Simple Membership - en to lv_LV translation catalogue (264 entries)

en: You are not logged in.
lv_LV: Nepieciešams ielogoties.

en: Simple WP Membership Protection
lv_LV: Simple WP Membership aizsardzība

en: Simple Membership Protection options
lv_LV: Simple Membership aizsardzības uzstādījumi

en: Do you want to protect this content?
lv_LV: Vai vēlaties aizsargāt šo saturu?

en: Select the membership level that can access this content:
lv_LV: Norādiet dalības līmeni, kas nepieciešams satura piekļuvei:

en: Members
lv_LV: Dalībnieki

en: Membership Levels
lv_LV: Līdzdalības līmeņi

en: Settings
lv_LV: Uzstādījumi

en: Payments
lv_LV: Maksājumi

en: Add-ons
lv_LV: Papildinājumi

en: You need to login to view this content.
lv_LV: Lai piekļūtu saturam, nepieciešams ielogoties.

en: Your account has expired. Please renew your account to gain access to this content.
lv_LV: Jūsu kontam ir beidzies deriguma termiņš. Piekļuves turpināšanai nepieciešams pagarināt abonementu.

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
lv_LV: Piekļuve šim saturam ir pieejama tikai dalībniekiem, kas pievienojušies pirms (ieskaitot)

en: This content is not permitted for your membership level.
lv_LV: Šim saturam Jums nav piekļuves Jūsu līdzdalības līmenī.

en:  The rest of the content is not permitted for your membership level.
lv_LV: Tev nekas nav pieejams

en: You need to login to view the rest of the content.
lv_LV: Pieslēdzieties, lai skatītu pārējo saturu.

en: Registration Successful.
lv_LV: Reģistrācija veiksmīga.

en: Please correct the following:
lv_LV: Lūdzu izlabojiet:

en: Your current password
lv_LV: Jūsu pašreizējā parole

en: Invalid Email Address
lv_LV: Nederīga epasta adrese

en: Aready taken
lv_LV: Aizņemts

en: Available
lv_LV: Pieejams

en: User Not Found.
lv_LV: Lietotājs nav atrasts

en: Password Empty or Invalid.
lv_LV: Parole ir tukša vai nederīga

en: Account is inactive.
lv_LV: Neaktīvs konts.

en: Account is pending.
lv_LV: Konts gaida aktivāciju.

en: Account has expired.
lv_LV: Kontam beidzies derīguma termiņš.

en: You are logged in as:
lv_LV: Pieslēdzies kā:

en: Logged Out Successfully.
lv_LV: Veiksmīga atslēgšanās.

en: Session Expired.
lv_LV: Sesija beigusies.

en: Invalid User Name
lv_LV: Nederīgs lietotāja vārds

en: Please login again.
lv_LV: Lūdzu pieslēdzieties atkārtoti.

en: Membership Level
lv_LV: Dalības līmenis

en: Name
lv_LV: Vārds

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Count
lv_LV: Skaits

en: Updated!
lv_LV: Atjaunināts!

en: Wordpress account exists with given user name. But given email doesn't match.
lv_LV: Norādītais lietotājvārds atbilst eksistējošam Wordpress kontam. Taču norādītā epasta adrese nesakrīt.

en: Wordpress account exists with given email. But given user name doesn't match.
lv_LV: Norādītā epasta adrese atbilst eksistējošam Wordpress kontam. Taču norādītais lietotājvārds nesakrīt.

en: User name is required
lv_LV: Nepieciešams lietotājvārds

en: User name contains invalid character
lv_LV: Lietotājvārds satur nederīgu rakstzīmi

en: User name already exists.
lv_LV: Lietotājvārds jau ir reģistrēts.

