simple membership - en to nl_NL translation catalogue (1118 entries)

en:  (Level ID:
nl_NL: (Niveau-ID:

en:  Email Settings (Account Upgrade Notification)
nl_NL: E-mailinstellingen (melding account-opwaardering)

en:  Email Settings (Bulk Account Activate Notification)
nl_NL: E-mailinstellingen (Bulkaccountmelding activeren)

en:  Email Settings (Email Activation)
nl_NL: E-mailinstellingen (e-mailactivering)

en:  Email Settings (Subscription Payment Canceled or Expired)
nl_NL: E-mailinstellingen (abonnementbetaling geannuleerd of verlopen)

en:  Field has invalid character
nl_NL: Veld bevat ongeldig teken

en:  If this was an error, you can
nl_NL: Als dit een fout was, kunt u

en:  Password does not match
nl_NL: Wachtwoord komt niet overeen

en:  Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/recreating-required-pages-simple-membership-plugin/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to recreate them (if needed).
nl_NL:  Lees <a href="https://simple-membership-plugin.com/recreating-required-pages-simple-membership-plugin/" target="_blank">deze documentatie</a> om te leren hoe u ze opnieuw kunt maken (indien nodig).

en:  Read the
nl_NL: Lees de

en:  Refer to
nl_NL: Verwijzen naar

en:  Success!
nl_NL:  Succes!

en:  The account will expire based on the membership level settings. To learn more about the membership level settings, refer to
nl_NL: Het account verloopt op basis van de instellingen van het lidmaatschapsniveau. Raadpleeg voor meer informatie over de instellingen van het lidmaatschapsniveau

en:  The rest of the content is not permitted for your membership level.
nl_NL: De rest van de inhoud is niet toegestaan voor uw lidmaatschapsniveau.

en:  This can be useful when troubleshooting an issue. Turn it off and reset the log files after the troubleshooting is complete.
nl_NL: Dit kan handig zijn bij het oplossen van een probleem. Schakel het uit en reset de logbestanden nadat het oplossen van problemen is voltooid.

en:  To learn more about membership level configuration, refer to
nl_NL: Voor meer informatie over de configuratie van het lidmaatschapsniveau, zie

en:  Use a different email address to complete the registration. If you want to use that email then you must enter the correct username associated with the existing WP user to connect with that account.
nl_NL: Gebruik een ander e-mailadres om de registratie te voltooien. Als u dat e-mailadres wilt gebruiken, moet u de juiste gebruikersnaam invoeren die is gekoppeld aan de bestaande WP-gebruiker om verbinding te maken met dat account.

en:  Use a different username to complete the registration. If you want to use that username then you must enter the correct email address associated with the existing WP user to connect with that account.
nl_NL: Gebruik een andere gebruikersnaam om de registratie te voltooien. Als u die gebruikersnaam wilt gebruiken, moet u het juiste e-mailadres invoeren dat is gekoppeld aan de bestaande WP-gebruiker om verbinding te maken met dat account.

en:  You are currently editing member with member ID:
nl_NL: U bewerkt momenteel een lid met lid-ID:

en:  You can put multiple email addresses separated by comma (,) in the above field to send the notification to multiple email addresses.
nl_NL: U kunt in het bovenstaande veld meerdere e-mailadressen, gescheiden door een komma (,), invoeren om de melding naar meerdere e-mailadressen te sturen.

en:  You cannot use email merge tags in this email. You can only use generic text.
nl_NL: U kunt geen e-mailmergetags gebruiken in deze e-mail. U kunt alleen algemene tekst gebruiken.

en:  and try logging in again.
nl_NL: en probeer opnieuw in te loggen.

en:  characters required
nl_NL: tekens vereist

en:  explains how to use this feature.
nl_NL: legt uit hoe u deze functie kunt gebruiken.

en:  explains what email merge tags you can use in the email body field to customize it (if you want to).
nl_NL: legt uit welke samenvoegtags voor e-mails u in het e-mailberichtveld kunt gebruiken om het bericht aan te passen (als u dat wilt).

en:  has full explanation.
nl_NL: heeft een volledige uitleg.

en:  of our documentation to learn more about creating membership payment buttons.
nl_NL: van onze documentatie voor meer informatie over het maken van knoppen voor lidmaatschapsbetalingen.

en:  of this plugin (useful if you want to offer paid memberships on the site).
nl_NL: van deze plugin (handig als u betaalde lidmaatschappen op de site wilt aanbieden).

en:  page to pay for a premium membership.
nl_NL: pagina om te betalen voor een premiumlidmaatschap.

en:  to learn how a membership level works.
nl_NL: om te leren hoe een lidmaatschapsniveau werkt.

en:  to learn how to create a membership level.
nl_NL: om te leren hoe u een lidmaatschapsniveau kunt aanmaken.

en:  to learn how to do it.
nl_NL: om te leren hoe je het moet doen.

en:  to learn how to use it.
nl_NL: om te leren hoe je het moet gebruiken.

en:  to learn more.
nl_NL: om meer te weten te komen.

en:  to log in.
nl_NL: om in te loggen.

en:  to see the profile you are currently logged into in this browser.
nl_NL: om het profiel te zien waarmee u momenteel bent ingelogd in deze browser.

en:  to view another transaction.
nl_NL: om een andere transactie te bekijken.

en:  your account to gain access to this content.
nl_NL: uw account om toegang te krijgen tot deze inhoud.

en: (Access expires on a fixed date)
nl_NL: (De toegang verloopt op een vaste datum)

en: (NOTE: for safety, we do not allow deletion of any associated WordPress account with administrator role).
nl_NL: (LET OP: om veiligheidsredenen is het niet toegestaan om een WordPress-account met een beheerdersrol te verwijderen.)

en: (Please Select)
nl_NL: (Maak een keuze)

en: (Profile Deleted)
nl_NL: (Profiel verwijderd)

en: (Select Item)
nl_NL: (Selecteer item)

en: (View Button Configuration)
nl_NL: (Configuratie van de knop weergeven)

en: (View Membership Level)
nl_NL: (Bekijk lidmaatschapsniveau)

en: (View Profile)
nl_NL: (Bekijk profiel)

en: (required)
nl_NL: (vereist)

en: (twice, leave empty to retain old password)
nl_NL: (twee keer, leeg laten om het oude wachtwoord te behouden)

en: (twice, required)
nl_NL: (twee keer, vereist)

en: - a digit
nl_NL: - een cijfer

en: - a lowercase letter
nl_NL: - een kleine letter

en: - an uppercase letter
nl_NL: - een hoofdletter

en: <a href="https://simple-membership-plugin.com/adding-membership-access-levels-site/" target="_blank">this documentation</a>.
nl_NL: <a href="https://simple-membership-plugin.com/adding-membership-access-levels-site/" target="_blank">deze documentatie</a> .

en: A flexible, well-supported, and easy-to-use WordPress membership plugin for offering free and premium content from your WordPress site.
nl_NL: Een flexibele, goed ondersteunde en gebruiksvriendelijke WordPress-lidmaatschapsplug-in waarmee u gratis en premium content kunt aanbieden vanaf uw WordPress-site.

en: A prompt to complete registration email was also sent.
nl_NL: Er werd ook een e-mail verzonden met de vraag om de registratie te voltooien.

en: A status value for this transaction. This will go to the Status/Note column of the transaction record.
nl_NL: Een statuswaarde voor deze transactie. Dit gaat naar de kolom Status/Note van de transactierecord.

en: API keys are incorrect. Double-check that you haven't accidentally tried to use your sandbox keys in production or vice-versa.
nl_NL: API-sleutels zijn onjuist. Controleer nogmaals of u niet per ongeluk uw sandbox-sleutels in productie hebt geprobeerd te gebruiken of andersom.

en: Access Duration
nl_NL: Toegangsduur

en: Access Starts
nl_NL: Toegang begint

en: Access Starts Date:
nl_NL: Toegang startdatum:

en: Access Valid For/Until
nl_NL: Toegang geldig voor/tot

en: Access duration must be > 0.
nl_NL: Toegangsduur moet > 0 zijn.

en: Access starts date change operation successfully completed.
nl_NL: De toegangsdatumwijzigingsbewerking is succesvol voltooid.

en: Access starts field is invalid
nl_NL: Toegang start veld is ongeldig

en: Account Expiry
nl_NL: Account vervalt

en: Account State
nl_NL: Accountstatus

en: Account Status
nl_NL: Accountstatus

en: Account Status to Change to:
nl_NL: Accountstatus wijzigen naar:

en: Account already active.
nl_NL: Account is al actief.

en: Account has expired.
nl_NL: Account is verlopen.

en: Account is inactive.
nl_NL: Account is inactief.

en: Account is pending.
nl_NL: Account is in behandeling.

en: Account state field is invalid
nl_NL: Accountstatusveld is ongeldig

en: Account status
nl_NL: Accountstatus

en: Account status change operation completed successfully.
nl_NL: De accountstatuswijziging is succesvol voltooid.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Status
nl_NL: Actiestatus

en: Activate New Form and Validation Interface
nl_NL: Activeer nieuwe formulier- en validatie-interface

en: Activation Required
nl_NL: Activering vereist

en: Activation code mismatch. Cannot activate this account. Please contact the site admin.
nl_NL: Activatiecode komt niet overeen. Kan dit account niet activeren. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Activation email has been sent. Please check your email and activate your account.
nl_NL: Activeringsmail is verzonden. Controleer uw e-mail en activeer uw account.

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Login Limit
nl_NL: Actieve loginlimiet

en: Active subscription not detected for the member account with the username:
nl_NL: Actief abonnement niet gedetecteerd voor het ledenaccount met de gebruikersnaam:

en: Add Level
nl_NL: Niveau toevoegen

en: Add Member
nl_NL: Lid toevoegen

en: Add Membership Level
nl_NL: Lidmaatschapsniveau toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New Member
nl_NL: Nieuw lid toevoegen

en: Add New Member
nl_NL: Nieuw lid toevoegen

en: Add New Membership Level
nl_NL: Nieuw lidmaatschapsniveau toevoegen

en: Add New Transaction
nl_NL: Nieuwe transactie toevoegen

en: Add a Transaction Manually
nl_NL: Handmatig een transactie toevoegen

en: Add-ons
nl_NL: Uitbreidingen

en: Additional Settings
nl_NL: Extra instellingen

en: Additional Settings (Optional)
nl_NL: Extra instellingen (optioneel)

en: Addons Settings
nl_NL: Add-on-instellingen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin Dashboard Access Permission
nl_NL: Toegangsrechten voor het beheerdersdashboard

en: Admin Email Address
nl_NL: Beheerder e-mailadres

en: Admin Notes
nl_NL: Admin-notities

en: Admin Notification Email Body
nl_NL: Beheerdersmelding e-mailbody

en: Admin Notification Email Subject
nl_NL: Onderwerp van e-mailmelding voor beheerder

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: After Email Activation Redirection Page (optional)
nl_NL: Na e-mailactivering omleidingspagina (optioneel)

en: After Logout Redirect URL
nl_NL: Na uitloggen omleidings-URL

en: After Registration Redirect URL
nl_NL: Na registratie omleidings-URL

en: After how many cycles should billing stop. Leave this field empty (or enter 0) if you want the payment to continue until the subscription is canceled.
nl_NL: Na hoeveel cycli moet de facturering stoppen? Laat dit veld leeg (of voer 0 in) als u wilt dat de betaling doorgaat totdat het abonnement wordt geannuleerd.

en: All
nl_NL: Alle

en: All Levels
nl_NL: Alle niveaus

en: All Status
nl_NL: Alle statussen

en: All the membership buttons that you created in the plugin are displayed here.
nl_NL: Alle lidmaatschapsknoppen die u in de plugin hebt gemaakt, worden hier weergegeven.

en: All the payments/transactions of your members are recorded here.
nl_NL: Alle betalingen/transacties van uw leden worden hier geregistreerd.

en: Allow Account Deletion
nl_NL: Accountverwijdering toestaan

en: Allow HTML
nl_NL: HTML toestaan

en: Allow HTML in Emails
nl_NL: HTML in e-mails toestaan

en: Allow Promotion Codes
nl_NL: Promotiecodes toestaan

en: Allow users to delete their accounts.
nl_NL: Gebruikers toestaan hun accounts te verwijderen.

en: Allowed characters are: letters, numbers and .-_*@
nl_NL: Toegestane tekens zijn: letters, cijfers en .-_*@

en: Already a member of this level.
nl_NL: Al lid van dit niveau.

en: Already taken
nl_NL: Al ingenomen

en: Already taken.
nl_NL: Al bezet.

en: Also Send Me a Copy
nl_NL: Stuur mij ook een kopie

en: Alternatively, you can use a different browser (where you are not logged-in as ADMIN) to test the membership login.
nl_NL: U kunt er ook voor kiezen om een andere browser te gebruiken (waarbij u niet bent ingelogd als ADMIN) om de ledenlogin te testen.

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: Amount to be charged for the trial period. Enter 0 if you want to offer a free trial period.
nl_NL: Bedrag dat in rekening wordt gebracht voor de proefperiode. Voer 0 in als u een gratis proefperiode wilt aanbieden.

en: Amount to be charged on every billing cycle. If used with a trial period then this amount will be charged after the trial period is over. Example values: 10.00 or 19.50 or 299.95 etc (do not put currency symbol).
nl_NL: Bedrag dat in rekening wordt gebracht bij elke factureringscyclus. Indien gebruikt met een proefperiode, wordt dit bedrag in rekening gebracht nadat de proefperiode is afgelopen. Voorbeeldwaarden: 10,00 of 19,50 of 299,95 etc. (vul geen valutasymbool in).

en: Amount to be charged on every billing cycle. If used with a trial period then this amount will be charged after the trial period is over. Example values: 9.90 or 25.00 or 299.90 etc (do not enter currency symbol).
nl_NL: Bedrag dat in rekening wordt gebracht bij elke factureringscyclus. Indien gebruikt met een proefperiode, wordt dit bedrag in rekening gebracht nadat de proefperiode is afgelopen. Voorbeeldwaarden: 9,90 of 25,00 of 299,90 etc. (voer geen valutasymbool in).

en: Apostrophe character is not allowed
nl_NL: Apostrof-teken is niet toegestaan

en: Apt, Suite, Bldg. (optional)
nl_NL: Toevoeging (optioneel)

en: Are you enjoying the Simple Membership plugin?
nl_NL: Vindt u de Simple Membership-plugin leuk?

en: Are you sure that you want to cancel the subscription?
nl_NL: Weet u zeker dat u het abonnement wilt opzeggen?

en: Are you sure that you want to cancel this subscription?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit abonnement wilt opzeggen?

en: Assign free membership level ID
nl_NL: Wijs een gratis lidmaatschapsniveau-ID toe

en: Attention:
nl_NL: Let op:

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto Delete Pending Account
nl_NL: Automatisch verwijderen van in behandeling zijnde account

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Billing Amount Each Cycle
nl_NL: Factureringsbedrag per cyclus

en: Billing Cycle
nl_NL: Factureringscyclus

en: Billing Cycle Count
nl_NL: Facturatiecyclustelling

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Blacklist Message Customization
nl_NL: Aanpassing van zwartelijst-berichten

en: Blacklisting
nl_NL: Op de zwarte lijst plaatsen

en: Blacklisting & Whitelisting
nl_NL: Op zwarte of witte lijst plaatsen

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Braintree API key and account details. You can get this from your Braintree account.
nl_NL: Braintree API-sleutel en accountgegevens. U kunt deze ophalen via uw Braintree-account.

en: Braintree Buy Now
nl_NL: Braintree Koop nu

en: Braintree Buy Now Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de Braintree Koop Nu-knop

en: Braintree Pay Now button error:
nl_NL: Fout bij de Braintree Betaal nu-knop:

en: Bulk Change Access Starts Date
nl_NL: Startdatum van bulkwijzigingstoegang

en: Bulk Change Account Status
nl_NL: Accountstatus in bulk wijzigen

en: Bulk Change Membership Level
nl_NL: Bulkwijziging lidmaatschapsniveau

en: Bulk Delete Member Accounts
nl_NL: Bulkverwijdering van ledenaccounts

en: Bulk Operation
nl_NL: Bulkbewerking

en: Bulk Update Access Starts Date of Members
nl_NL: Bulk Update toegangsstartdatum van leden

en: Bulk Update Account Status of Members
nl_NL: Bulk-update accountstatus van leden

en: Bulk Update Membership Level of Members
nl_NL: Bulk-update lidmaatschapsniveau van leden

en: Bulk delete of member accounts completed successfully.
nl_NL: Het massaal verwijderen van ledenaccounts is succesvol afgerond.

en: Button Appearance Settings
nl_NL: Knopweergave-instellingen

en: Button Color
nl_NL: Knopkleur

en: Button Height
nl_NL: Knophoogte

en: Button ID
nl_NL: Knop-ID

en: Button Image URL
nl_NL: Knop Afbeelding URL

en: Button Layout
nl_NL: Knop lay-out

en: Button Shape
nl_NL: Knopvorm

en: Button Shortcode
nl_NL: Knop Shortcode

en: Button Style Settings (Optional)
nl_NL: Knopstijlinstellingen (optioneel)

en: Button Title
nl_NL: Knoptitel

en: Button Type
nl_NL: Knoptype

en: Button Type/Label
nl_NL: Knoptype/label

en: Button Width
nl_NL: Knopbreedte

en: Buy Now
nl_NL: Nu kopen

en: By default, funding source eligibility is smartly decided based on a variety of factors. You can force disable funding options by selecting them here.
nl_NL: Standaard wordt de geschiktheid van de financieringsbron slim bepaald op basis van verschillende factoren. U kunt financieringsopties geforceerd uitschakelen door ze hier te selecteren.

en: Can't find member account to send notification email.
nl_NL: Kan geen ledenaccount vinden om e-mailmeldingen te versturen.

en: Can't find member account.
nl_NL: Kan het ledenaccount niet vinden.

en: Cancel Subscription
nl_NL: Abonnement opzeggen

en: Cancel URL
nl_NL: URL annuleren

en: Canceled or Expired
nl_NL: Geannuleerd of verlopen

en: Canceled subscriptions cannot be reactivated. The user can purchase a new subscription if needed.
nl_NL: Geannuleerde abonnementen kunnen niet opnieuw worden geactiveerd. De gebruiker kan indien nodig een nieuw abonnement aanschaffen.

en: Cannot find member account.
nl_NL: Kan ledenaccount niet vinden.

en: Captcha validation failed on the login form.
nl_NL: Captcha-validatie op het inlogformulier is mislukt.

en: Captcha validation failed.
nl_NL: Captcha-validatie mislukt.

