letters, numbers and .-_*@
sl_SI: Dovoljeni znaki so: črke, številke in .-_* @

en: You do not have permission to view this content.
sl_SI: Za ogled te vsebine nimate dovoljenja.

en: Your membership level does not have permission to view this content.
sl_SI: Vaša raven članstva nima dovoljenja za ogled te vsebine.

en: This content is for members only.
sl_SI: Ta vsebina je samo za člane.

en: Please check at least one.
sl_SI: Prosim, preverite vsaj enega.

en: Member Directory
sl_SI: Imenik za člane

en: Member ID
sl_SI: ID člana

en: Level
sl_SI: Raven

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Search...
sl_SI: Iskanje...

en: Clear Search
sl_SI: Počisti iskanje

en: You must be logged in to upgrade a membership.
sl_SI: Za nadgradnjo članstva morate biti prijavljeni.

en: Membership level has been updated.
sl_SI: Raven članstva je bila posodobljena.

en: Already a member of this level.
sl_SI: Že član tega nivoja.