en: Password is required
lv_LV: Nepieciešama parole

en: Password mismatch
lv_LV: Paroles nesakrīt

en: Email is required
lv_LV: Nepieciešams epasts

en: Email is invalid
lv_LV: E-pasts nav derīgs

en: Email is already used.
lv_LV: E-pasts jau ir reģistrēts

en: Member since field is invalid
lv_LV: Dalībnieks līdz lauks nav derīgs

en: Access starts field is invalid
lv_LV: Pieejas sākuma lauks nav derīgs

en: Gender field is invalid
lv_LV: Dzimuma lauks nav derīgs

en: Account state field is invalid
lv_LV: Konta statusa lauks nav derīgs

en: Invalid membership level
lv_LV: Nederīgs līdzdalības līmenis

en: Security check: captcha validation failed.
lv_LV: Drošības pārbaude: captcha pārbaude neizdevās.

en: Registration Successful.
lv_LV: Reģistrācija veiksmīga.

en: Please
lv_LV: Lūdzu doties uz lapu

en: Login
lv_LV: Pieslēgties

en: Please correct the following
lv_LV: Lūdzu labojiet

en: Membership Level Couldn't be found.
lv_LV: Dalības līmeni nevarēja atrast.

en: Profile updated successfully.
lv_LV: Profils atjaunināts sekmīgi.

en: Profile updated successfully. You will need to re-login since you changed your password.
lv_LV: Profils atjaunināts sekmīgi. Tā kā tika mainīta parole, nepieciešams atkārtoti ielogoties.

en: Email address not valid.
lv_LV: Nederīga epasta adrese.

en: No user not found with that email address.
lv_LV: Ar šādu epasta adresi nav atrasts neviens lietotājs.

en: Email Address:
lv_LV: E-pasta adrese:

en: New password has been sent to your email address.
lv_LV: Jaunā parole tika nosūtīta uz Jūsu epasta adresi.

en: Sorry, Nonce verification failed.
lv_LV: Atvainojiet, nonce pārbaude nesekmīga.

en: Sorry, Password didn't match.
lv_LV: Atvainojiet, nesakrīt paroles.

en: Date format is not valid.
lv_LV: Nederīgs datuma formāts.

en: Access duration must be > 0.
lv_LV: Piekļuves ilgumam jābūt >0.

en: User is not logged in.
lv_LV: Lietotājs nav ielogojies.

en: Member
lv_LV: Dalībnieks

en: User Name
lv_LV: Lietotājvārds

en: First Name
lv_LV: Vārds

en: Last Name
lv_LV: Uzvārds

en: Email
lv_LV: E-pasts

en: Access Starts
lv_LV: Piekļuve no

en: Account State
lv_LV: Konta stāvoklis

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: No Member found.
lv_LV: Neatradu dalībnieku.

en: Membership Level Creation Successful.
lv_LV: Dalības līmeņa izveide veiksmīga.

en: Updated Successfully.
lv_LV: Veiksmīgi atjaunināts.

en: Role
lv_LV: Loma

en: Access Valid For/Until
lv_LV: Piekļuve derīga līdz

en: Registration
lv_LV: Reģistrācija

en: Member Login
lv_LV: Dalībnieka pieslēgšanās

en: Profile
lv_LV: Profils

en: Password Reset
lv_LV: Paroles atjaunošana

en: Plugin Documentation
lv_LV: Spraudņa dokumentācija

en: General Settings
lv_LV: Vispārējie iestatījumi

en: Enable Free Membership
lv_LV: Ieslēgt bezmaksas dalību

en: Enable/disable registration for free membership level. When you enable this option, make sure to specify a free membership level ID in the field below.
lv_LV: Ieslēgt / izslēgt reģistrāciju bezmaksas dalības līmenī. Ieslēdzot šo iespēju pārliecinieties, vai ir norādīts bezmaksas dalības līmeņa identifikators (zemāk)!

en: Free Membership Level ID
lv_LV: Bezmaksas dalības līmeņa ID

en: Assign free membership level ID
lv_LV: Piesaistīt bezmaksas dalības līmeņa ID

en: Enable More Tag Protection
lv_LV: Ieslēgt vairāk taga aizsardzību

en: Enables or disables "more" tag protection in the posts and pages. Anything after the More tag is protected. Anything before the more tag is teaser content.
lv_LV: Ieslēdz vai izslēdz "vairāk" taga aizsardzību rakstos un lapās. Jebkas pēc "Vairāk" taga tiek aizsargāts. Jebkas pims "Vairāk" taga ir brīvi pieejams saturs.