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Category ID
nl_NL: Categorie-ID

en: Category Name
nl_NL: Categorienaam

en: Category Protection
nl_NL: Categoriebescherming

en: Category Type (Taxonomy)
nl_NL: Categorietype (taxonomie)

en: Category protection updated!
nl_NL: Categoriebescherming bijgewerkt!

en: Check the membership levels that should have access to that page's content.
nl_NL: Controleer de lidmaatschapsniveaus die toegang moeten hebben tot de inhoud van die pagina.

en: Check this box to delete the image. The image will be deleted when you save the profile.
nl_NL: Selecteer dit vakje om de afbeelding te verwijderen. De afbeelding wordt verwijderd wanneer u het profiel opslaat.

en: Check this box to enable the login limit feature.
nl_NL: Vink dit vakje aan om de functie voor aanmeldingslimiet in te schakelen.

en: Check this if you want to send a copy of the email to your own email address
nl_NL: Selecteer dit als u een kopie van de e-mail naar uw eigen e-mailadres wilt sturen

en: Check this option to enable debug logging.
nl_NL: Selecteer deze optie om foutopsporingsregistratie in te schakelen.

en: Checkout
nl_NL: Uitchecken

en: Choose the account status for email recipients.
nl_NL: Kies de accountstatus voor e-mailontvangers.

en: Choose the membership level for email recipients.
nl_NL: Kies het lidmaatschapsniveau voor e-mailontvangers.

en: City
nl_NL: Stad

en: Clear Search
nl_NL: Zoekopdracht wissen

en: Click here
nl_NL: Klik hier

en: Click here to complete your paid registration
nl_NL: Klik hier om uw betaalde registratie te voltooien

en: Click on the following link to complete the registration.
nl_NL: Klik op de volgende link om de registratie te voltooien.

en: Collect Customer Address
nl_NL: Verzamel klantadres

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Comments not allowed by a non-member.
nl_NL: Reacties van niet-leden zijn niet toegestaan.

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Company name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Configure Blacklisting & Whitelisting
nl_NL: Configureer plaatsing op zwarte of witte lijst

en: Configure the PayPal API credentials for the new PayPal checkout.
nl_NL: Configureer de PayPal API-inloggegevens voor de nieuwe PayPal-afrekenpagina.

en: Confirm Account Deletion
nl_NL: Account verwijderen bevestigen

en: Contact the site admin and request them to check your username in the WP Users menu to see what happened with the WP user entry of your account.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder van de site en vraag hem/haar om je gebruikersnaam in het WP-gebruikersmenu te controleren om te zien wat er is gebeurd met de WP-gebruikersinvoer van je account.

en: Count
nl_NL: Tel

en: Country
nl_NL: Land

en: Create Live Webhook
nl_NL: Live webhook maken

en: Create Member Accounts for New WP Users
nl_NL: Maak ledenaccounts aan voor nieuwe WP-gebruikers

en: Create New Button
nl_NL: Nieuwe knop maken

en: Create Sandbox Webhook
nl_NL: Sandbox-webhook maken

en: Create a Membership Level
nl_NL: Een lidmaatschapsniveau aanmaken

en: Create a brand new user and add it to this site.
nl_NL: Maak een nieuwe gebruiker aan en voeg deze toe aan deze site.

en: Create new membership level.
nl_NL: Nieuw lidmaatschapsniveau aanmaken.

en: Credit or debit cards
nl_NL: Creditcards of betaalpassen

en: Currently used for your membership access.
nl_NL: Wordt momenteel gebruikt voor uw lidmaatschapstoegang.

en: Custom (System Data)
nl_NL: Aangepast (systeemgegevens)

en: Custom Checkout Page Logo Image
nl_NL: Aangepaste afrekenpagina-logo-afbeelding

en: Custom Posts
nl_NL: Aangepaste berichten

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date format is not valid.
nl_NL: Datumnotatie is ongeldig.

en: Days (Access expires after given number of days)
nl_NL: Dagen (toegang verloopt na opgegeven aantal dagen)

en: Default Account Status
nl_NL: Standaard accountstatus

en: Default Account Status After Payment
nl_NL: Standaard accountstatus na betaling

en: Default Membership Level
nl_NL: Standaard lidmaatschapsniveau

en: Default WordPress Role
nl_NL: Standaard WordPress-rol

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Account
nl_NL: Account verwijderen

en: Delete PayPal API Access Token Cache
nl_NL: Verwijder PayPal API-toegangstokencache

en: Delete PayPal Token Cache
nl_NL: PayPal-tokencache verwijderen

en: Delete Token Cache
nl_NL: Tokencache verwijderen

en: Delete User Profile
nl_NL: Gebruikersprofiel verwijderen

en: Delete Webhooks
nl_NL: Webhooks verwijderen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Disable Access to WP Dashboard
nl_NL: Toegang tot WP Dashboard uitschakelen

en: Disable Email Notification After Upgrade
nl_NL: E-mailmeldingen na upgrade uitschakelen

en: Disable Funding
nl_NL: Financiering uitschakelen

en: Discount Amount
nl_NL: Kortingsbedrag

en: Do you really want to delete the form?
nl_NL: Wilt u het formulier echt verwijderen?

en: Do you want to protect this content?
nl_NL: Wilt u deze inhoud beschermen?

en: E-mail
nl_NL: E-mailadres

en: Each member account must be assigned a membership level. It appears that you don't have any membership levels configured. Please create a membership level first before adding or editing any member records.
nl_NL: Aan elk ledenaccount moet een lidmaatschapsniveau worden toegewezen. Het lijkt erop dat u geen lidmaatschapsniveaus hebt geconfigureerd. Maak eerst een lidmaatschapsniveau aan voordat u leden toevoegt of bewerkt.

en: Edit Member
nl_NL: Lid bewerken

en: Edit Profile
nl_NL: Profiel bewerken

en: Edit Profile Page URL
nl_NL: Profielpagina-URL bewerken

en: Edit Transaction
nl_NL: Transactie bewerken

en: Edit existing member details.
nl_NL: Bestaande ledengegevens bewerken.

en: Edit membership level
nl_NL: Lidmaatschapsniveau bewerken

en: Edit the Post or Page that you want to protect in WordPress editor.
nl_NL: Bewerk het bericht of de pagina die u wilt beveiligen in de WordPress-editor.

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Activation
nl_NL: E-mailactivering

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Address Blacklisting
nl_NL: E-mailadres op zwarte lijst plaatsen

en: Email Address Pattern Blacklisting
nl_NL: E-mailadrespatroon op zwarte lijst plaatsen

en: Email Address Pattern Whitelisting
nl_NL: E-mailadrespatroon op de witte lijst zetten

en: Email Address Whitelisting
nl_NL: E-mailadres op witte lijst plaatsen

en: Email Address:
nl_NL: E-mailadres:

en: Email Body
nl_NL: E-mailtekst

en: Email Misc. Settings
nl_NL: E-mail diversen instellingen

en: Email Recipient List
nl_NL: E-mailontvangerslijst

en: Email Sent Successfully!
nl_NL: E-mail succesvol verzonden!

en: Email Settings
nl_NL: E-mailinstellingen

en: Email Settings (Password Reset)
nl_NL: E-mailinstellingen (wachtwoord opnieuw instellen)

en: Email Settings (Prompt to Complete Registration )
nl_NL: E-mailinstellingen (verzoek om registratie te voltooien)

en: Email Settings (Registration Complete)
nl_NL: E-mailinstellingen (registratie voltooid)

en: Email Settings Overview
nl_NL: Overzicht e-mailinstellingen

en: Email Subject
nl_NL: E-mailonderwerp

en: Email address not valid.
nl_NL: E-mailadres is ongeldig.

en: Email address of the customer.
nl_NL: E-mailadres van de klant.

en: Email already exists
nl_NL: E-mail bestaat al

en: Email is already used.
nl_NL: E-mailadres is al in gebruik.

en: Email is invalid
nl_NL: E-mailadres is ongeldig

en: Email is required
nl_NL: E-mail is vereist

en: Empty data received.
nl_NL: Lege data ontvangen.

en: Empty order ID received.
nl_NL: Lege order-ID ontvangen.

en: Empty payment data received.
nl_NL: Lege betalingsgegevens ontvangen.

en: Empty transaction data received.
nl_NL: Lege transactiegegevens ontvangen.

en: Enable Auto Create Member Accounts
nl_NL: Automatisch aanmaken van ledenaccounts inschakelen

en: Enable Auto Login After Registration
nl_NL: Automatisch inloggen na registratie inschakelen

en: Enable Automatic Tax
nl_NL: Automatische belasting inschakelen

en: Enable Blacklisting Feature
nl_NL: Functie voor zwarte lijst inschakelen

en: Enable Debug
nl_NL: Debuggen inschakelen

en: Enable Expired Account Login
nl_NL: Verlopen accountaanmelding inschakelen

en: Enable Free Membership
nl_NL: Gratis lidmaatschap inschakelen

en: Enable Login Limit
nl_NL: Inloglimiet inschakelen

en: Enable More Tag Protection
nl_NL: Beveiliging Meer-tag inschakelen

en: Enable Password Reset Using Link
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen via link inschakelen

en: Enable Privacy Policy
nl_NL: Privacybeleid inschakelen

en: Enable Sandbox or Test Mode
nl_NL: Sandbox- of testmodus inschakelen

en: Enable Terms and Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden inschakelen

en: Enable Toggle Password Visibility in Login Form
nl_NL: Schakel wachtwoordzichtbaarheid in het inlogformulier in

en: Enable Whitelisting Feature
nl_NL: Whitelisting-functie inschakelen

en: Enable new user activation via email. When enabled, members will need to click on an activation link that is sent to their email address to activate the account. Useful for free membership.
nl_NL: Activeer nieuwe gebruikers via e-mail. Wanneer dit is ingeschakeld, moeten leden op een activeringslink klikken die naar hun e-mailadres is verzonden om het account te activeren. Handig voor gratis lidmaatschap.

en: Enable new user activation via email. When enabled, members will need to click on an activation link that is sent to their email address to activate the account. Useful for free membership.
nl_NL: Activeer nieuwe gebruikers via e-mail. Wanneer dit is ingeschakeld, moeten leden op een activeringslink klikken die naar hun e-mailadres is verzonden om het account te activeren. Handig voor gratis lidmaatschap.

en: Enable the improved user interface for registration and profile editing, featuring enhanced validation that adapts seamlessly across various devices and screen sizes.
nl_NL: Maak gebruik van de verbeterde gebruikersinterface voor registratie en profielbewerking, met verbeterde validatie die naadloos aansluit op verschillende apparaten en schermformaten.

en: Enable this if you want the users to be forced to use a strong password for their accounts.
nl_NL: Schakel dit in als u wilt dat gebruikers gedwongen worden een sterk wachtwoord te gebruiken voor hun accounts.

en: Enable this option if you only want the members of the site to be able to post a comment.
nl_NL: Schakel deze optie in als u wilt dat alleen leden van de site een reactie kunnen plaatsen.

en: Enable this option if you want the admin to receive a notification when a member registers.
nl_NL: Schakel deze optie in als u wilt dat de beheerder een melding ontvangt wanneer een lid zich registreert.

en: Enable this option if you want the member to be logged out of the account when he closes the browser.
nl_NL: Schakel deze optie in als u wilt dat het lid wordt afgemeld bij het account wanneer hij/zij de browser sluit.

en: Enable this option if you want to collect customer address during Stripe checkout.
nl_NL: Schakel deze optie in als u het adres van de klant wilt verzamelen tijdens het afrekenen bij Stripe.

en: Enable this option if you want to do sandbox payment testing. Keep it unchecked for live/production mode.
nl_NL: Schakel deze optie in als u sandbox-betalingstesten wilt uitvoeren. Laat het ongevinkt voor live-/productiemodus.

en: Enable this option if you want to enable automatic tax feature of Stripe. You will need to enable this feature in your Stripe account before using it.
nl_NL: Schakel deze optie in als u de automatische belastingfunctie van Stripe wilt inschakelen. U moet deze functie inschakelen in uw Stripe-account voordat u deze kunt gebruiken.

en: Enable this option if you want to force the member login to be synchronized with WP user account. This can be useful if you are using another plugin that uses WP user records. For example: bbPress plugin.
nl_NL: Schakel deze optie in als u wilt dat de ledenlogin wordt gesynchroniseerd met het WP-Gebruikersaccount. Dit kan handig zijn als u een andere plugin gebruikt die WP-gebruikersgegevens gebruikt. Bijvoorbeeld: bbPress-plugin.

en: Enable this option if you want to use the promotion codes feature of Stripe. You will need to enable this feature in your Stripe account before using it.
nl_NL: Schakel deze optie in als u de promotiecodefunctie van Stripe wilt gebruiken. U moet deze functie inschakelen in uw Stripe-account voordat u deze kunt gebruiken.

en: Enable this option to automatically create member accounts for any new WP user that is created by another plugin.
nl_NL: Schakel deze optie in om automatisch ledenaccounts aan te maken voor elke nieuwe WP-gebruiker die door een andere plugin wordt aangemaakt.

en: Enable this option to send a notification to the admin.
nl_NL: Schakel deze optie in om een melding naar de beheerder te sturen.

en: Enable this option to send an email notification to members when their subscription payment is canceled or expires.
nl_NL: Schakel deze optie in om een e-mailmelding naar leden te sturen wanneer hun abonnementsbetaling wordt geannuleerd of verloopt.

en: Enable/disable registration for free membership level. When you enable this option, make sure to specify a free membership level ID in the field below.
nl_NL: Registratie voor gratis lidmaatschapsniveau in-/uitschakelen. Wanneer u deze optie inschakelt, moet u ervoor zorgen dat u een gratis lidmaatschapsniveau-ID in het onderstaande veld opgeeft.

en: Enables HTML support in the email. For optimal email delivery rate, we suggest using plain text (non-HTML) email.
nl_NL: Schakelt HTML-ondersteuning in de e-mail in. Voor een optimale e-mailbezorgingssnelheid raden we aan om platte tekst (niet-HTML) e-mail te gebruiken.

en: Enables or disables "more" tag protection in the posts and pages. Anything after the More tag is protected. Anything before the more tag is teaser content.
nl_NL: Schakelt de tagbescherming 'Meer' in de berichten en pagina's in of uit. Alles na de tag Meer is beschermd. Alles vóór de tag Meer is teaserinhoud.

en: Enter a list (comma separated) of email addresses pattern to blacklist. Example value: @baddomain.com, @crazydomain.com
nl_NL: Voer een lijst (door komma's gescheiden) in met e-mailadrespatronen om op de zwarte lijst te zetten. Voorbeeldwaarde: @baddomain.com, @crazydomain.com

en: Enter a list (comma separated) of email addresses pattern to whitelist. Example value: @gooddomain.com, @gmail.com, @yahoo.com
nl_NL: Voer een lijst (door komma's gescheiden) in met e-mailadrespatronen om op de witte lijst te zetten. Voorbeeldwaarde: @gooddomain.com, @gmail.com, @yahoo.com

en: Enter a list (comma separated) of email addresses to blacklist.
nl_NL: Voer een lijst (door komma's gescheiden) in met e-mailadressen die u op de zwarte lijst wilt zetten.

en: Enter a list (comma separated) of email addresses to whitelist.
nl_NL: Voer een lijst (gescheiden door komma's) in met e-mailadressen die u op de witte lijst wilt zetten.

en: Enter member IDs separated by comma to specify the recipients.
nl_NL: Voer lidmaatschaps-ID's in, gescheiden door komma's, om de ontvangers op te geven.

en: Enter payment amount. Example values: 10.00 or 19.50 or 299.95 etc (do not put currency symbol).
nl_NL: Voer het te betalen bedrag in. Voorbeeldwaarden: 10,00 of 19,50 of 299,95 etc. (vul geen valutasymbool in).

en: Enter payment amount. Example values: 9.90 or 25.00 or 299.90 etc (do not enter currency symbol).
nl_NL: Voer het te betalen bedrag in. Voorbeeldwaarden: 9,90 of 25,00 of 299,90 etc. (voer geen valutasymbool in).

en: Enter the URL of your privacy policy page.
nl_NL: Voer de URL van uw privacybeleidpagina in.

en: Enter the URL of your terms and conditions page. You can create a WordPress page and specify your terms in there then specify the URL of that page in the above field.
nl_NL: Voer de URL van uw algemene voorwaardenpagina in. U kunt een WordPress-pagina maken en uw voorwaarden daarin specificeren en vervolgens de URL van die pagina in het bovenstaande veld specificeren.

en: Enter the discount amount. Example values: 10.00 or 19.50 or 299.95 etc (do not put currency symbol).
nl_NL: Vul het kortingsbedrag in. Voorbeeldwaarden: 10,00 of 19,50 of 299,95 etc. (vul geen valutasymbool in).

en: Enter the email address where you want the admin notification email to be sent to.
nl_NL: Voer het e-mailadres in waarnaar de beheerdersmelding per e-mail moet worden verzonden.

en: Enter the email content that will be sent to members. You can utilize the following email merge tags in this message (click to copy tags to clipboard).
nl_NL: Voer de e-mailinhoud in die naar leden wordt verzonden. U kunt de volgende e-mailmerge-tags in dit bericht gebruiken (klik om tags naar het klembord te kopiëren).

en: Enter the message you want to show to the user when the blacklisted condition is met. Leave it empty to use the default message.
nl_NL: Voer het bericht in dat u aan de gebruiker wilt tonen wanneer aan de voorwaardes voor plaatsing op de zwarte lijst is voldaan. Laat het leeg om het standaardbericht te gebruiken.

en: Enter the message you want to show to the user when the whitelisted condition is met. Leave it empty to use the default message.
nl_NL: Voer het bericht in dat u aan de gebruiker wilt tonen wanneer aan de voorwaarden voor plaatsing op de witte lijst is voldaan. Laat het leeg om het standaardbericht te gebruiken.

en: Enter the payment amount. Example values: 10.00 or 19.50 or 299.95 etc (do not put currency symbol).
nl_NL: Voer het te betalen bedrag in. Voorbeeldwaarden: 10,00 of 19,50 of 299,95 etc. (vul geen valutasymbool in).

en: Enter the subject for the admin notification email.
nl_NL: Voer het onderwerp in van de e-mail met de beheerdersmelding.

en: Enter the subject for the email.
nl_NL: Voer het onderwerp van de e-mail in.

en: Enter your PayPal Client ID for live mode.
nl_NL: Voer uw PayPal-client-ID in voor de livemodus.

en: Enter your PayPal Client ID for sandbox mode.
nl_NL: Voer uw PayPal-client-ID voor de sandbox-modus in.

en: Enter your PayPal Secret Key for live mode.
nl_NL: Voer uw geheime PayPal-sleutel in voor de livemodus.

en: Enter your PayPal Secret Key for sandbox mode.
nl_NL: Voer uw geheime PayPal-sleutel in voor de sandbox-modus.

en: Enter your PayPal email address. The payment will go to this PayPal account.
nl_NL: Voer uw PayPal-e-mailadres in. De betaling gaat naar dit PayPal-account.

en: Enter your Stripe live publishable key.
nl_NL: Voer uw live publieke Stripe-sleutel in.

en: Enter your Stripe live secret key.
nl_NL: Voer uw live geheime Stripe-sleutel in.

en: Enter your Stripe test publishable key.
nl_NL: Voer uw publieke Stripe-testsleutel in.

en: Enter your Stripe test secret key.
nl_NL: Voer uw geheime Stripe-testsleutel in.

en: Enter your live Client ID.
nl_NL: Voer uw live Client-ID in.

en: Enter your live Secret.
nl_NL: Voer uw live geheim in.

en: Enter your sandbox Client ID.
nl_NL: Voer uw sandbox-client-ID in.

en: Enter your sandbox Secret.
nl_NL: Voer uw sandbox-geheim in.

en: Error occured during payment verification. Error code: %1$d. Message: %2$s
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de verificatie van de betaling. Foutcode: %1$d. Bericht: %2$s

en: Error occurred during PayPal Smart Checkout process.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het PayPal Smart Checkout-proces.

en: Error occurred during PayPal checkout process.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het afrekenproces bij PayPal.

en: Error! A password reset request has been submitted but the password reset key is invalid. Please generate a new request.
nl_NL: Fout! Er is een verzoek om een wachtwoord opnieuw in te stellen ingediend, maar de sleutel ervoor is ongeldig. Genereer een nieuw verzoek.

en: Error! Failed to find a template path for the specified template:
nl_NL: Fout! Er is geen sjabloonpad gevonden voor de opgegeven sjabloon:

en: Error! ID must be numeric.
nl_NL: Fout! ID moet numeriek zijn.

en: Error! ID must be provided.
nl_NL: Fout! ID moet worden opgegeven.

en: Error! Invalid Request. Could not find a match for the given security code and the user ID.
nl_NL: Fout! Ongeldige aanvraag. Kon geen match vinden voor de opgegeven beveiligingscode en de gebruikers-ID.

en: Error! Invalid password reset request.
nl_NL: Fout! Ongeldig verzoek om wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Error! Member record not found. You may have deleted this member profile.
nl_NL: Fout! Lidgegevens niet gevonden. Mogelijk hebt u dit ledenprofiel verwijderd.

en: Error! Nonce security verification failed for Bulk Change Access Starts Date action. Clear cache and try again.
nl_NL: Fout! Nonce-beveiligingsverificatie mislukt voor actie Bulk Change Access Starts Date. Wis de cache en probeer het opnieuw.

en: Error! Nonce security verification failed for Bulk Change Account Status action. Clear cache and try again.
nl_NL: Fout! Nonce-beveiligingsverificatie mislukt voor actie Bulk Change Account Status. Wis de cache en probeer het opnieuw.

en: Error! Nonce security verification failed for Bulk Change Membership Level action. Clear cache and try again.
nl_NL: Fout! Nonce-beveiligingsverificatie mislukt voor Bulk Change Membership Level-actie. Wis de cache en probeer het opnieuw.

en: Error! Nonce security verification failed for Bulk Delete Account action. Clear cache and try again.
nl_NL: Fout! Nonce-beveiligingsverificatie mislukt voor Bulk Delete Account-actie. Wis de cache en probeer het opnieuw.

en: Error! Nonce security verification failed for Category Protection Update action. Clear cache and try again.
nl_NL: Fout! Nonce-beveiligingsverificatie mislukt voor Category Protection Update-actie. Wis de cache en probeer het opnieuw.

en: Error! Nonce security verification failed for Post Protection Update action. Clear cache and try again.
nl_NL: Fout! Nonce-beveiligingsverificatie mislukt voor Post Protection Update-actie. Wis de cache en probeer het opnieuw.

en: Error! Nonce verification failed for front end profile edit.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor front-endprofielbewerking.

en: Error! Nonce verification failed for membership level creation from admin end.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor het aanmaken van het lidmaatschapsniveau vanaf de beheerderszijde.

en: Error! Nonce verification failed for membership level delete from admin end.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor verwijderen van lidmaatschapsniveau vanaf beheerderszijde.

en: Error! Nonce verification failed for membership level edit from admin end.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor lidmaatschapsniveaubewerking vanaf beheerderszijde.

en: Error! Nonce verification failed for reset log files action
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor reset logbestandenactie

en: Error! Nonce verification failed for user delete from admin end.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor gebruikersverwijdering vanaf beheerderszijde.

en: Error! Nonce verification failed for user edit from admin end.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie mislukt voor gebruikersbewerking vanaf beheerderszijde.

en: Error! Nonce verification failed for user registration from admin end.
nl_NL: Fout! Nonce-verificatie is mislukt voor gebruikersregistratie van beheerderszijde.

en: Error! Password fields do not match. Please try again.
nl_NL: Fout! Wachtwoordvelden komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Error! PayPal PPCP subscription details could not be found for subscription ID:
nl_NL: Fout! PayPal PPCP-abonnementsgegevens konden niet worden gevonden voor abonnements-ID:

en: Error! Please select a account status.
nl_NL: Fout! Selecteer een accountstatus.

en: Error! Please select a membership level first.
nl_NL: Fout! Selecteer eerst een lidmaatschapsniveau.

en: Error! The membership level specified in this button does not exist. You may have deleted this membership level. Edit the button and use the correct membership level.
nl_NL: Fout! Het lidmaatschapsniveau dat in deze knop is opgegeven, bestaat niet. Mogelijk hebt u dit lidmaatschapsniveau verwijderd. Bewerk de knop en gebruik het juiste lidmaatschapsniveau.

en: Error! The password reset key is either invalid or expired. Please generate a new password reset request.
nl_NL: Fout! De wachtwoord reset sleutel is ongeldig of verlopen. Genereer een nieuw wachtwoord reset verzoek.

en: Error! The payment amount value of the button must be a numeric number. Example: 49.50
nl_NL: Fout! De betalingsbedragwaarde van de knop moet een numeriek getal zijn. Voorbeeld: 49,50

en: Error! This action (
nl_NL: Fout! Deze actie (

en: Error! This site has the force WP user login feature enabled in the settings. We could not find a WP user record for the given username:
nl_NL: Fout! Deze site heeft de 'Synchroniseren met WP-Gebruikersaccount'-functie ingeschakeld in de instellingen. We konden geen WP-gebruikersgegevens vinden voor de opgegeven gebruikersnaam:

en: Error! Transaction record with the ID not found!.
nl_NL: Fout! Transactie-record met ID niet gevonden!.

en: Error! You have enabled free membership on this site but you did not enter a valid membership level ID in the "Free Membership Level ID" field of the settings menu.
nl_NL: Fout! U hebt gratis lidmaatschap ingeschakeld op deze site, maar u hebt geen geldige lidmaatschapsniveau-ID ingevoerd in het veld 'Gratis lidmaatschapsniveau-ID' van het instellingenmenu.

en: Error! You need to select multiple records to perform a bulk action!
nl_NL: Fout! U moet meerdere leden selecteren om een bulkactie uit te voeren!

en: Error! swpm_render_braintree_buy_now_button_sc_output() function requires the button ID value to be passed to it.
nl_NL: Fout! De functie swpm_render_braintree_buy_now_button_sc_output() vereist dat de knop-ID-waarde wordt doorgegeven.

en: Error! swpm_render_pp_buy_now_new_button_sc_output() function requires the button ID value to be passed to it.
nl_NL: Fout! De functie swpm_render_pp_buy_now_new_button_sc_output() vereist dat de knop-ID-waarde wordt doorgegeven.

en: Error! swpm_render_pp_smart_checkout_button_sc_output() function requires the button ID value to be passed to it.
nl_NL: Fout! De functie swpm_render_pp_smart_checkout_button_sc_output() vereist dat de knop-ID-waarde wordt doorgegeven.

en: Error! swpm_render_pp_subscription_new_button_sc_output() function requires the button ID value to be passed to it.
nl_NL: Fout! De functie swpm_render_pp_subscription_new_button_sc_output() vereist dat de knop-ID-waarde wordt doorgegeven.

en: Error! swpm_render_stripe_sca_buy_now_button_sc_output() function requires the button ID value to be passed to it.
nl_NL: Fout! De functie swpm_render_stripe_sca_buy_now_button_sc_output() vereist dat de knop-ID-waarde wordt doorgegeven.

en: Error: PayPal PPCP API credentials are not configured in the settings menu.
nl_NL: Fout: PayPal PPCP API-referenties zijn niet geconfigureerd in het instellingenmenu.

en: Error: Stripe API keys are not configured on your site!
nl_NL: Fout: Stripe API-sleutels zijn niet geconfigureerd op uw site!

en: Error: Subscription details for subscription id:
nl_NL: Fout: Abonnementsgegevens voor abonnements-id:

en: Example Content Protection Settings
nl_NL: Voorbeeld van instellingen voor inhoudsbeveiliging

en: Expire After
nl_NL: Verloopt na

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Expiry Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Expiry:
nl_NL: Vervaldatum:

en: Extra Large
nl_NL: Extra groot

en: Failed to capture the order. Enable the debug logging feature to get more details.
nl_NL: Het is niet gelukt om de order vast te leggen. Schakel de debug logging-functie in om meer details te krijgen.

en: Failed to create the order using PayPal API. Enable the debug logging feature to get more details.
nl_NL: Het is niet gelukt om de bestelling te maken met PayPal API. Schakel de debug logging-functie in om meer details te krijgen.

en: Failed to create the order. Enable the debug logging feature to get more details.
nl_NL: Het is niet gelukt om de order te maken. Schakel de debug logging-functie in om meer details te krijgen.

en: Failed to create the subscription using PayPal API. Enable the debug logging feature to get more details.
nl_NL: Het is niet gelukt om het abonnement te maken met PayPal API. Schakel de debug logging-functie in om meer details te krijgen.

en: Failed to generate access token. check debug log file for any error message.
nl_NL: Het genereren van een toegangstoken is mislukt. Controleer het debuglogbestand op foutmeldingen.

en: Failed to get seller API credentials. check debug log file for any error message.
nl_NL: Het is niet gelukt om de API-referenties van de verkoper op te halen. Controleer het debuglogbestand op foutmeldingen.

en: Failed to get seller account status. check debug log file for any error message.
nl_NL: Het is niet gelukt om de status van het verkopersaccount op te halen. Controleer het debuglogbestand op foutmeldingen.

en: Failed to reset the log files. Ensure the server's file permission is correct.
nl_NL: Het is niet gelukt om de logbestanden te resetten. Controleer of de bestandsmachtiging van de server correct is.

en: Female
nl_NL: Vrouw

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First name is required
nl_NL: Voornaam is verplicht

en: First name of the customer.
nl_NL: Voornaam van de klant.

en: First of all, globally protect posts and pages on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select posts and pages that should be protected from non-logged in users.
nl_NL: Bescherm allereerst de berichten en pagina's op uw site globaal door 'Algemene bescherming' te selecteren in het keuzemenu hieronder. Selecteer vervolgens de berichten en pagina's die u wilt beschermen tegen niet-ingelogde gebruikers.

en: First of all, globally protect the category on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select the categories that should be protected from non-logged in users.
nl_NL: Bescherm allereerst de categorie op uw site wereldwijd door 'Algemene bescherming' te selecteren in de vervolgkeuzelijst hieronder. Selecteer vervolgens de categorieën die u wilt beschermen tegen niet-ingelogde gebruikers.

en: Fixed Date Expiry
nl_NL: Vaste vervaldatum

en: For All Incomplete Registrations
nl_NL: Voor alle onvolledige registraties

en: For a Particular Member ID
nl_NL: Voor een specifieke lidmaatschaps-ID

en: For testing purpose, you can create another user account that is completely separate from the admin user account of this site.
nl_NL: Voor testdoeleinden kunt u een ander gebruikersaccount aanmaken dat volledig gescheiden is van het beheerdersaccount van deze site.

en: Force Strong Password for Members
nl_NL: Forceer een sterk wachtwoord voor leden

en: Force WP User Synchronization
nl_NL: Synchroniseren met WP-Gebruikersaccount

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Free Membership Level ID
nl_NL: Gratis lidmaatschapsniveau-ID

en: Free membership is disabled on this site.
nl_NL: Gratis lidmaatschap is op deze site uitgeschakeld.

en: From Email Address
nl_NL: Van e-mailadres

en: Gender
nl_NL: Geslacht

en: Gender field is invalid
nl_NL: Geslachtsveld is ongeldig

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Plugin Settings.
nl_NL: Algemene plugin-instellingen.

en: General Protection
nl_NL: Algemene bescherming

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate Registration Completion Link
nl_NL: Genereer een registratievoltooiingslink

en: Generate a Registration Completion link
nl_NL: Genereer een link voor registratievoltooiing

en: Give Feedback
nl_NL: Geef feedback

en: Give this membership payment button a name. Example: Gold membership payment
nl_NL: Geef deze lidmaatschapsbetalingsknop een naam. Bijvoorbeeld: Goud-lidmaatschapsbetaling

en: Give this membership payment button a name. Example: Gold membership payment.
nl_NL: Geef deze lidmaatschapsbetalingsknop een naam. Bijvoorbeeld: Goud-lidmaatschapsbetaling.

en: Go back to the home page by
nl_NL: Ga terug naar de startpagina door

en: Go to the new Payment Settings location
nl_NL: Ga naar de nieuwe locatie Betalingsinstellingen

en: Go to the transactions page
nl_NL: Ga naar de transactiepagina

en: Gold
nl_NL: Goud

en: HTTP error occurred during payment process:
nl_NL: HTTP-fout opgetreden tijdens het betalingsproces:

en: Hide Adminbar
nl_NL: Verberg Adminbar

en: Hide Registration Form to Logged Users
nl_NL: Registratieformulier verbergen voor ingelogde gebruikers

en: Hide the Join Us Link
nl_NL: Verberg de link 'Word lid'

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl_NL: Tip: Het wachtwoord moet minstens zeven tekens lang zijn. Om het sterker te maken, gebruikt u hoofdletters en kleine letters, cijfers en symbolen zoals ! &quot; ? $ % ^ &amp; ).

en: Hit the Update/Save Button to save the changes.
nl_NL: Klik op de knop Bijwerken/Opslaan om de wijzigingen op te slaan.