en: Hide Adminbar
lv_LV: Slēpt Administrēšanas rīkjoslu

en: WordPress shows an admin toolbar to the logged in users of the site. Check this box if you want to hide that admin toolbar in the fronend of your site.
lv_LV: WordPress rāda Administrēšanas rīkjoslu tiem lietotājiem, kas ir pieslēgušies. Atzīmējiet šo rūtiņu, lai paslēptu rīkjoslu no mājas lapas apmekletājiem.

en: Default Account Status
lv_LV: Noklusētais konta stāvoklis

en: Select the default account status for newly registered users. If you want to manually approve the members then you can set the status to "Pending".
lv_LV: Izvēlieties noklusēto reģistrācijas stāvokli tikko reģisttrētiem lietotājiem. Ja vēlaties dalībniekus apstiprināt manuāli, izvēlieties "Gaida aktivāciju".

en: Allow Account Deletion
lv_LV: Atļaut konta dzēšanu

en: Allow users to delete their accounts.
lv_LV: Atļaut lietotājiem dzēst savus kontus.

en: Auto Delete Pending Account
lv_LV: Automātiski dzēst kontus, kas ilgstoši atrodas "Gaida aktivāciju" statusā

en: Select how long you want to keep "pending" account.
lv_LV: Norādīet, cik ilgi gaidīt konta aktivāciju pirms tā automātiskas dzēšanas.

en: Pages Settings
lv_LV: Lapu uzstādījumi

en: Login Page URL
lv_LV: Login lapas URL

en: Registration Page URL
lv_LV: Reģistrācijas lapas URL

en: Join Us Page URL
lv_LV: Pievienojies mums lapas URL

en: Edit Profile Page URL
lv_LV: Labot profilu lapas URL

en: Password Reset Page URL
lv_LV: Paroles atjaunošanas lapas URL

en: Test & Debug Settings
lv_LV: Testēšanas & atķļūdošanas uzstādījumi

en: Check this option to enable debug logging.
lv_LV: Atzīmējiet lai ieslēgtu atkļūdošanas logfaila izveidi

en: Enable Sandbox Testing
lv_LV: Ieslēgt smilšukasti testiem

en: Enable this option if you want to do sandbox payment testing.
lv_LV: Ieslēdziet, lai testētu maksājumus

en: Email Misc. Settings
lv_LV: Dažādi epasta uzstādījumi

en: From Email Address
lv_LV: No epasta adreses

en: Email Settings (Prompt to Complete Registration )
lv_LV: E-pasta uzstādījumi (paziņojums reģistrācijas pabeigšanai)

en: Email Subject
lv_LV: E-pasta temats

en: Email Body
lv_LV: E-pasta ķermenis

en: Email Settings (Registration Complete)
lv_LV: E-pasta uzstādījumi (reģistrācija pabeigta)

en: Send Notification to Admin
lv_LV: Sūtīt paziņojumu administratoram

en: Admin Email Address
lv_LV: Administratora epasta adrese

en: Send Email to Member When Added via Admin Dashboard
lv_LV: Sūtīt epastu dalībniekam, ja tas tiek pievienots caur administratora vadības paneli

en: Email Settings (Password Reset)
lv_LV: E-pasta uzstādījumi (paroles atjaunošana)

en:  Email Settings (Account Upgrade Notification)
lv_LV: E-pasta uzstādījumi (dalības statusa maiņa)

en: Advanced Settings
lv_LV: Papildus uzstādījumi

en: Enable Expired Account Login
lv_LV: Atļaut ielogošanos kontiem ar beigušos derīguma termiņu

en: When enabled, expired members will be able to log into the system but won't be able to view any protected content. This allows them to easily renew their account by making another payment.
lv_LV: Ja šī iespēja ir atļauta, lietotāji ar beigušos konta derīguma termiņu joprojām var ielogoties, taču nevar piekļūt aizsargātajam saturam. Tādējādi ir iespējams vienkāršoti pēc ielogošanās pagarināt konta derīguma termiņu veicot kārtējo maksājumu.