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: How to Apply Content Protection
nl_NL: Hoe u inhoudsbescherming toepast

en: I accept the
nl_NL: Ik accepteer de

en: I agree to the
nl_NL: Ik ga akkoord met de

en: I already did
nl_NL: Ik heb het al gedaan

en: ID
nl_NL: identiteitsbewijs

en: ID of the plan that you want subscribers to be assigned to. You can get more details in the
nl_NL: ID van het plan waaraan u abonnees wilt toewijzen. U kunt meer details vinden in de

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: IPN product validation failed. Check the debug log for more details.
nl_NL: IPN-productvalidatie mislukt. Controleer het debuglogboek voor meer details.

en: If enabled, decryptable member password is temporarily stored in the database until the account is activated.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het ontsleutelbare wachtwoord van het lid tijdelijk opgeslagen in de database totdat het account wordt geactiveerd.

en: If enabled, the member's decryptable password is temporarily stored in the database until the account is activated.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het ontcijferbare wachtwoord van het lid tijdelijk in de database opgeslagen totdat het account wordt geactiveerd.

en: If you have accidentally deleted the required pages that this plugin creates at install time, you can use this option to re-create them.
nl_NL: Als u per ongeluk de vereiste pagina's hebt verwijderd die deze plugin tijdens de installatie maakt, kunt u deze optie gebruiken om ze opnieuw te maken.

en: If you have issues with the webhooks, you can delete it and create again.
nl_NL: Als u problemen ondervindt met de webhooks, kunt u deze verwijderen en opnieuw maken.

en: If you have just made a membership payment then your payment is yet to be processed. Please check back in a few minutes. An email will be sent to you with the details shortly.
nl_NL: Als u zojuist een lidmaatschapsbetaling hebt gedaan, is uw betaling nog niet verwerkt. Controleer het over een paar minuten nog eens. U ontvangt binnenkort een e-mail met de details.

en: If you want to customize the look of the button using an image then enter the URL of the image.
nl_NL: Als u het uiterlijk van de knop wilt aanpassen met een afbeelding, voert u de URL van de afbeelding in.

en: If you want to use a trial period then enter the number of days in this field. Subscriptions to this plan will automatically start after that. If left blank or 0, trial period is disabled.
nl_NL: Als u een proefperiode wilt gebruiken, voer dan het aantal dagen in dit veld in. Abonnementen op dit plan starten daarna automatisch. Als u dit veld leeg laat of 0, is de proefperiode uitgeschakeld.

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Incomplete
nl_NL: Onvolledig

en: Invalid Email Address
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid Username
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam

en: Invalid email
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid email address
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid membership level
nl_NL: Ongeldig lidmaatschapsniveau

en: Invalid name
nl_NL: Ongeldige naam

en: Invalid or Missing API Credentials! Check the plugin settings and enter valid API credentials in the PayPal Credentials section for %s mode.
nl_NL: Ongeldige of ontbrekende API-referenties! Controleer de plugin-instellingen en voer geldige API-referenties in het gedeelte PayPal-referenties in voor de %s-modus.

en: Invalid password
nl_NL: Ongeldig wachtwoord

en: Invalid username
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam

en: Invalid webhook URL.
nl_NL: Ongeldige webhook-URL.

en: It is useful to use a thank you page in your payment button configuration. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/paid-registration-from-the-thank-you-page/" target="_blank">this documentation</a> to learn more.
nl_NL: Het is handig om een bedankpagina te gebruiken in uw betalingsknopconfiguratie. Lees <a href="https://simple-membership-plugin.com/paid-registration-from-the-thank-you-page/" target="_blank">deze documentatie</a> voor meer informatie.

en: It looks like you have already completed the registration process. You can now log in to the site and start enjoying your membership benefits.
nl_NL: Het lijkt erop dat u het registratieproces al hebt voltooid. U kunt nu inloggen op de site en beginnen met genieten van uw lidmaatschapsvoordelen.

en: It will also delete the associated WordPress user account.
nl_NL: Hiermee wordt ook het bijbehorende WordPress-gebruikersaccount verwijderd.

en: Join Now
nl_NL: Word nu lid

en: Join Us
nl_NL: Word lid

en: Join Us Page URL
nl_NL: URL van de pagina 'Word lid'

en: Large
nl_NL: Groot

en: Last Accessed Date
nl_NL: Laatst bezochte datum

en: Last Accessed From IP
nl_NL: Laatst geopend vanaf IP

en: Last Login Date
nl_NL: Laatste inlogdatum

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last name is required
nl_NL: Achternaam is verplicht

en: Last name of the customer.
nl_NL: Achternaam van de klant.

en: Layout
nl_NL: Indeling

en: Leave empty to keep the current password
nl_NL: Laat leeg om het huidige wachtwoord te behouden

en: Length of the trial period
nl_NL: Duur van de proefperiode

en: Level
nl_NL: Niveau

en: Level to Change to:
nl_NL: Niveau om te wijzigen naar:

en: Link(s) generated successfully. The following link(s) can be used to complete the registration.
nl_NL: Link(s) succesvol gegenereerd. De volgende link(s) kunnen worden gebruikt om de registratie te voltooien.

en: Live Account Connnection Status
nl_NL: Live Account Verbindingsstatus

en: Live Client ID
nl_NL: Live-client-ID

en: Live Mode Transaction?
nl_NL: Live-modus transactie?

en: Live PayPal API credentials are not set. Please set the Live PayPal API credentials first.
nl_NL: Live PayPal API-referenties zijn niet ingesteld. Stel eerst de Live PayPal API-referenties in.

en: Live PayPal account is not connected.
nl_NL: Live PayPal-account is niet gekoppeld.

en: Live Publishable Key
nl_NL: Live publieke sleutel

en: Live Secret
nl_NL: Live geheim

en: Live Secret Key
nl_NL: Live geheime sleutel

en: Live Webhook Status
nl_NL: Live webhookstatus

en: Live Webhook exists. If you still have issues with webhooks, you can delete it and create again.
nl_NL: Live Webhook bestaat. Als u nog steeds problemen hebt met webhooks, kunt u deze verwijderen en opnieuw maken.

en: Live account is connected. If you experience any issues, please disconnect and reconnect.
nl_NL: Live account is verbonden. Als u problemen ervaart, verbreek dan de verbinding en verbind opnieuw.

en: Live mode credentials are not set. Cannot create webhook.
nl_NL: Live-modusreferenties zijn niet ingesteld. Kan geen webhook maken.

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log files have been reset.
nl_NL: Logbestanden zijn gereset.

en: Logged Out Successfully.
nl_NL: Succesvol afgemeld.

en: Logged in as
nl_NL: Ingelogd als

en: Logged in as:
nl_NL: Ingelogd als:

en: Login Here
nl_NL: Log hier in

en: Login Page URL
nl_NL: URL van inlogpagina

en: Login Session Expired
nl_NL: Inlogsessie verlopen

en: Login session expired. Please login again.
nl_NL: Loginsessie verlopen. Meld u opnieuw aan.

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Logout Member on Browser Close
nl_NL: Lid worden op browser Sluiten

en: Male
nl_NL: Man

en: Manage Content Protection
nl_NL: Inhoudsbeveiliging beheren

en: Manage Payment Buttons
nl_NL: Betaalknoppen beheren

en: Manual transaction added successfully.
nl_NL: Handmatige transactie succesvol toegevoegd.

en: Maximum Active Logins
nl_NL: Maximaal aantal actieve logins

en: Member
nl_NL: Lid

en: Member Directory
nl_NL: Ledenlijst

en: Member ID
nl_NL: Lidmaatschaps-ID

en: Member Login
nl_NL: Inloggen voor leden

en: Member Profile
nl_NL: Ledenprofiel

en: Member Since
nl_NL: Lid sinds

en: Member record added successfully.
nl_NL: Lidgegevens succesvol toegevoegd.

en: Member since date
nl_NL: Lid sinds datum

en: Member since field is invalid
nl_NL: Lid sinds veld is ongeldig

en: Member's address
nl_NL: Adres van het lid

en: Member's email address
nl_NL: E-mailadres van het lid

en: Member's first name
nl_NL: Voornaam van het lid

en: Member's last name
nl_NL: Achternaam van het lid

en: Member's username
nl_NL: Gebruikersnaam van lid

en: Members
nl_NL: Leden

en: Members Must be Logged in to Comment
nl_NL: Leden moeten ingelogd zijn om commentaar te kunnen geven

en: Membership
nl_NL: Lidmaatschap

en: Membership Level
nl_NL: Lidmaatschapsniveau

en: Membership Level Couldn't be found.
nl_NL: Lidmaatschapsniveau kon niet worden gevonden.

en: Membership Level Creation Successful.
nl_NL: Aanmaken van lidmaatschapsniveau is gelukt.

en: Membership Level ID
nl_NL: Lidmaatschapsniveau-ID

en: Membership Level Name
nl_NL: Naam lidmaatschapsniveau

en: Membership Level Updated Successfully.
nl_NL: Lidmaatschapsniveau succesvol bijgewerkt.

en: Membership Level:
nl_NL: Lidmaatschapsniveau:

en: Membership Level:
nl_NL: Lidmaatschapsniveau:

en: Membership Levels
nl_NL: Lidmaatschapsniveaus

en: Membership Renewal URL
nl_NL: URL voor verlenging lidmaatschap

en: Membership level ID
nl_NL: Lidmaatschapsniveau-ID

en: Membership level change operation completed successfully.
nl_NL: Wijziging van lidmaatschapsniveau is succesvol afgerond.

en: Membership level has been updated.
nl_NL: Het lidmaatschapsniveau is bijgewerkt.

en: Membership level name
nl_NL: Naam van lidmaatschapsniveau

en: Merchant Account ID
nl_NL: Verkopersaccount-ID

en: Merchant ID
nl_NL: Verkopers-ID

en: Minimum
nl_NL: Minimaal

en: Minimum 4 characters required
nl_NL: Minimaal 4 tekens vereist

en: Minimum 8 characters required
nl_NL: Minimaal 8 tekens vereist

en: Months (Access expires after given number of months)
nl_NL: Maanden (toegang verloopt na het opgegeven aantal maanden)

en: Must contain a digit, an uppercase and a lowercase letter
nl_NL: Moet een cijfer, een hoofdletter en een kleine letter bevatten

en: NOTE:
nl_NL: OPMERKING:

en: Name contains invalid character
nl_NL: Naam bevat ongeldig teken

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New password has been sent to your email address.
nl_NL: Er is een nieuw wachtwoord naar uw e-mailadres verzonden.

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select posts and pages you want to grant access to (for that particular membership level).
nl_NL: Selecteer vervolgens een bestaand lidmaatschapsniveau uit de vervolgkeuzelijst hieronder en selecteer daarna de berichten en pagina's waartoe u toegang wilt verlenen (voor dat specifieke lidmaatschapsniveau).

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select the categories you want to grant access to (for that particular membership level).
nl_NL: Selecteer vervolgens een bestaand lidmaatschapsniveau uit de vervolgkeuzelijst hieronder en selecteer vervolgens de categorieën waartoe u toegang wilt verlenen (voor dat specifieke lidmaatschapsniveau).

en: No
nl_NL: Nee

en: No Expiry
nl_NL: Geen vervaldatum

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled
nl_NL: Geen vervaldatum (toegang tot dit niveau verloopt pas nadat u het heeft geannuleerd)

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled)
nl_NL: Geen vervaldatum (toegang tot dit niveau verloopt pas nadat u het heeft geannuleerd)

en: No active subscriptions
nl_NL: Geen actieve abonnementen

en: No category found.
nl_NL: Geen categorie gevonden.

en: No gateway not specified.
nl_NL: Er is geen gateway opgegeven.

en: No items found.
nl_NL: Geen items gevonden.

en: No member found.
nl_NL: Geen lid gevonden.

en: No membership levels found.
nl_NL: Er zijn geen lidmaatschapsniveaus gevonden.

en: No recipient selected. Please select email recipient(s).
nl_NL: Geen ontvanger geselecteerd. Selecteer e-mailontvanger(s).

en: No thanks
nl_NL: Nee bedankt

en: No token provided.
nl_NL: Er wordt geen token verstrekt.

en: No user found with that email address.
nl_NL: Er is geen gebruiker gevonden met dat e-mailadres.

en: No user found with that username or email.
nl_NL: Er is geen gebruiker gevonden met die gebruikersnaam of dat e-mailadres.

en: No webhook found. Nothing to delete.
nl_NL: Geen webhook gevonden. Niets om te verwijderen.

en: No webhook found. Use the following Create Webhook button to create a new webhook automatically in your PayPal account.
nl_NL: Geen webhook gevonden. Gebruik de volgende Create Webhook-knop om automatisch een nieuwe webhook in uw PayPal-account te maken.

en: No webhook found. Use the following link to create a new webhook for live mode.
nl_NL: Geen webhook gevonden. Gebruik de volgende link om een nieuwe webhook voor de live-modus te maken.

en: No webhook found. Use the following link to create a new webhook for test mode.
nl_NL: Geen webhook gevonden. Gebruik de volgende link om een nieuwe webhook voor de testmodus te maken.

en: No, Do not protect this content.
nl_NL: Nee, bescherm deze inhoud niet.

en: Nonce check failed.
nl_NL: Nonce-controle mislukt.

en: Nonce check failed. Please reload the page.
nl_NL: Nonce-controle mislukt. Laad de pagina opnieuw.

en: Nonce check failed. The page was most likely cached. Please reload the page and try again.
nl_NL: Nonce check mislukt. De pagina is waarschijnlijk gecached. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Nope, maybe later
nl_NL: Nee, misschien later

en: Not Really
nl_NL: Niet echt

en: Not Specified
nl_NL: Niet gespecificeerd

en: Not a Member?
nl_NL: Nog geen lid?

en: Not a member?
nl_NL: Nog geen lid?

en: Note for Subscription/Recurring Payment Testing:
nl_NL: Opmerking voor het testen van abonnementen/terugkerende betalingen:

en: Note that the PayPal subscription API requires your site to use HTTPS URLs. You must use an SSL certificate with HTTPS URLs to complete the setup of the subscription addon and use it.
nl_NL: Let op dat de PayPal-abonnements-API vereist dat uw site HTTPS-URL's gebruikt. U moet een SSL-certificaat met HTTPS-URL's gebruiken om de installatie van de abonnements-add-on te voltooien en deze te gebruiken.

en: Note/Reference
nl_NL: Noot/Referentie

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Note: Below is a sample of the email content sent to the user.
nl_NL: Let op: hieronder ziet u een voorbeeld van de e-mailinhoud die naar de gebruiker is verzonden.

en: Note: Merchant ID value is empty so the SDK URL will not include this parameter.
nl_NL: Let op: de waarde voor de Merchant ID is leeg, dus de SDK-URL bevat deze parameter niet.

en: Note: No emails have been sent; this is only a display of the recipient list.
nl_NL: Let op: er zijn geen e-mails verzonden. Dit is slechts een weergave van de lijst met ontvangers.

en: Note: This setting has no effect if email activation is enabled.
nl_NL: Let op: deze instelling heeft geen effect als e-mailactivering is ingeschakeld.

en: Note: You cannot enable both the "Disable Access to WP Dashboard" and "Admin Dashboard Access Permission" options at the same time. Only use one of those options.
nl_NL: Let op: u kunt niet tegelijkertijd de opties "Toegang tot WP Dashboard uitschakelen" en "Toegangsrechten voor het beheerdersdashboard" inschakelen. Gebruik slechts één van deze opties.

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Notify User
nl_NL: Gebruiker op de hoogte stellen

en: OK, you deserve it
nl_NL: Oké, je verdient het

en: OR
nl_NL: OF

en: Once testing is complete, switch the plugin to live mode and recreate the plans and buttons for live use. Avoid reusing test mode plans/buttons in live mode to prevent errors from the payment gateway.
nl_NL: Zodra de test is voltooid, schakelt u de plugin over naar de livemodus en maakt u de plannen en knoppen opnieuw voor livegebruik. Vermijd het hergebruiken van testmodusplannen/knoppen in de livemodus om fouten van de betalingsgateway te voorkomen.

en: Once this limit is reached, any new login will automatically terminate all active sessions of the user from other browsers or devices.
nl_NL: Zodra deze limiet is bereikt, worden bij elke nieuwe aanmelding automatisch alle actieve sessies van de gebruiker in andere browsers of op andere apparaten beëindigd.

en: Optional Details
nl_NL: Optionele details

en: Optional Pages Settings
nl_NL: Optionele pagina-instellingen

en: Optional page. It is automatically created by the plugin when you install the plugin for the first time.
nl_NL: Optionele pagina. Deze wordt automatisch aangemaakt door de plugin wanneer u de plugin voor de eerste keer installeert.

en: Page Setup and URL Related settings.
nl_NL: Pagina-instelling en URL-gerelateerde instellingen.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages Settings
nl_NL: Pagina-instellingen

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Reset
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Password Reset Page URL
nl_NL: URL van wachtwoordherstelpagina

en: Password Reset Successful.
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen gelukt.

en: Password don't match
nl_NL: Wachtwoord komt niet overeen

en: Password empty or invalid.
nl_NL: Wachtwoord is leeg of ongeldig.

en: Password field cannot be empty.
nl_NL: Het wachtwoordveld mag niet leeg zijn.

en: Password is required
nl_NL: Wachtwoord is vereist

en: Password mismatch
nl_NL: Wachtwoord komt niet overeen

en: Password must be at least 8 characters long, contain at least 1 uppercase and 1 lowercase character, and at least 1 digit.
nl_NL: Het wachtwoord moet minimaal 8 tekens lang zijn, minimaal 1 hoofdletter, 1 kleine letter en minimaal 1 cijfer bevatten.

en: Password must contain at least:
nl_NL: Wachtwoord moet minimaal het volgende bevatten:

en: Password reset link has been sent to your email address.
nl_NL: De link om uw wachtwoord opnieuw in te stellen is naar uw e-mailadres verzonden.

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: PayPal API
nl_NL: PayPal-API

en: PayPal API Credential information is missing in settings. Please enter valid PayPal API Credentials in the General Settings tab for %s mode.
nl_NL: PayPal API-referentiegegevens ontbreken in de instellingen. Voer geldige PayPal API-referenties in op het tabblad Algemene instellingen voor de %s-modus.

en: PayPal API Credentials
nl_NL: PayPal API-inloggegevens

en: PayPal API credentials are missing. Please set the PayPal API credentials.
nl_NL: PayPal API-referenties ontbreken. Stel de PayPal API-referenties in.

en: PayPal API settings updated successfully.
nl_NL: PayPal API-instellingen succesvol bijgewerkt.

en: PayPal Account Connection
nl_NL: PayPal-accountverbinding

en: PayPal Billing Plan Details for This Button
nl_NL: PayPal-factureringsplangegevens voor deze knop

en: PayPal Buy Now
nl_NL: Nu kopen via PayPal

en: PayPal Buy Now (New API)
nl_NL: PayPal Nu kopen (nieuwe API)

en: PayPal Buy Now (New API) Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de PayPal Koop nu (nieuwe API)-knop

en: PayPal Buy Now Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de PayPal-knop Nu kopen

en: PayPal Credit
nl_NL: PayPal-tegoed

en: PayPal Email
nl_NL: PayPal-e-mail

en: PayPal PPCP subscription cancellation failed!
nl_NL: Annulering van PayPal PPCP-abonnement mislukt!

en: PayPal Smart Checkout
nl_NL: PayPal Slim afrekenen

en: PayPal Smart Checkout API Credentials (you can get this from your PayPal account)
nl_NL: PayPal Smart Checkout API-referenties (u kunt deze verkrijgen via uw PayPal-account)

en: PayPal Smart Checkout Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de PayPal Smart Checkout-knop

en: PayPal Subscription
nl_NL: PayPal-abonnement

en: PayPal Subscription (New API)
nl_NL: PayPal-abonnement (nieuwe API)

en: PayPal Subscription (New API) Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de PayPal-abonnementsknop (nieuwe API)

en: PayPal Subscription Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de PayPal-abonnementsknop

en: PayPal Webhooks
nl_NL: PayPal-webhooks

en: PayPal access token cache deleted successfully.
nl_NL: De cache van het PayPal-toegangstoken is succesvol verwijderd.

en: PayPal account disconnected.
nl_NL: PayPal-account verbroken.

en: PayPal sandbox account disconnected.
nl_NL: PayPal-sandboxaccount is verbroken.

en: Payment Amount
nl_NL: Betaalbedrag

en: Payment Button ID
nl_NL: Betaalknop-ID

en: Payment Button Title
nl_NL: Titel van de betaalknop

en: Payment Currency
nl_NL: Betalingsvaluta

en: Payment Details
nl_NL: Betalingsgegevens

en: Payment Gateway
nl_NL: Betalingsgateway

en: Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Payment Notification Forward URL
nl_NL: URL voor doorsturen van betalingsmeldingen

en: Payment Settings
nl_NL: Betalingsinstellingen

en: Payment button
nl_NL: Betaalknop

en: Payment button data successfully updated!
nl_NL: Gegevens van de betaalknop succesvol bijgewerkt!

en: Payment check failed: invalid amount received. Expected %1$s %2$s, got %3$s %4$s.
nl_NL: Betalingscontrole mislukt: ongeldig bedrag ontvangen. Verwachte %1$s %2$s, ontvangen %3$s %4$s.

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone number (if available)
nl_NL: Telefoonnummer (indien beschikbaar)

en: Pill
nl_NL: Pil

en: Please
nl_NL: Alsjeblieft

en: Please %s if you like the plugin.
nl_NL: Geef %s als je de plugin leuk vindt.

en: Please Login to Comment.
nl_NL: Meld u aan om een reactie te plaatsen.

en: Please check at least one.
nl_NL: Selecteer er minimaal één.

en: Please correct the following
nl_NL: Corrigeer het volgende

en: Please correct the following.
nl_NL: Corrigeer het volgende.

en: Please correct the following:
nl_NL: Corrigeer het volgende:

en: Please enter any two digits with <strong>no</strong> spaces (Example: 12)
nl_NL: Voer twee willekeurige cijfers in, <strong>zonder</strong> spaties (bijvoorbeeld: 12)

en: Please enter any two digits with no spaces (Example: 12)*
nl_NL: Voer twee willekeurige cijfers in, zonder spaties (bijvoorbeeld: 12)*

en: Please go back to the members menu and try to edit another member profile.
nl_NL: Ga terug naar het ledenmenu en probeer het profiel van een ander lid te bewerken.

en: Please login again.
nl_NL: Meld u opnieuw aan.

en: Please login to comment.
nl_NL: Meld u aan om een reactie te plaatsen.

en: Please make a payment from the
nl_NL: Betaal alstublieft via de

en: Please note that the following merge tag does not work in this email.
nl_NL: Houd er rekening mee dat de volgende samenvoegtag niet werkt in deze e-mail.

en: Plugin Documentation
nl_NL: Plugin-documentatie

en: Post ID
nl_NL: Bericht-ID

en: Post and Page Protection
nl_NL: Bericht- en paginabeveiliging

en: Postal / Zip Code
nl_NL: Postcode

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Pre-fill Member Email Address
nl_NL: Vul het e-mailadres van uw lid vooraf in

en: Pre-fills the email address of the logged-in member on the Stripe checkout form when possible
nl_NL: Vult indien mogelijk het e-mailadres van het ingelogde lid vooraf in op het Stripe-afrekenformulier

en: Privacy Policy
nl_NL: Privacybeleid

en: Privacy Policy Page URL
nl_NL: URL van de privacybeleidspagina

en: Private Key
nl_NL: Privésleutel

en: Processing password reset request...
nl_NL: Verzoek om wachtwoord opnieuw in te stellen wordt verwerkt...

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Profile updated successfully.
nl_NL: Profiel succesvol bijgewerkt.

en: Prompt visitors to take action with a simple membership payment button.
nl_NL: Stimuleer bezoekers tot actie met een eenvoudige knop voor het betalen van hun lidmaatschap.

en: Protection settings updated!
nl_NL: Beveiligingsinstellingen bijgewerkt!

en: Public Key
nl_NL: Publieke sleutel

en: Re-attempt on Failure
nl_NL: Opnieuw proberen bij mislukking

en: Re-create the Required Pages
nl_NL: De vereiste pagina's opnieuw maken

en: Re-enter new password
nl_NL: Voer het nieuwe wachtwoord opnieuw in

en: Read the
nl_NL: Lees de

en: Read this documentation
nl_NL: Lees deze documentatie

en: Read this payment testing checklist.
nl_NL: Lees deze checklist voor het testen van betalingen.

en: Recipient's Email
nl_NL: E-mailadres van de ontvanger

en: Rectangular
nl_NL: Rechthoekig

en: Recurring Billing Amount
nl_NL: Terugkerend factuurbedrag

en: Recurring Billing Cycle
nl_NL: Terugkerende factureringscyclus

en: Recurring Billing Cycle Count
nl_NL: Aantal terugkerende factureringscycli

en: Refer to <a href="https://simple-membership-plugin.com/send-a-quick-notification-email-to-your-members/" target="_blank">this documentation page</a> for more details.
nl_NL: Raadpleeg <a href="https://simple-membership-plugin.com/send-a-quick-notification-email-to-your-members/" target="_blank">deze documentatiepagina</a> voor meer informatie.

en: Register
nl_NL: Registeren

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration Page URL
nl_NL: Registratiepagina-URL

en: Registration Successful.
nl_NL: Registratie succesvol.

en: Registration completion links will appear below
nl_NL: Hieronder verschijnen links om de registratie te voltooien

en: Registration is complete. You can now log into the site.
nl_NL: Registratie is voltooid. U kunt nu inloggen op de site.

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Repeat Password
nl_NL: Herhaal wachtwoord

en: Repsonsive
nl_NL: Responsief

en: Request your hosting provider to upgrade your PHP to a more recent version then you will be able to use the Stripe gateway.
nl_NL: Vraag uw hostingprovider om uw PHP te upgraden naar een recentere versie, zodat u de Stripe-gateway kunt gebruiken.

en: Reset Password
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset debug log files by
nl_NL: Debug-logbestanden opnieuw instellen door

en: Return URL
nl_NL: Retour-URL

en: Retype password
nl_NL: Herhaal wachtwoord

en: Retype password here
nl_NL: Herhaal wachtwoord hier

en: Retype password is required
nl_NL: Wachtwoord opnieuw invoeren is vereist

en: Role
nl_NL: Rol

en: SWPM admin dashboard is accessible to admin users only (just like any other plugin). You can allow users with other WP user roles to access the SWPM admin dashboard by selecting a value here. Note that this option cannot work if you enabled the "Disable Access to WP Dashboard" option in General Settings.
nl_NL: SWPM admin dashboard is alleen toegankelijk voor admin gebruikers (net als elke andere plugin). U kunt gebruikers met andere WP gebruikersrollen toegang geven tot het SWPM admin dashboard door hier een waarde te selecteren. Let op dat deze optie niet werkt als u de optie "Toegang tot WP Dashboard uitschakelen" in Algemene instellingen hebt ingeschakeld.

en: Sanbbox PayPal API credentials are not set. Please set the Sandbox PayPal API credentials first.
nl_NL: Sandbox PayPal API-referenties zijn niet ingesteld. Stel eerst de Sandbox PayPal API-referenties in.

en: Sandbox Account Connnection Status
nl_NL: Sandbox-accountverbindingsstatus

en: Sandbox Client ID
nl_NL: Sandbox-client-ID

en: Sandbox PayPal account is not connected.
nl_NL: Sandbox PayPal-account is niet gekoppeld.

en: Sandbox Secret
nl_NL: Sandbox-geheim

en: Sandbox Secret Key
nl_NL: Sandbox Geheime Sleutel

en: Sandbox Webhook exists. If you still have issues with webhooks, you can delete it and create again.
nl_NL: Sandbox Webhook bestaat. Als u nog steeds problemen hebt met webhooks, kunt u deze verwijderen en opnieuw maken.

en: Sandbox account is connected. If you experience any issues, please disconnect and reconnect.
nl_NL: Sandbox-account is verbonden. Als u problemen ondervindt, verbreek dan de verbinding en verbind opnieuw.

en: Sandbox mode credentials are not set. Cannot create webhook.
nl_NL: Sandbox-modusreferenties zijn niet ingesteld. Kan geen webhook maken.

en: Sandbox or Test Mode Payment Settings
nl_NL: Sandbox- of testmodus-betalingsinstellingen

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Data
nl_NL: Gegevens opslaan

en: Save Membership Level
nl_NL: Lidmaatschapsniveau opslaan

en: Save Payment Data
nl_NL: Betalingsgegevens opslaan

en: Save Transaction Data
nl_NL: Transactiegegevens opslaan

en: Scroll down to the section titled 'Simple WP Membership Protection'.
nl_NL: Scroll naar beneden naar het gedeelte met de titel 'Simple Membership-bescherming'.

en: Search
nl_NL: Zoekopdracht

en: Search for a transaction by using email, name, transaction ID or Subscr ID.
nl_NL: Zoek naar een transactie met behulp van e-mailadres, naam, transactie-ID of abonnements-ID.

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Security check: captcha validation failed.
nl_NL: Beveiligingscontrole: captcha-validatie mislukt.

en: Select 'Yes, Protect this content' option.
nl_NL: Selecteer de optie 'Ja, beveilig deze inhoud'.

en: Select Account Status
nl_NL: Selecteer accountstatus

en: Select Current Level
nl_NL: Selecteer huidig niveau

en: Select Level
nl_NL: Selecteer niveau

en: Select Payment Button Type
nl_NL: Selecteer het type betaalknop

en: Select Target Level
nl_NL: Selecteer doelniveau

en: Select Target Status
nl_NL: Selecteer doelstatus

en: Select a Level
nl_NL: Selecteer een niveau

en: Select an item to view
nl_NL: Selecteer een item om te bekijken

en: Select button color.
nl_NL: Selecteer de kleur van de knop.

en: Select button height.
nl_NL: Selecteer de hoogte van de knop.

en: Select button layout.
nl_NL: Selecteer de knopindeling.

en: Select button shape.
nl_NL: Selecteer de vorm van de knop.

en: Select button size.
nl_NL: Selecteer de knopgrootte.

en: Select button type/label.
nl_NL: Selecteer knoptype/label.

en: Select button width.
nl_NL: Selecteer de breedte van de knop.

en: Select how long you want to keep "pending" account.
nl_NL: Selecteer hoe lang u het 'In behandeling'-account wilt behouden.

en: Select payment methods that could be used by customers. Note that payment with cards is always enabled.
nl_NL: Selecteer betaalmethoden die door klanten gebruikt kunnen worden. Let op dat betaling met kaarten altijd ingeschakeld is.

en: Select the Membership level (the access start date of all members who are in this level will be updated).
nl_NL: Selecteer het lidmaatschapsniveau (de toegangsstartdatum van alle leden op dit niveau wordt bijgewerkt).

en: Select the Membership level (the account status of all members who are in this level will be updated).
nl_NL: Selecteer het lidmaatschapsniveau (de accountstatus van alle leden op dit niveau wordt bijgewerkt).

en: Select the Membership level (the accounts of all members who are in this level will be deleted).
nl_NL: Selecteer het lidmaatschapsniveau (de accounts van alle leden op dit niveau worden verwijderd).

en: Select the currency for this payment button.
nl_NL: Selecteer de valuta voor deze betaalknop.

en: Select the current membership level (the membership level of all members who are in this level will be updated).
nl_NL: Selecteer het huidige lidmaatschapsniveau (het lidmaatschapsniveau van alle leden op dit niveau wordt bijgewerkt).

en: Select the default account status for newly created members of this membership level. This option is useful if you want to manually approve members for certain membership levels.
nl_NL: Selecteer de standaardaccountstatus voor nieuw aangemaakte leden van dit lidmaatschapsniveau. Deze optie is handig als u handmatig leden wilt goedkeuren voor bepaalde lidmaatschapsniveaus.