en: Settings updated!
lv_LV: Uzstādījumi atjaunināti!

en: Not a Member?
lv_LV: Neesi dalībnieks?

en: Join Us
lv_LV: Pievienojies mums!

en: Active
lv_LV: Aktīvs

en: Inactive
lv_LV: Neaktīvs

en: Pending
lv_LV: Gaida aktivāciju

en: Expired
lv_LV: Beidzies termiņš

en: Never
lv_LV: Nekad

en: Delete Account
lv_LV: Dzēst kontu

en: The selected entry was deleted!
lv_LV: Izvēlētais ieraksts dzēsts!

en: List View
lv_LV: Saraksta skats

en: Excerpt View
lv_LV: Izgriezumu skats

en: No items found.
lv_LV: Nekas netika atrasts

en: Select bulk action
lv_LV: Izvēlieties lielapjoma darbību

en: Bulk Actions
lv_LV: Lielapjoma darbības

en: Apply
lv_LV: Pielietot

en: Filter by date
lv_LV: Filtrēt pēc datuma

en: All dates
lv_LV: Visi datumi

en: %s pending
lv_LV: %s gaida

en: Select Page
lv_LV: Izvēlieties lapu

en: Select All
lv_LV: Izvēlieties visu

en: Your membership profile will be updated to reflect the payment.
lv_LV: Jūsu līdzdalības profils tiks atjaunināts lai atspoguļotu veikto maksājumu.

en: Your profile username:
lv_LV: Jūsu profila lietotājvārds:

en: Click on the following link to complete the registration.
lv_LV: Lai pabeigtu reģistrāciju, nospiediet uz saites.

en: Click here to complete your paid registration
lv_LV: Nospiediet šeit, lai pabeigtu jūsu apmaksāto reģistrāciju.

en: If you have just made a membership payment then your payment is yet to be processed. Please check back in a few minutes. An email will be sent to you with the details shortly.
lv_LV: Ja jūs tikko veicāt līdzdalības maksājumu, tad uzgaidiet dažas minūtes, maksājums tiek apstrādāts. Tiklīdz apstrāde būs pabeigta, Jums tiks nosūtīts epasts ar atbilstošu paziņojumu.

en: Password
lv_LV: Parole

en: Repeat Password
lv_LV: Atkārtojiet paroli

en: Register
lv_LV: Reģistrēties

en: Add Member
lv_LV: Pievienot dalībnieku

en: Create a brand new user and add it to this site.
lv_LV: Izveidot un pievienot jaunu lietotāju šai vietnei.

en: User name
lv_LV: Lietotāja vārds

en: (required)
lv_LV: (nepieciešams)

en: E-mail
lv_LV: E-pasts

en: (twice, required)
lv_LV: (divreiz, nepieciešams)

en: Strength indicator
lv_LV: Drošības indikators

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
lv_LV: Ieteikums: parolei vajadzētu būt vismaz 7 simbolus garai. Lai padarītu to spēcīgāku, lietojiet LIELOS burtus, ciparus un simbolus, piemēram,  " ? $ % ^ &amp; ).

en: Account Status
lv_LV: Konta statuss

en: Add New Member
lv_LV: Pievienot jaunu dalībnieku

en: Simple WP Membership::Settings
lv_LV: Simple WP Membership::Uzstādījumi

en: Some of the simple membership plugin's addon settings and options will be displayed here (if you have them)
lv_LV: Daži paplašinājuma simple membership papildinājumu uzstādījumi un iespējas tiksw attēlotas šeit (ja jums tie ir uzstādīti)

en: Create new membership level.
lv_LV: Izveidojiet jaunu dalības līmeni.