en: Select the default account status for newly registered users. The default value should be active. If you want to manually approve the members then read <a href="https://simple-membership-plugin.com/manually-approve-members-membership-site/" target="_blank">this documentation</a> to learn more.
nl_NL: Selecteer de standaardaccountstatus voor nieuw geregistreerde gebruikers. De standaardwaarde moet actief zijn. Als u de leden handmatig wilt goedkeuren, lees dan <a href="https://simple-membership-plugin.com/manually-approve-members-membership-site/" target="_blank">deze documentatie</a> voor meer informatie.

en: Select the membership level that can access this content:
nl_NL: Selecteer het lidmaatschapsniveau dat toegang heeft tot deze inhoud:

en: Select the membership level this payment button is for.
nl_NL: Selecteer het lidmaatschapsniveau waarvoor deze betalingsknop bedoeld is.

en: Select the membership level this transaction is for.
nl_NL: Selecteer het lidmaatschapsniveau waarvoor deze transactie geldt.

en: Select the new account status.
nl_NL: Selecteer de nieuwe accountstatus.

en: Select the new membership level.
nl_NL: Selecteer het nieuwe lidmaatschapsniveau.

en: Select this option to hide the 'Join Us' link if you prefer visitors not to see the registration option on your site. Refer to <a href='https://simple-membership-plugin.com/hiding-join-option-from-visitors/' target='_blank'>this documentation</a> to learn more.
nl_NL: Selecteer deze optie om de 'Word lid'-link te verbergen als u wilt dat bezoekers de registratieoptie niet op uw site zien. Raadpleeg <a href='https://simple-membership-plugin.com/hiding-join-option-from-visitors/' target='_blank'>deze documentatie</a> voor meer informatie.

en: Selected records deleted successfully!
nl_NL: Geselecteerde leden succesvol verwijderd!

en: Send Direct Email
nl_NL: Stuur rechtstreekse e-mail

en: Send Direct Email to Members
nl_NL: Stuur rechtstreeks e-mail naar leden

en: Send Email to Member When Added via Admin Dashboard
nl_NL: Stuur een e-mail naar een lid wanneer deze is toegevoegd via het beheerdersdashboard

en: Send Notification to Admin
nl_NL: Stuur een melding naar de beheerder

en: Send Notification to Member
nl_NL: Stuur een melding naar het lid

en: Send Registration Reminder Email Too
nl_NL: Stuur ook een registratieherinneringsmail

en: Send to Member IDs
nl_NL: Verzenden naar lid-ID's

en: Send to Membership Level & Account Status
nl_NL: Verzenden naar Lidmaatschapsniveau en Accountstatus

en: Session Expired.
nl_NL: Sessie verlopen.

en: Set Status to Active
nl_NL: Status instellen op Actief

en: Set Status to Active and Notify
nl_NL: Status instellen op Actief en melden

en: Set Status to Expired
nl_NL: Status instellen op Verlopen

en: Set Status to Inactive
nl_NL: Status instellen op Inactief

en: Set Status to Pending
nl_NL: Status instellen op In behandeling

en: Set the interval of the recurring payment. Example value: 1 Month (if you want to charge every month)
nl_NL: Stel het interval van de terugkerende betaling in. Voorbeeldwaarde: 1 maand (als u elke maand wilt factureren)

en: Set the maximum number of active logins allowed for a user account.
nl_NL: Stel het maximale aantal actieve aanmeldingen in dat is toegestaan voor een gebruikersaccount.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings in this section apply to all emails.
nl_NL: De instellingen in dit gedeelte zijn van toepassing op alle e-mails.

en: Settings updated!
nl_NL: Instellingen bijgewerkt!

en: Shape
nl_NL: Vorm

en: Show Adminbar to Admin
nl_NL: Toon Adminbar aan admin

en: Show password
nl_NL: Wachtwoord tonen

en: Show/Hide Data
nl_NL: Gegevens weergeven/verbergen

en: Show/Hide Notes
nl_NL: Notities weergeven/verbergen

en: Silver
nl_NL: Zilver

en: Simple Membership Plugin Site
nl_NL: Simple Membership-plugin site

en: Simple Membership Protection options
nl_NL: Opties voor Simple Membership-bescherming

en: Simple Membership::Payments
nl_NL: Simple Membership::Betalingen

en: Simple WP Membership Protection
nl_NL: Simple Membership-bescherming

en: Simple WP Membership::Add-ons
nl_NL: Simple Membership::Add-ons

en: Simple WP Membership::Members
nl_NL: Simple Membership::Leden

en: Simple WP Membership::Membership Levels
nl_NL: Simple Membership::Lidmaatschapsniveaus

en: Simple WP Membership::Settings
nl_NL: Simple Membership::Instellingen

en: Simple WordPress Membership
nl_NL: Simple Wordpress Membership

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Small
nl_NL: Klein

en: Some of the simple membership plugin's addon settings and options will be displayed here (if you have them)
nl_NL: Enkele van de add-on-instellingen en -opties van de Simple Membership-plugin worden hier weergegeven (als u die hebt)

en: Some subscription cancel related required fields not found!
nl_NL: Sommige vereiste velden voor het annuleren van een abonnement zijn niet gevonden!

en: Sorry, Nonce verification failed.
nl_NL: Sorry, Nonce-verificatie is mislukt.

en: Sorry, Password didn't match.
nl_NL: Sorry, wachtwoord komt niet overeen.

en: Specify an image URL if you want to customize the paypal checkout page with a custom logo/image. The image URL must be a "https" URL.
nl_NL: Geef een afbeeldings-URL op als u de PayPal-betaalpagina wilt aanpassen met een aangepast logo/afbeelding. De afbeeldings-URL moet een "https"-URL zijn.

en: Specify the Access Starts date value.
nl_NL: Geef de datum op waarop de toegang start.

en: State
nl_NL: Staat

en: State / Province / Region
nl_NL: Provincie / Regio

en: Status/Note
nl_NL: Status/Notitie

en: Street
nl_NL: Straat

en: Street Address
nl_NL: Adres

en: Strength indicator
nl_NL: Sterkte-indicator

en: Stripe API ID
nl_NL: Stripe API-ID

en: Stripe API Live publishable key
nl_NL: Stripe API Live publieke sleutel

en: Stripe API Live secret key
nl_NL: Stripe API Live geheime sleutel

en: Stripe API Settings
nl_NL: Stripe API-instellingen

en: Stripe API Test publishable key
nl_NL: Stripe API Test publieke sleutel

en: Stripe API Test secret key
nl_NL: Stripe API Test geheime sleutel

en: Stripe API keys. You can get this from your Stripe account.
nl_NL: Stripe API-sleutels. Deze kunt u verkrijgen via uw Stripe-account.

en: Stripe Buy Now
nl_NL: Koop nu via Stripe

en: Stripe Buy Now Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de knop Nu kopen van Stripe

en: Stripe Global Settings
nl_NL: Globale instellingen voor Stripe

en: Stripe Legacy Buy Now (deprecated)
nl_NL: Stripe Legacy Nu kopen (verouderd)

en: Stripe Legacy Subscription (deprecated)
nl_NL: Stripe Legacy-abonnement (verouderd)

en: Stripe SCA Buy Now
nl_NL: Stripe SCA Nu kopen

en: Stripe SCA Buy Now Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de knop Nu kopen van Stripe SCA

en: Stripe SCA Subscription
nl_NL: Stripe SCA-abonnement

en: Stripe Settings
nl_NL: Stripe-instellingen

en: Stripe Subscription
nl_NL: Stripe-abonnement

en: Stripe Subscription Button Configuration
nl_NL: Configuratie van de Stripe-abonnementsknop

en: Stripe settings updated successfully.
nl_NL: Stripe-instellingen succesvol bijgewerkt.

en: Submit
nl_NL: Indienen

en: Subscribe
nl_NL: Abonneren

en: Subscribe Now
nl_NL: Abonneer je nu

en: Subscriber ID
nl_NL: Abonnee-ID

en: Subscriber ID/Reference
nl_NL: Abonnee-ID/Referentie

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Subscription ID
nl_NL: Abonnements-ID

en: Subscription Inactive
nl_NL: Abonnement inactief

en: Subscription Payment Status
nl_NL: Status van abonnementsbetaling

en: Subscription Plan ID
nl_NL: Abonnementsplan-ID

en: Subscription Plan Mode
nl_NL: Abonnementsplan-modus

en: Subscription Status
nl_NL: Abonnementsstatus

en: Subscription has been cancelled.
nl_NL: Abonnement is geannuleerd.

en: Subscription plan modes cannot be switched between test and live modes. For testing, create all subscription plans and buttons in test mode.
nl_NL: Abonnementsplan-modi kunnen niet worden gewisseld tussen test- en live-modi. Maak voor het testen alle abonnementsplannen en knoppen in de testmodus.

en: Subscription record not found.
nl_NL: Abonnementsgegevens niet gevonden.

en: Subscription start date
nl_NL: Startdatum abonnement

en: Subscription/Recurring Billing Details
nl_NL: Terugkerende factureringsgegevens bij dit abonnement

en: Success!
nl_NL: Succes!

en: Success! Your account has been activated successfully.
nl_NL: Succes! Uw account is succesvol geactiveerd.

en: System-Related Additional Data
nl_NL: Systeemgerelateerde aanvullende gegevens

en: Take the following steps to apply protection to your content so only members can have access to it.
nl_NL: Volg de onderstaande stappen om uw inhoud te beveiligen, zodat alleen leden er toegang toe hebben.

en: Target Recipients
nl_NL: Doelontvangers

en: Terms and Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Terms and Conditions Page URL
nl_NL: Algemene voorwaarden pagina-URL

en: Test & Debug Settings
nl_NL: Test- en debuginstellingen

en: Test Publishable Key
nl_NL: Test publieke sleutel

en: Test Secret Key
nl_NL: Test geheime sleutel

en: Test Webhook Status
nl_NL: Test Webhook-status

en: Test mode settings updated successfully.
nl_NL: Testmodusinstellingen succesvol bijgewerkt.

en: Testing and Debug Related Settings.
nl_NL: Instellingen voor testen en debuggen.

en: Thank You
nl_NL: Bedankt

en: Thank You Page URL
nl_NL: Bedankpagina-URL

en: That's great! Could you please do me a big favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl_NL: Dat is geweldig! Zou je me een groot plezier kunnen doen en het een 5-sterrenbeoordeling op WordPress kunnen geven om ons te helpen onze naam te verspreiden en onze motivatie te vergroten?

en: The Member ID number of the member's profile that corresponds to this transaction.
nl_NL: Het lidmaatschapsnummer van het profiel van het lid dat overeenkomt met deze transactie.

en: The PayPal payment buttons that uses the new API require webhooks. The plugin will auto-create the required webhooks when you create a PayPal payment button.
nl_NL: De PayPal-betaalknoppen die de nieuwe API gebruiken, vereisen webhooks. De plugin maakt automatisch de vereiste webhooks wanneer u een PayPal-betaalknop maakt.

en: The Stripe payment gateway libary requires at least PHP 5.6.0. Your server is using a very old version of PHP that Stripe does not support.
nl_NL: De Stripe-betaalgatewaybibliotheek vereist minimaal PHP 5.6.0. Uw server gebruikt een zeer oude versie van PHP die Stripe niet ondersteunt.

en: The WP user record will be deleted only if the user is not an administrator user.
nl_NL: De WP-gebruikersgegevens worden alleen verwijderd als de gebruiker geen beheerder is.

en: The access starts date of a member is set to the day the user registers. This date value is used to calculate how long the member can access your content that are protected with a duration type protection in the membership level.
nl_NL: De toegangsstartdatum van een lid is ingesteld op de dag dat de gebruiker zich registreert. Deze datumwaarde wordt gebruikt om te berekenen hoe lang het lid toegang heeft tot de inhoud die is beschermd met een duurtypebeveiliging in het lidmaatschapsniveau.

en: The account status that will be applied to the profile after a payment. The default value should be active.
nl_NL: De accountstatus die na een betaling op het profiel wordt toegepast. De standaardwaarde moet actief zijn.

en: The admin of this site does not allow users to access the wp dashboard.
nl_NL: De beheerder van deze site staat gebruikers geen toegang toe tot het wp-dashboard.

en: The category or parent category of this post is protected. You can change the category protection settings from the
nl_NL: De categorie of bovenliggende categorie van dit bericht is beschermd. U kunt de instellingen voor categoriebescherming wijzigen via de

en: The date for this transaction.
nl_NL: De datum van deze transactie.

en: The email address you used is blacklisted on this site.
nl_NL: Het e-mailadres dat u gebruikt, staat op de zwarte lijst van deze site.

en: The email address you used is not whitelisted on this site.
nl_NL: Het e-mailadres dat u gebruikt, staat niet op de witte lijst van deze site.

en: The email body field is empty. Please enter a value in the email body field.
nl_NL: Het e-mail body-veld is leeg. Voer een waarde in het body-veld in.

en: The email subject field is empty. Please enter a value in the email subject field.
nl_NL: Het e-mailonderwerpveld is leeg. Voer een waarde in het e-mailonderwerpveld in.

en: The following details are optional
nl_NL: De volgende details zijn optioneel

en: The following details are optional.
nl_NL: De volgende details zijn optioneel.

en: The following pages are required for the plugin to function correctly. These pages were automatically created by the plugin at install time.
nl_NL: De volgende pagina's zijn vereist om de plugin correct te laten functioneren. Deze pagina's werden automatisch door de plugin aangemaakt tijdens de installatie.

en: The following validation failed. Please correct it and try again.
nl_NL: De volgende validatie is mislukt. Corrigeer het en probeer het opnieuw.

en: The payment settings have moved to the <b>Payment Settings</b> tab in the <strong>Payments</strong> menu. Click the link below to navigate to the new location.
nl_NL: De betalingsinstellingen zijn verplaatst naar het tabblad <b>Betalingsinstellingen</b> in het menu <strong>Betalingen</strong>. Klik op de onderstaande link om naar de nieuwe locatie te navigeren.

en: The plugin saves this information for system purposes for some profiles. There is no need for you to take any action regarding this value.
nl_NL: De plugin slaat deze informatie op voor systeemdoeleinden voor sommige profielen. U hoeft geen actie te ondernemen met betrekking tot deze waarde.

en: The recipients list is currently empty. There must be at least one recipient.
nl_NL: De lijst met ontvangers is momenteel leeg. Er moet minimaal één ontvanger zijn.

en: The required pages have been re-created.
nl_NL: De vereiste pagina's zijn opnieuw aangemaakt.

en: The selected entry was deleted!
nl_NL: Het geselecteerde item is verwijderd!

en: The site admin can disable the Force WP User Synchronization feature in the settings to disable this feature and this error will go away.
nl_NL: De beheerder van de site kan de functie 'Synchroniseren met WP-Gebruikersaccount' uitschakelen in de instellingen. Deze fout zal dan verdwijnen.

en: The subscriber ID (if any) from the member's profile.
nl_NL: De abonnee-ID (indien van toepassing) van het ledenprofiel.

en: The subscription associated with this member profile has been canceled or expired. The member may purchase a new subscription when needed.
nl_NL: Het abonnement dat aan dit ledenprofiel is gekoppeld, is geannuleerd of verlopen. Het lid kan indien nodig een nieuw abonnement aanschaffen.

en: The unique transaction ID of this transaction so you can identify it easily.
nl_NL: De unieke transactie-ID van deze transactie, zodat u deze eenvoudig kunt identificeren.

en: This blacklisting & whitelisting documentation
nl_NL: Deze documentatie over zwarte en witte lijsten

en: This configuration conflicts with the email activation feature. To enable email activation, set the default account status back to the default setting of 'active'.
nl_NL: Deze configuratie conflicteert met de e-mailactiveringsfunctie. Om e-mailactivatie in te schakelen, zet u de standaardaccountstatus terug op de standaardinstelling 'actief'.