en: Membership Level Name
lv_LV: Dalības līmeņa nosaukums

en: Default WordPress Role
lv_LV: Noklusētā WordPress lona

en: Access Duration
lv_LV: Piekļuves ilgums

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled
lv_LV: Nebeidzama (Piekļuve kamēr vien eksistē lietotāja konts)

en: Expire After
lv_LV: Termiņš beidzas pēc

en: Days (Access expires after given number of days)
lv_LV: Dienas (Piekļuve ilgst norādīto dienu skaitu)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks
lv_LV: Nedēļas (Piekļuve ilgst norādīto nedēļu skaitu)

en: Months (Access expires after given number of months)
lv_LV: Mēneši (Piekļuve ilgst norādīto mēnešu skaitu)

en: Years (Access expires after given number of years)
lv_LV: Gadi (Piekļuve ilgst norādīto gadu skaitu)

en: Fixed Date Expiry
lv_LV: Slēgt noteiktā datumā

en: (Access expires on a fixed date)
lv_LV: Piekļuve beidzas noteiktā datumā

en: Add New Membership Level
lv_LV: Pievienot jaunu dalības līmeni

en: Simple WP Membership::Add-ons
lv_LV: Simple WP Membership::Papildinājumi

en: Simple WP Membership::Categories
lv_LV: Simple WP Membership::Kategorijas

en: First of all, globally protect the category on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select the categories that should be protected from non-logged in users.
lv_LV: Vispirms Jūsus lapā globāli aizsargājiet kategoriju izvēloties "Vispārējā aizsardzība" no izkrītošās izvēlnes zemāk un tad norādiet kuras tieši kategorijas aizsargāt no neautorizētas piekļuves.

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select the categories you want to grant access to (for that particular membership level).
lv_LV: Kā nākamo izvēlieties kādu no esošajiem dalības līmeņiem izkrītošajā izvēlnē zemāk un tad norādiet kurām tieši kategorijām vēlaties atļaut piekļuvi (izvēlētajā dalības līmenī).

en: Edit Member
lv_LV: Labot dalībnieku

en: Edit existing member details.
lv_LV: Labot dalībnieka datus.

en: Username
lv_LV: Lietotājvārds

en: (twice, leave empty to retain old password)
lv_LV: (divreiz, atstājiet tukšu, ja vēlaties saglabāt veco paroli)

en: Notify User
lv_LV: Paziņot lietotājam

en: Subscriber ID/Reference
lv_LV: Abonenta ID/Reference

en: Last Accessed From IP
lv_LV: Pēdējoreiz piekļuve no IP

en: Edit User
lv_LV: Labot lietotāju

en: Edit membership level
lv_LV: Labot dalības līmeni

en: Edit membership level.
lv_LV: Labot dalības līmeni.

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled)
lv_LV: Nebeidzama (Piekļuve šim līmenim kamēr vien netiek slēgta piekļuve)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks)
lv_LV: Nedēļas (Piekļuve beigsies pēc norādītā nedēļu skaita)

en: Edit Membership Level
lv_LV: Labot dalības līmeni

en: Simple WP Membership::Members
lv_LV: Simple WP Membership::Dalībnieki

en: Add New
lv_LV: Pievienot jaunu

en: Simple WP Membership::Membership Levels
lv_LV: Simple WP Membership::Dalības līmeņi

en: search
lv_LV: meklēt

en: Membership level
lv_LV: Dalības līmenis

en: Manage Content Production
lv_LV: Pārvaldīt satura izveidi

en: Category Protection
lv_LV: Kategoriju aizsardzība

en: Example Content Protection Settings
lv_LV: Satura aizsardzības uzstādījumu piemērs

en: Gender
lv_LV: Dzimums

en: Phone
lv_LV: Telefons

en: Street
lv_LV: Iela

en: City
lv_LV: Pilsēta

en: State
lv_LV: Rajons

en: Zipcode
lv_LV: Pasta kods

en: Country
lv_LV: Valsts

en: Company
lv_LV: Uzņēmums

en: Member Since
lv_LV: Dalībnieks kopš

en: Generate a Registration Completion link
lv_LV: Ģenerēt Reģistrācijas pabeigšanas saiti

en: You can manually generate a registration completion link here and give it to your customer if they have missed the email that was automatically sent out to them after the payment.
lv_LV: Ja pircējs nav saņēmis vai ir pazaudējis sistēmas automātiski sūtīto epastu, Jūs varat manuāli ģenerēt reģistrācijas pabeigšanas saiti šeit un pārsūtīt pircējam.