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
nl_NL: Deze inhoud kan alleen worden bekeken door leden die lid zijn gewordend op of vóór

en: This content is for members only.
nl_NL: Deze inhoud is alleen voor leden.

en: This content is not permitted for your membership level.
nl_NL: Deze inhoud is niet zichtbaar voor uw lidmaatschapsniveau.

en: This documentation
nl_NL: Deze documentatie

en: This email address (%s) belongs to an admin user. This email cannot be used to register a new account on this site for security reasons. Contact site admin.
nl_NL: Dit e-mailadres (%s) behoort toe aan een admin-gebruiker. Dit e-mailadres kan om veiligheidsredenen niet worden gebruikt om een nieuw account op deze site te registreren. Neem contact op met de sitebeheerder.

en: This email will be sent if Email Activation is enabled for a Membership Level.
nl_NL: Deze e-mail wordt verzonden als e-mailactivering is ingeschakeld voor een lidmaatschapsniveau.

en: This email will be sent to prompt users to complete registration after the payment.
nl_NL: Deze e-mail wordt verzonden om gebruikers aan te sporen hun registratie te voltooien nadat ze de betaling hebben ontvangen.

en: This email will be sent to the admin when a new user completes the membership registration. Only works if you have enabled the "Send Notification to Admin" option above.
nl_NL: Deze e-mail wordt naar de beheerder gestuurd wanneer een nieuwe gebruiker de registratie voor het lidmaatschap voltooit. Werkt alleen als u de optie 'Send Notification to Admin' hierboven hebt ingeschakeld.

en: This email will be sent to your members when you use the bulk account activate and notify action.
nl_NL: Deze e-mail wordt naar uw leden verzonden wanneer u de actie 'Activeren en melden in bulk' voor accounts gebruikt.

en: This email will be sent to your users after account upgrade (when an existing member pays for a new membership level).
nl_NL: Deze e-mail wordt naar uw gebruikers verzonden nadat hun account is opgewaardeerd (wanneer een bestaand lid betaalt voor een nieuw lidmaatschapsniveau).

en: This email will be sent to your users when they complete the registration and become a member.
nl_NL: Deze e-mail wordt naar uw gebruikers verzonden zodra zij de registratie voltooien en lid worden.

en: This email will be sent to your users when they use the password reset functionality.
nl_NL: Deze e-mail wordt naar uw gebruikers verzonden wanneer zij de functionaliteit voor het opnieuw instellen van hun wachtwoord gebruiken.

en: This email will be sent when a member's subscription is canceled or expires.
nl_NL: Deze e-mail wordt verzonden wanneer het abonnement van een lid wordt geannuleerd of verloopt.

en: This error is triggered when a member account doesn't have a corresponding WP user account. So the plugin fails to log the user into the WP User system.
nl_NL: Deze fout ontstaat wanneer een ledenaccount geen overeenkomstig WP-gebruikersaccount heeft. De plugin kan de gebruiker dus niet aanmelden bij het WP-gebruikerssysteem.

en: This feature allows you to send emails to a group of members based on their membership level and account status or by individual member IDs.
nl_NL: Met deze functie kunt u e-mails naar een groep leden sturen op basis van hun lidmaatschapsniveau en accountstatus of op basis van individuele lidmaatschaps-ID's.

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is vereist

en: This interface contains useful tools for various admin operations.
nl_NL: Deze interface bevat handige hulpmiddelen voor verschillende beheerbewerkingen.

en: This interface lets you configure blacklisting & whitelisting for email addresses.
nl_NL: Met deze interface kunt u zwarte en witte lijsten voor e-mailadressen configureren.

en: This interface lets you customize the various emails that get sent to your members for various actions. The default settings should be good to get your started.
nl_NL: Met deze interface kunt u de verschillende e-mails aanpassen die naar uw leden worden verzonden voor verschillende acties. De standaardinstellingen zouden goed moeten zijn om te beginnen.

en: This is calculated based on the current membership level assigned to this member and the expiry condition that you have set for that membership level.
nl_NL: Dit wordt berekend op basis van het huidige lidmaatschapsniveau dat aan dit lid is toegewezen en de vervalvoorwaarde die u voor dat lidmaatschapsniveau hebt ingesteld.

en: This is the ID of this payment button. It is automatically generated for you and it cannot be changed.
nl_NL: Dit is de ID van deze betaalknop. Deze wordt automatisch voor u gegenereerd en kan niet worden gewijzigd.

en: This is the URL the user will be redirected to after a successful payment. Enter the URL of your Thank You page here.
nl_NL: Dit is de URL waar de gebruiker naartoe wordt doorgestuurd na een succesvolle betaling. Voer hier de URL van uw Thank You-pagina in.

en: This is the URL the user will be redirected to when a payment is canceled. Enter the URL of your preferred page here.
nl_NL: Dit is de URL waar de gebruiker naartoe wordt doorgestuurd wanneer een betaling wordt geannuleerd. Voer hier de URL van uw voorkeurspagina in.

en: This is the member's account status. If you want to manually activate an expired member's account then read
nl_NL: Dit is de accountstatus van het lid. Als u handmatig een verlopen ledenaccount wilt activeren, lees dan

en: This is the paypal mode this subscription button was created in.
nl_NL: Dit is de PayPal-modus waarin deze abonnementsknop is gemaakt.

en: This is the paypal subscription plan ID.
nl_NL: Dit is de ID van het PayPal-abonnementsplan.

en: This option allows you to bulk delete all members from a selected level, including their associated WordPress user records.
nl_NL: Met deze optie kunt u alle leden van een geselecteerd niveau in één keer verwijderen, inclusief de bijbehorende WP-gebruikersgegevens.

en: This option can be used to redirect the users to a designated page after they click on the email activation link and activate the account.
nl_NL: Met deze optie kunt u gebruikers doorverwijzen naar een specifieke pagina nadat ze op de activeringslink in de e-mail hebben geklikt en het account hebben geactiveerd.

en: This option will send the email if there are no validation errors.
nl_NL: Met deze optie wordt de e-mail verzonden als er geen validatiefouten zijn.

en: This page allows you to configure some advanced features of the plugin.
nl_NL: Op deze pagina kunt u een aantal geavanceerde functies van de plugin configureren.

en: This section allows you to configure Stripe payment related settings.
nl_NL: In dit gedeelte kunt u instellingen voor Stripe-betalingen configureren.

en: This section allows you to configure automatic creation of member accounts when new WP User records are created by another plugin. It can be useful if you are using another plugin that creates WP user records and you want them to be recognized in the membership plugin.
nl_NL: Met deze sectie kunt u de automatische aanmaak van ledenaccounts configureren wanneer nieuwe WP-gebruikersgegevens worden aangemaakt door een andere plugin. Dit kan handig zijn als u een andere plugin gebruikt die WP-gebruikersgegevens aanmaakt en u wilt dat deze worden herkend in de Simple Membership-plugin.

en: This section allows you to configure blacklisting settings.
nl_NL: In dit gedeelte kunt u de instellingen voor zwarte lijsten configureren.

en: This section allows you to configure terms and conditions and privacy policy that users must accept at registration time.
nl_NL: In dit gedeelte kunt u de algemene voorwaarden en het privacybeleid configureren die gebruikers bij registratie moeten accepteren.

en: This section allows you to configure whitelisting settings.
nl_NL: In dit gedeelte kunt u de instellingen voor plaatsing op de witte lijst configureren.

en: This section allows you to enable/disable sandbox or test mode for the payment buttons and transactions.
nl_NL: In dit gedeelte kunt u de sandbox- of testmodus voor de betalingsknoppen en transacties in- of uitschakelen.

en: This section lets you set login limits for your members.
nl_NL: In dit gedeelte kunt u inloglimieten voor uw leden instellen.

en: This section shows a preview image of a PayPal button to demonstrate where the PayPal button will appear on the front end.
nl_NL: In dit gedeelte ziet u een voorbeeld van een PayPal-knop om te laten zien waar de PayPal-knop op de front-end zal verschijnen.

en: This subscription has been cancelled already.
nl_NL: Dit abonnement is al geannuleerd.

en: This tag will not work in this email since the password is stored in the database using a one-way hash, which means that the plugin cannot retrieve the plain text password once the account has been created.
nl_NL: Deze tag werkt niet in deze e-mail, omdat het wachtwoord in de database versleuteld wordt opgeslagen. Dit betekent dat de plugin het wachtwoord in platte tekst niet kan ophalen nadat het account is aangemaakt.

en: This unique registration link (see the URL in the browser's address bar) has already been used. You don't need to create another account. Log into the existing account to access the protected content.
nl_NL: Deze unieke registratielink (zie de URL in de adresbalk van de browser) is al gebruikt. U hoeft geen nieuw account aan te maken. Meld u aan bij het bestaande account om toegang te krijgen tot de beveiligde inhoud.

en: This unique registration link (see the URL in the browser's address bar) is invalid. Could not find a match for the given member ID and the security code. Please contact the site administrator.
nl_NL: Deze unieke registratielink (zie de URL in de adresbalk van de browser) is ongeldig. Er kon geen match worden gevonden voor de opgegeven lidmaatschaps-ID en de beveiligingscode. Neem contact op met de sitebeheerder.

en: This username (%s) belongs to an admin user. It cannot be used to register a new account on this site for security reasons. Contact site admin.
nl_NL: Deze gebruikersnaam (%s) behoort toe aan een admin-gebruiker. Deze kan niet worden gebruikt om een nieuw account op deze site te registreren om veiligheidsredenen. Neem contact op met de sitebeheerder.

en: This value gets updated when this member logs into your site.
nl_NL: Deze waarde wordt bijgewerkt wanneer dit lid inlogt op uw site.

en: This will delete the PayPal API access token cache. This is useful if you are having issues with the PayPal API after changing/updating the API credentials.
nl_NL: Hiermee wordt de PayPal API-toegangstokencache verwijderd. Dit is handig als u problemen ondervindt met de PayPal API nadat u de API-referenties hebt gewijzigd/bijgewerkt.

en: Title
nl_NL: Titel

en: To proceed with the deletion process, please enter the current password for this user account.
nl_NL: Om door te gaan met het verwijderingsproces, dient u het huidige wachtwoord voor deze gebruiker in te voeren.

en: Tools
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Total email recipients:
nl_NL: Totaal aantal e-mailontvangers:

en: Transaction Date
nl_NL: Transactiedatum

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Transaction Type
nl_NL: Transactietype

en: Transaction completed successfully!
nl_NL: Transactie succesvol afgerond!

en: Transaction data updated successfully.
nl_NL: Transactiegegevens succesvol bijgewerkt.

en: Transactions
nl_NL: Transacties

en: Trial Billing Amount
nl_NL: Proef-factuurbedrag

en: Trial Billing Details (Leave empty if you are not offering a trial period)
nl_NL: Factureringsgegevens voor proefperiode (laat leeg als u geen proefperiode aanbiedt)

en: Trial Billing Period
nl_NL: Proefperiode voor facturering

en: Trial Period
nl_NL: Proefperiode

en: Type password here
nl_NL: Typ hier het wachtwoord

en: Unexpected Error! Failed to update the member record. Enable the debug log file then try the process again to get more details.
nl_NL: Onverwachte fout! Het is niet gelukt om de lidgegevens bij te werken. Schakel het debuglogbestand in en probeer het proces opnieuw om meer details te krijgen.

en: Unsubscribe from PayPal
nl_NL: Afmelden voor PayPal

en: Use API keys from <a href="admin.php?page=simple_wp_membership_payments&tab=payment_settings&subtab=ps_stripe" target="_blank">Payment Settings</a> tab.
nl_NL: Gebruik API-sleutels via het tabblad <a href="admin.php?page=simple_wp_membership_payments&tab=payment_settings&subtab=ps_stripe" target="_blank">Betalingsinstellingen</a> .

en: Use Global API Keys Settings
nl_NL: Instellingen voor globale API-sleutels gebruiken

en: Use global settings
nl_NL: Gebruik globale instellingen

en: Use this field to save/add any notes about this user. This will only be visible to the admin.
nl_NL: Gebruik dit veld om notities over deze gebruiker op te slaan/toe te voegen. Dit is alleen zichtbaar voor de beheerder.

en: Use this option if you want the members to be automatically logged into your site right after they complete the registration. This option will override any after registration redirection and instead it will trigger the after login redirection. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-auto-login-after-registration-members/" target="_blank">this documentation</a> to learn more.
nl_NL: Gebruik deze optie als u wilt dat de leden automatisch worden ingelogd op uw site direct nadat ze de registratie hebben voltooid. Deze optie zal alle omleidingen na registratie overschrijven en in plaats daarvan de omleiding na het inloggen activeren. Lees <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-auto-login-after-registration-members/" target="_blank">deze documentatie</a> voor meer informatie.

en: Use this option if you want to hide the registration form to the logged-in members. If logged-in members visit the registration page, they will see a message instead of the registration form.
nl_NL: Gebruik deze optie als u het registratieformulier wilt verbergen voor ingelogde leden. Als ingelogde leden de registratiepagina bezoeken, zien ze een bericht in plaats van het registratieformulier.

en: Use this option if you want to show the admin toolbar to admin users only. The admin toolbar will be hidden for all other users.
nl_NL: Gebruik deze optie als u de admin-werkbalk alleen aan admin-gebruikers wilt tonen. De admin-werkbalk wordt verborgen voor alle andere gebruikers.

en: User is not logged in.
nl_NL: Gebruiker is niet ingelogd.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username already exists
nl_NL: Gebruikersnaam bestaat al

en: Username already exists.
nl_NL: Gebruikersnaam bestaat al.

en: Username can only contain: letters, numbers and .-*@
nl_NL: Gebruikersnaam mag alleen het volgende bevatten: letters, cijfers en .-*@

en: Username contains invalid character
nl_NL: Gebruikersnaam bevat ongeldige tekens

en: Username field cannot be empty.
nl_NL: Het veld Gebruikersnaam mag niet leeg zijn.

en: Username is required
nl_NL: Gebruikersnaam is vereist

en: Username or Email
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mail

en: Usernames can only contain: letters, numbers and .-_@
nl_NL: Gebruikersnamen mogen alleen het volgende bevatten: letters, cijfers en .-_@

en: Users must accept it before they can complete the registration.
nl_NL: Gebruikers moeten deze accepteren voordat ze de registratie kunnen voltooien.

en: Users must accept the terms before they can complete the registration.
nl_NL: Gebruikers moeten de voorwaarden accepteren voordat ze de registratie kunnen voltooien.

en: Validating, please wait
nl_NL: Valideren, even geduld aub

en: Verification
nl_NL: Verificatie

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: View Documentation
nl_NL: Bekijk documentatie

en: View Profile
nl_NL: Bekijk profiel

en: View Recipient List
nl_NL: Bekijk ontvangerslijst

en: View all transactions
nl_NL: Bekijk alle transacties

en: View general debug log file by
nl_NL: Bekijk het algemene debug-logbestand door

en: View login related debug log file by
nl_NL: Bekijk het login-gerelateerde debug-logbestand door

en: View the
nl_NL: Bekijk de

en: View the
nl_NL: Bekijk de

en: Visit the %s to read setup and configuration documentation.
nl_NL: Ga naar %s om de installatie- en configuratiedocumentatie te lezen.

en: WP Membership
nl_NL: WP-lidmaatschap

en: Warning! Simple Membership plugin cannot process this login request to prevent you from getting logged out of WP Admin accidentally.
nl_NL: Waarschuwing! De Simple Membership-plugin kan deze login aanvraag niet verwerken, om te voorkomen dat u per ongeluk wordt uitgelogd van WP Admin.

en: We're sorry to hear you aren't enjoying the Simple Membership plugin. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better by using our contact form?
nl_NL: Het spijt ons te horen dat u de Simple Membership-plugin niet leuk vindt. We zouden graag de kans krijgen om het te verbeteren. Kunt u even de tijd nemen om ons te laten weten wat we beter kunnen doen door ons contactformulier te gebruiken?

en: Webhook Endpoint URL
nl_NL: Webhook-eindpunt-URL

en: Webhook exists. If you still have issues with webhooks, you can delete it and create again.
nl_NL: Webhook bestaat. Als u nog steeds problemen hebt met webhooks, kunt u deze verwijderen en opnieuw maken.

en: Webhook has been created.
nl_NL: Webhook is gemaakt.

en: Webhook has been deleted.
nl_NL: Webhook is verwijderd.

en: Webook Endpoint URL
nl_NL: Webbook-eindpunt-URL

en: Weeks (Access expires after given number of weeks
nl_NL: Weken (toegang verloopt na het opgegeven aantal weken)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks)
nl_NL: Weken (toegang verloopt na opgegeven aantal weken)

en: When automatically creating a member account using this feature, the membership account status of the user will be set to the one you specify here.
nl_NL: Wanneer u met deze functie automatisch een ledenaccount aanmaakt, wordt de status van de gebruiker ingesteld op de status die u hier opgeeft.

en: When automatically creating a member account using this feature, the membership level of the user will be set to the one you specify here.
nl_NL: Wanneer u met deze functie automatisch een ledenaccount aanmaakt, wordt het lidmaatschapsniveau van de gebruiker ingesteld op het niveau dat u hier opgeeft.

en: When checked, the payment will be re-attempted two more times if the payment fails. After the third failure, the subscription will be canceled.
nl_NL: Wanneer aangevinkt wordt de betaling nog twee keer opnieuw geprobeerd als de betaling mislukt. Na de derde mislukking wordt het abonnement geannuleerd.

en: When enabled, blacklisting feature will be activated.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld, wordt de zwartelijst-functie geactiveerd.