en: Generate Registration Completion Link
lv_LV: Ģenerēt Reģistrācijas pabeigšanas saiti

en: OR
lv_LV: VAI

en: For All Pending Registrations
lv_LV: Visām reģistrācijām, kas gaida aktivāciju

en: Registration Completion Links Will Appear Below:
lv_LV: Reģistrācijas pabeigšanas saites parādīsies zemāk:

en: Send Registration Reminder Email too
lv_LV: Nosūtīt arī reģistrācijas atgādinājuma epastu

en: Submit
lv_LV: Nosūtīt

en: Update
lv_LV: Atjaunināt

en: Email Address
lv_LV: E-pasta adrese

en: Reset Password
lv_LV: Atjaunot aizmirstu paroli

en: Logged in as
lv_LV: Pieslēdzies kā

en: Membership
lv_LV: Dalība

en: Account Expiry
lv_LV: Konta derīguma termiņš

en: Logout
lv_LV: Atslēgties

en: Remember Me
lv_LV: Atcerēties mani

en: Forgot Password
lv_LV: Aizmirsi paroli

en: All the payments/transactions of your members are recorded here.
lv_LV: Šeit parādās visu dalībnieku veiktie maksājumi / transakcijas.

en: Search for a transaction by using email or name
lv_LV: Meklēt transakcijas pēc epasta vai vārda

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: You can create new payment button for your memberships using this interface.
lv_LV: Jūs varat izveidot jauna maksājuma pogu izvēlētajiem dalības veidiem šeit.

en: Select Payment Button Type
lv_LV: Izvēlieties maksājuma pogas tipu

en: Next
lv_LV: Tālāk

en: You can edit a payment button using this interface.
lv_LV: Jūs varat labot maksājuma pogu šeit.

en: Simple Membership::Payments
lv_LV: Simple Membership::Maksājumi

en: All the membership buttons that you created in the plugin are displayed here.
lv_LV: Visas Jūsu izveidotās līdzdalības pogas tiek attēlotas šeit.

en: PayPal Integration Settings
lv_LV: PayPal integrācijas uzstādījumi

en: Generate the "Advanced Variables" Code for your PayPal button
lv_LV: Ģenerēt "Advanced Variables"  kodu Jūsu PayPal pogai

en: Enter the Membership Level ID
lv_LV: Ievadiet Dalības līmeņa ID

en: Generate Code
lv_LV: Ģenerēt kodu

en: PayPal Buy Now Button Configuration
lv_LV: PayPal Buy Now pogas konfigurācija

en: Button Title
lv_LV: Pogas virsraksts

en: Payment Amount
lv_LV: Maksājuma lielums

en: Payment Currency
lv_LV: Maksājuma valūta

en: Return URL
lv_LV: Atgriežoties atvērt saiti

en: PayPal Email
lv_LV: PayPal epasts

en: Button Image URL
lv_LV: Saite uz pogas attēlu

en: Save Payment Data
lv_LV: Saglabāt maksājuma datus

en: Button ID
lv_LV: Pogas ID

en: PayPal Subscription Button Configuration
lv_LV: PayPal Subscription pogas konfigurācija

en: Billing Amount Each Cycle
lv_LV: Katra cikla maksājuma apjoms

en: Billing Cycle
lv_LV: Maksājumu cikls

en: Billing Cycle Count
lv_LV: maksājumu ciklu skaits

en: Re-attempt on Failure
lv_LV: Kļūmes gadījumā mēģināt atkārtoti

en: Trial Billing Details (Leave empty if you are not offering a trial period)
lv_LV: Izmēģinājuma perioda uzstādījumi (Atstājiet tukšu, ja izmēģinājuma periods netiek piedāvāts)

en: Trial Billing Amount
lv_LV: Izmēģinājuma perioda maksājums

en: Trial Billing Period
lv_LV: Izmēģinājuma perioda ilgums

en: Optional Details
lv_LV: Papildus nosacījumi

en: Buy Now
lv_LV: Pirkt tagad

en: Subscribe Now
lv_LV: Abonēt tagad