en: When enabled, expired members will be able to log into the system but won't be able to view any protected content. This allows them to easily renew their account by making another payment.
nl_NL: Wanneer dit is ingeschakeld, kunnen verlopen leden inloggen op het systeem, maar kunnen ze geen beschermde inhoud bekijken. Dit stelt hen in staat om hun account eenvoudig te vernieuwen door een nieuwe betaling te doen.

en: When enabled, whitelisting feature will be activated.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld, wordt de wittelijst-functie geactiveerd.

en: White
nl_NL: Wit

en: Whitelist Message Customization
nl_NL: Aanpassing van berichten op de witte lijst

en: Whitelisting
nl_NL: Op de witte lijst plaatsen

en: WordPress allows a standard wp user to be able to go to the wp-admin URL and access his profile from the wp dashboard. Using this option will prevent any non-admin users from going to the wp dashboard.
nl_NL: WordPress staat een standaard wp-gebruiker toe om naar de wp-admin URL te gaan en zijn profiel te openen vanuit het wp-dashboard. Met deze optie voorkomt u dat niet-admin-gebruikers naar het wp-dashboard gaan.

en: WordPress shows an admin toolbar to the logged in users of the site. Check this if you want to hide that admin toolbar in the frontend of your site.
nl_NL: WordPress toont een admin-werkbalk aan de ingelogde gebruikers van de site. Selecteer dit als u die admin-werkbalk wilt verbergen in de frontend van uw site.

en: Wordpress account exists with given email. But the given username doesn't match.
nl_NL: Er bestaat een Wordpress account met het opgegeven e-mailadres maar de opgegeven gebruikersnaam komt niet overeen.

en: Wordpress account exists with given username. But the given email doesn't match.
nl_NL: Er bestaat een Wordpress account met de opgegeven gebruikersnaam maar het opgegeven e-mailadres komt niet overeen.

en: Years (Access expires after given number of years)
nl_NL: Jaren (toegang verloopt na het opgegeven aantal jaren)

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, Protect this content.
nl_NL: Ja, bescherm deze inhoud.

en: You are about to delete an account. This will delete user data associated with this account.
nl_NL: U staat op het punt een account te verwijderen. Hiermee worden gebruikersgegevens die aan dit account zijn gekoppeld, verwijderd.

en: You are already logged in. You don't need to create another account. So the registration form is hidden.
nl_NL: U bent al ingelogd. U hoeft geen nieuw account aan te maken. Het registratieformulier is dus verborgen.

en: You are currently editing:
nl_NL: U bewerkt momenteel:

en: You are logged in as:
nl_NL: U bent ingelogd als:

en: You are logged into the site as an ADMIN user in this browser. First, logout from WP Admin then you will be able to log in as a normal member.
nl_NL: U bent ingelogd op de site als een ADMIN-gebruiker in deze browser. Log eerst uit bij WP Admin, dan kunt u inloggen als een normaal lid.

en: You are not logged in.
nl_NL: U bent niet ingelogd.

en: You are not logged-in as a member
nl_NL: U bent niet ingelogd als lid

en: You are not logged-in as a member.
nl_NL: U bent niet ingelogd als lid.

en: You can add a new transaction record manually using this interface. It can be useful if you manually accept cash payment for your memberships.
nl_NL: U kunt handmatig een nieuw transactierecord toevoegen met behulp van deze interface. Het kan handig zijn als u handmatig contante betaling voor uw lidmaatschappen accepteert.

en: You can also use payment buttons from the following plugins to accept payments for your memberships.
nl_NL: U kunt ook de betalingsknoppen van de volgende plugins gebruiken om betalingen voor uw lidmaatschappen te accepteren.

en: You can create a new payment button for your memberships using this interface.
nl_NL: Via deze interface kunt u een nieuwe betaalknop voor uw lidmaatschappen aanmaken.

en: You can create a renewal page for your site. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/creating-membership-renewal-button/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to create a renewal page.
nl_NL: U kunt een verlengingspagina voor uw site maken. Lees <a href="https://simple-membership-plugin.com/creating-membership-renewal-button/" target="_blank">deze documentatie</a> om te leren hoe u een verlengingspagina maakt.

en: You can create membership payment buttons from the
nl_NL: U kunt knoppen voor lidmaatschapsbetalingen maken vanuit de

en: You can edit a payment button using this interface.
nl_NL: U kunt een betaalknop bewerken via deze interface.

en: You can edit details of a selected membership level from this interface.
nl_NL: Via deze interface kunt u de details van een geselecteerd lidmaatschapsniveau bewerken.

en: You can enable this option if you want to handle the password reset functionality using a reset link that is emailed to the member. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/password-reset-notification-email-customization/" target="_blank">this documentation</a> to learn more about the password reset function.
nl_NL: U kunt deze optie inschakelen als u de wachtwoordherstelfunctie wilt afhandelen met behulp van een resetlink die per e-mail naar het lid wordt verzonden. Lees <a href="https://simple-membership-plugin.com/password-reset-notification-email-customization/" target="_blank">deze documentatie</a> voor meer informatie over de wachtwoordherstelfunctie.

en: You can enter an URL here to forward the payment notification after the membership payment has been processed by this plugin. Useful if you want to forward the payment notification to an external script for further processing.
nl_NL: U kunt hier een URL invoeren om de betalingsmelding door te sturen nadat de lidmaatschapsbetaling door deze plugin is verwerkt. Handig als u de betalingsmelding wilt doorsturen naar een extern script voor verdere verwerking.

en: You can enter an URL here to redirect the members to this page after they click the logout link to logout from your site.
nl_NL: Hier kunt u een URL invoeren om de leden naar deze pagina te leiden nadat ze op de link 'Uitloggen' hebben geklikt om zich af te melden van uw site.

en: You can enter an URL here to redirect the members to this page after they submit the registration form. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-after-registration-redirect-for-members/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to setup after registration redirect.
nl_NL: U kunt hier een URL invoeren om de leden naar deze pagina te leiden nadat ze het registratieformulier hebben ingediend. Lees <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-after-registration-redirect-for-members/" target="_blank">deze documentatie</a> om te leren hoe u een omleiding na registratie instelt.

en: You can manually change the account status of any member by editing the record from the members menu. You can use the following option to bulk update the account status of users who belong to the level you select below.
nl_NL: U kunt de accountstatus van elk lid handmatig wijzigen door zijn / haar gegevens te bewerken in het ledenmenu. U kunt de volgende optie gebruiken om de accountstatus van gebruikers die behoren tot het niveau dat u hieronder selecteert, in bulk bij te werken.

en: You can manually change the membership level of any member by editing the record from the members menu.
nl_NL: U kunt het lidmaatschapsniveau van een lid handmatig wijzigen door zijn / haar gegevens te bewerken via het ledenmenu.

en: You can manually generate a registration completion link here and give it to your customer if they have missed the email that was automatically sent out to them after the payment.
nl_NL: U kunt hier handmatig een link genereren om de registratie te voltooien en deze aan uw klant geven als deze de e-mail heeft gemist die automatisch naar hem of haar is verzonden na de betaling.

en: You can manually set a specific access starts date value of all members who belong to a particular level using the following option.
nl_NL: Met de volgende optie kunt u handmatig een specifieke toegangsstartdatum instellen voor alle leden die tot een bepaald niveau behoren.

en: You can purchase a new subscription when needed to reactivate
nl_NL: U kunt zo nodig een nieuw abonnement aanschaffen om het te reactiveren

en: You can use it to show a toggle password visibility option in the login form. It will add a Show Password checkbox.
nl_NL: U kunt het gebruiken om een optie voor het zichtbaar maken van wachtwoorden in het inlogformulier te tonen. Het zal een selectievakje voor Wachtwoord tonen toevoegen.

en: You can use the back button of your browser to go back to the site.
nl_NL: U kunt de terugknop van uw browser gebruiken om terug te gaan naar de site.

en: You can use the button below to cancel the subscription. The subscription is canceled immediately once you confirm the cancellation.
nl_NL: U kunt de onderstaande knop gebruiken om het abonnement op te zeggen. Het abonnement wordt direct geannuleerd zodra u de opzegging bevestigt.

en: You can use the following option to bulk update the membership level of users who belong to the level you select below.
nl_NL: Met de volgende optie kunt u het lidmaatschapsniveau van gebruikers die tot het hieronder geselecteerde niveau behoren, in bulk bijwerken.

en: You can use this option to disable the email notification that gets sent to the members when they make a payment for upgrade or renewal.
nl_NL: Met deze optie kunt u de e-mailmelding uitschakelen die naar leden wordt verzonden wanneer zij een betaling voor een opwaardering of verlenging doen.

en: You can use this option to display a list of selected members as recipients for cross-checking email addresses before sending.
nl_NL: Met deze optie kunt u een lijst met geselecteerde leden weergeven als ontvangers, zodat u de e-mailadressen kunt controleren voordat u de e-mail verzendt.

en: You can use this option to send a quick notification email to this member (the email will be sent when you hit the save button below).
nl_NL: U kunt deze optie gebruiken om snel een e-mailbericht naar dit lid te sturen (het e-mailbericht wordt verzonden wanneer u op de onderstaande knop Opslaan klikt).

en: You do not have permission to view this content.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze content te bekijken.

en: You have been logged out because the maximum active login limit for this account has been reached.
nl_NL: U bent uitgelogd omdat de maximale actieve inloglimiet voor dit account is bereikt.

en: You have the sandbox payment mode enabled in plugin settings. Make sure to turn off the sandbox mode when you want to do live transactions.
nl_NL: U hebt de sandbox-betaalmodus ingeschakeld in de plugin-instellingen. Zorg ervoor dat u de sandbox-modus uitschakelt wanneer u live-transacties wilt doen.

en: You must accept the privacy policy
nl_NL: U moet het privacybeleid accepteren

en: You must accept the terms & conditions
nl_NL: U moet de algemene voorwaarden accepteren

en: You must accept the terms and conditions.
nl_NL: U moet de algemene voorwaarden accepteren.

en: You must agree to the privacy policy.
nl_NL: U moet akkoord gaan met het privacybeleid.

en: You must be logged in to upgrade a membership.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om uw lidmaatschap te kunnen opwaarderen.

en: You need to activate your account. If you didn't receive an email then %s to resend the activation email.
nl_NL: U moet uw account activeren. Als u geen e-mail hebt ontvangen, klikt u op %s om de activeringsmail opnieuw te laten verzenden.

en: You need to be logged in to view the rest of the content.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om de rest van de inhoud te kunnen bekijken.

en: You need to be logged in to view this content.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om deze inhoud te kunnen bekijken.

en: You need to configure your PayPal API credentials first.
nl_NL: U moet eerst uw PayPal API-inloggegevens configureren.

en: You need to confirm your email address. Please check your email and follow instructions to complete your registration.
nl_NL: U moet uw e-mailadres bevestigen. Controleer uw e-mail en volg de instructies om uw registratie te voltooien.

en: You should create a new Webhook in your Stripe account and put this URL there. You can get more info in the
nl_NL: Je moet een nieuwe webhook aanmaken in je Stripe-account en deze URL daar plaatsen. Je kunt meer info vinden in de

en: You will be automatically redirected in a few seconds. If not, please %s.
nl_NL: U wordt automatisch doorgestuurd binnen een paar seconden. Zo niet, dan %s.

en: You will be redirected to the previous page in a few seconds. If not, please <a href="">click here</a>.
nl_NL: U wordt binnen enkele seconden doorgestuurd naar de vorige pagina. Indien niet, <a href="">klik dan hier</a> .

en: You will need to re-login since you changed your password.
nl_NL: U moet opnieuw inloggen omdat u uw wachtwoord heeft gewijzigd.

en: You will receive a unique link via email after the payment. You will be able to use that link to complete the premium membership registration.
nl_NL: U ontvangt na de betaling een unieke link via e-mail. U kunt die link gebruiken om de registratie voor het premiumlidmaatschap te voltooien.

en: Your PayPal account email is not confirmed. Check your PayPal account inbox for an email from PayPal to confirm your PayPal email address.
nl_NL: Het e-mailadres van uw PayPal-account is niet bevestigd. Controleer de inbox van uw PayPal-account op een e-mail van PayPal om uw PayPal-e-mailadres te bevestigen.

en: Your PayPal account is limited so you cannot accept payment. Contact PaPal support or check your PayPal account inbox for an email from PayPal for the next steps to remove the account limit.
nl_NL: Uw PayPal-account is beperkt, dus u kunt geen betalingen accepteren. Neem contact op met PaPal-ondersteuning of controleer uw PayPal-accountinbox voor een e-mail van PayPal voor de volgende stappen om de accountlimiet te verwijderen.

en: Your account has expired.
nl_NL: Uw account is verlopen.

en: Your current WP user account email address is:
nl_NL: Het e-mailadres van uw huidige WP-gebruikersaccount is:

en: Your current password
nl_NL: Uw huidige wachtwoord

en: Your current setting for the default account status is 'pending' as found in the
nl_NL: Uw huidige instelling voor de standaardaccountstatus is 'in behandeling', zoals u kunt vinden in de

en: Your membership level does not have permission to view this content.
nl_NL: Uw lidmaatschapsniveau geeft geen toestemming om deze inhoud te bekijken.

en: Your membership profile will be updated to reflect the payment.
nl_NL: Uw lidmaatschapsprofiel wordt bijgewerkt om de betaling weer te geven.

en: Your normal visitors or members will never see this message. This message is ONLY for ADMIN user.
nl_NL: Uw normale bezoekers of leden zullen dit bericht nooit zien. Dit bericht is ALLEEN voor ADMIN-gebruikers.

en: Your profile username:
nl_NL: Uw profielgebruikersnaam:

en: Your subscription cancellation request has been successfully processed. The payment gateway may take a few seconds to complete the process.
nl_NL: Uw verzoek tot opzegging van uw abonnement is succesvol verwerkt. Het kan enkele seconden duren voordat de betalingsgateway het proces heeft voltooid.

en: Zipcode
nl_NL: Postcode

en: bulk protect posts and pages documentation
nl_NL: bulkbeveiliging van berichten en pagina's documentatie

en: category protection documentation
nl_NL: documentatie categoriebescherming

en: category protection menu
nl_NL: menu categoriebescherming

en: click here
nl_NL: klik hier

en: clicking here
nl_NL: klik hier

en: content protection documentation
nl_NL: documentatie over inhoudsbeveiliging

en: create new button tab
nl_NL: nieuw tabblad knop maken

en: days
nl_NL: dagen

en: documentation
nl_NL: documentatie

en: general settings menu
nl_NL: algemene instellingenmenu

en: give us a rating
nl_NL: geef ons een beoordeling

en: go to the login page
nl_NL: ga naar de inlogpagina

en: incomplete
nl_NL: onvolledig

en: membership level documentation
nl_NL: documentatie voor lidmaatschapsniveau

en: membership payment section
nl_NL: lidmaatschapsbetalingssectie

en: renew
nl_NL: vernieuwen

en: subscription created
nl_NL: abonnement aangemaakt

en: this documentation
nl_NL: deze documentatie

en: to configure your PayPal API credentials in the payment settings menu.
nl_NL: om uw PayPal API-inloggegevens te configureren in het menu met betalingsinstellingen.

en: to learn how to create a PayPal Buy Now payment button and use it.
nl_NL: om te leren hoe u een PayPal-betaalknop Nu kopen kunt maken en gebruiken.

en: to learn how to create a PayPal Subscription payment button and use it.
nl_NL: om te leren hoe u een PayPal-abonnementsbetalingsknop maakt en gebruikt.

en: to learn how to create a Stripe Buy Now payment button and use it.
nl_NL: om te leren hoe u een Stripe Koop Nu-betaalknop maakt en gebruikt.

en: to learn how to create a Stripe Buy Now payment button and use it.
    </div>
nl_NL: om te leren hoe je een Stripe Koop Nu-betaalknop maakt en gebruikt.
    </div>

en: to learn how to create a Stripe Subscription payment button and use it.
nl_NL: om te leren hoe u een Stripe-abonnementsbetalingsknop maakt en gebruikt.

en: to learn how to create and use a PayPal Buy Now (New API) payment button.
nl_NL: om te leren hoe u een PayPal Koop nu (nieuwe API)-betaalknop kunt maken en gebruiken.

en: to learn how to create and use a PayPal Smart Checkout payment button.
nl_NL: om te leren hoe u een PayPal Smart Checkout-betaalknop kunt maken en gebruiken.

en: to learn how to create and use a PayPal Subscription (New API) payment button.
nl_NL: om te leren hoe u een PayPal Subscription (nieuwe API)-betaalknop kunt maken en gebruiken.

en: to learn how to get your PayPal API credentials.
nl_NL: om te leren hoe u uw PayPal API-inloggegevens kunt verkrijgen.

en: to learn more.
nl_NL: om meer te weten te komen.

en: ~ Simple Membership Plugin Team
nl_NL: ~ Simple Membership-pluginteam
